ŁKS - Arka 1:4. Łodzianie przegrali 7. mecz z rzędu!

bart
ŁKS - ARKA RELACJA NA ŻYWO 21.09.19. Dziś mecz ŁKS Łódź vs. Arka Gdynia! Śledź wynik i relację LIVE Krzysztof Szymczak
ŁKS przegrał z Arka 1:4

ŁKS - ARKA NA ŻYWO. Relacja LIVE. Naciśnij klawisz F5, by odświeżyć stronę!

ŁKS1
ARKA GDYNIA4

KONIEC MECZU - Piłkarze ŁKS przegrywają w Łodzi z Arką Gdynia 1:4. To siódma kolejna porażka ełkaesiaków w ekstraklasie, którzy nadal zajmują ostatnią pozycję w tabeli. Sytuacja dwukrotnych mistrzów Polski jest fatalna. Nie owijajmy w bawełnę.
90+3 min - Zmiana w Arce. Nando za Jankowskiego.
90 min - Sędzia przedłuża ten mecz co najmniej o cztery minuty.
89 min - Niecelny strzał Pyrdoła.
88 min - Zaskakujący strzał Pirulo, Steinbors wybija piłkę ponad poprzeczkę.
87 min - Zmiana w Arce. Jakub Wilczyński zastępuje Schirtladze.
85 min - Kujawa ładnie główkuje obok słupka.
85min - Ładne uderzenie Bogusza, ale Steinbors jest na posterunku.
83 min - Żółta kartka dla Juraszka za faul na Schirtladze.
81 min - Dwie zmiany w ŁKS. Za Ramireza na murawie pojawia się Piotr Pyrdoł (drugi występ w ekstraklasie), z kolei za Guimę wchodzi Dragoljub Srnić.
80 min - Zablokowane uderzenie Bogusza.
78 min - Zmiana w Arce. Schodzi Nalepa, wchodzi Adam Deja.
78 min - Niecelne uderzenie z wolnego Pirulo.
77 min - Żółta kartka dla Marciniaka za zagranie ręką.
75 min - Ramirez trafia z wolnego prosto w ,,mur''.
72 min - Gol dla Arki!!! Kolejna groźna kontra gdynian. W sytuacji sam na sam z Malarzem pokonuje go Maciej Jankowski. Wcześniej świetnym prostopadłym podaniem popisuje się świetnie dysponowany Schirtladze, wykorzystując złe ustawienie Sobocińskiego i Juraszka. 1:4.
72 min - Po tak długiej przerwie mecz potrwa więc znacznie dłużej, niż 90 minut...
70 min - Arbiter Tomasz Kwiatkowski uznaje, że nie było faulu. Kontrowersyjna decyzja arbitra, choć powtórki telewizyjne są niejednoznaczne.
66 min - Starcie Skhirtladze z Pirulo w polu karnym. Sędzia korzysta z systemu VAR...
65 min - ŁKS jest wyraźnie podłamany kolejnym ciosem rywali.
58 min - Gol dla Arki!!! Kontratak zespołu trenera Jacka Zielińskiego. Lewą stroną pola przedarł się Wawszczyk (obsłużył go Skhirtladze, a zagapił się Grzesik) i sprytnie podał do nadbiegającego Nalepy. Ten uderzył bez przyjęcia płasko lewą nogą i Malarz nie sięgnął piłki. 1:3.
56 min - Zasłużona bramka dla zawodników Moskala, którzy w drugiej połowie wściekle zatakowali gdynian.
55 min - Centra Grzesika w pole karne.
52 min - Gol dla ŁKS!!! Zdobywa go napastnik Rafał Kujawa. Strzelił, Steinbors odbił piłkę, jednak dobitka ełkaesiaka była już skuteczna. Wcześniej Wawszczyk powstrzymywał wślizgiem w polu karnym rozpędzonego Grzesika. 1:2.
51 min - Ładne uderzenie z dystansu Ramireza, ale w efekcie jedynie róg.
50 min - Żółta kartka dla Jakuba Wawszczyka za faul na Grzesiku.
47 min - Żółta kartka dla Skhirtladze za faul na Sobocińskim.
46 min - Początek drugiej połowy meczu. Zmiana w ŁKS. Wolskiego zmienia Michał Trąbka.
PRZERWA - Do przerwy ŁKS przegrywa z Arką 0:2. Niby łodzianie mają swoje okazje, ale to goście są do bólu skuteczni i bezlitośnie wykorzystują błędy ełkaesiaków. Czy po zmianie stron będzie lepiej?
43 min - Gol dla Arki!!! Ponownie Malarza pokonuje Skhirtladze. Tym razem w sytuacji sam na sam. Wcześniej akcję rozpoczął Marko Vejinović, który podał do Macieja Jankowskiego, a ten odegrał do niego piętą. Wówczas niefortunnie interweniował wślizgiem Bogusz, a futbolówka trafiła pod nogi Schirtladze. 0:2.
40 min - Kapitalne uderzenie Pirulo w spojenie słupka z poprzeczką.
37 min - W bramkę nie trafia Pirulo po kiksie Marciniaka.
33 min - Słuszna żółta kartka dla Jana Grzesika za próbę wymuszenia karnego.
31 min - Beznadziejnie wykonany wolny przez ŁKS. Kibice słusznie mocno się zirytowali i w niezbyt parlamentarnych słowach domagają się lepszej gry zespołu z al. Unii.
30 min - Wślizg Marciniaka w atakującego Wolskiego. Wolny dla łodzian.
27 min - Sprytny, techniczny strzał Ramireza z wolnego, Steinbors wybija piłkę na róg.
27 min - Ponownie faulowany Ramirez.
26 min - Nerwowy fragment gry. Gospodarze próbują wyrównać, ale na razie nie mają na to pomysłu.
21 min - Gol dla Arki!!! Strzela go Davit Schirtladze. Wcześniej Malarz broni uderzenie Nalepy z prawej strony pola karnego. 0:1. Fatalne zachowanie kilku ełkaesiaków, z Wolskim na czele.
20 min - Główkuje Christian Maghoma. Róg.
18 min[/b ] - Szansy nie wykorzystuje Wolski. Mógł strzelać, ale podawał w polu karnym. Fatalnie.
[b]17 min
- Malarza próbuje zaskoczyć Davit Skhirtladze.
15 min - Efektowna akcja lewą stroną Bogusza, zakończona centrą. Ale piłkę wybija Marciniak.
15 min - Rafał Kujawa atakuje Steinborsa, który musi wybić piłkę na aut.
13 min - Ładna główka po rożnym Kamila Juraszka.
13 min - Groźne uderzenie Ramireza, ale Steinbors wybija piłkę poza boisko.
11 min - Niecelne uderzenie Piątka z wolnego z około 18 metrów. Szkoda.
10 min - Dani Ramirez faulowany przed polem karnym Arki.
8 min - Ładny strzał z woleja Sobocińskiego.
8 min - Po błędzie jednego z obrońców (Jakuba Wawszczyka) w polu karnym jest Pirulo, ale wynika z tego tylko róg.
7 min - Nieprzepisowe zagranie Nalepy.
5 min - Seria błędów ełkaesiaków, zwłaszcza Jana Sobocińskiego we własnym polu karnym. Róg dla Arki.
4 min - Faul na Łukaszu Piątku.
3 min - Groźne uderzenie Macieja Nalepy po błędzie Artura Bogusza.
2 min - Ostrożna gra obu zespołów.
Początek meczu - sędzia zaczyna mecz ŁKS z Arką.

Godz. 15:00 - Minuta ciszy dla zmarłego trenera Romana Chojnackiego.

Godz. 15:00 - Obie drużyny już na murawie. ŁKS na biało-czerwoni, Arka na żółto-niebiesko.

Godz. 14:58 - Kapitanami obu zespołów są Łukasz Piątek i Adam Marciniak (eksełkaesiak).

Godz. 14:57 - W składzie ŁKS jednak zmiana. W miejsce awizowanego Bartłomieja Kalinowskiego na murawie pojawia sie Maciej Wolski.

Godz. 14:54 - Fani łodzian są ciekawi, jak w debiucie w ŁKS wypadnie dzisiaj bramkarz Arkadiusz Malarz, który zastąpił w wyjściowej jedenastce Dominika Budzyńskiego.

Godz. 14:39 Skład zespołu Arki: Steinbors - Zbozień, Maghoma, Marciniak, Wawszczyk - Vejinović, Budziński, Busuladzić, Nalepa, Jankowski - Skhirtladze.

Godz. 14:15 - Skład drużyny ŁKS: Malarz, Grzesik, Juraszek, Sobociński, Bogusz, Pirulo, Piątek, Guima, Kalinkowski, Ramirez, Kujawa

Już o 15 rozpocznie się mecz ŁKS Łódź - Arka Gdynia. Kto okaże się lepszy w starciu drużyn, okupujących ostatnie miejsca w tableli Ekstraklasy? O tym przekonamy się już wkrótce.

Nie możecie śledzić meczu ŁKS - Arka w TV? Czytajcie naszą relację na żywo. Już przed meczem znajdziecie tu składy, fakty i ciekawostki dotyczące tego spotkania.

Urodziny obchodzi dziś bramkarz Arki. Mamy nadzieję, że łodzianie nie zrobią mu prezentu!