(fed)
ŁKS BYTOVIA RELACJA NA ŻYWO [WYNIK ONLINE, RELACJA LIVE, TRANSMISJA]
ŁKS BYTOVIA RELACJA NA ŻYWO [WYNIK ONLINE, RELACJA LIVE, TRANSMISJA] archiwum Polska Press
ŁKS - BYTOVIA BYTÓW wynik na naszej stronie. W sobotę, 1 września, na stadionie przy al. Unii, łodzianie podejmują zespół Bytovii Bytów. Czy ŁKS pokona rywali i odniesie drugie zwycięstwo na swoim obiekcie? O tym przekonamy się już niedługo. Śledź z nami mecz ŁKS - Bytovia NA ŻYWO! Pierwszy gwizdek już o godz. 16.45!

Relacja na żywo! By odświeżyć stronę, wciśnij F5

ŁKS Łódź

2

Bytovia Bytów

3

Koniec meczu! Można pokusić się o twierdzenie, że gdyby łodzianie zagrali od początku tak, jak w czasie ostatnich 15 minut, wtedy wynik byłby zupełnie inny. Tymczasem ŁKS przegrywa, a Bytovia może dopisać do swojego dorobku kolejny 3 punkty, tym cenniejsze, że zdobyte na wyjeździe. Dziękujemy, że śledzili Państwo z nami dzisiejszy mecz i zapraszamy do kolejnych relacji na żywo!

90+3' Kostyrka próbował wyjść na dobrą pozycję do dośrodkowania, ale ładnie piłkę przejął Procyszyn.
90+2' Strzał Rozwandowicza, jednak piłkę chwyta Witan.
90+1' Groźna kontra gości, ale Kołba wychodzi zwycięsko z pojedynku z Burkhardtem.
90+1' Gamrot wywalczył rzut rożny dla ŁKS. Obrońcy wybili piłkę.
90' Faul w ataku Jarocha. Sędzia doliczył 3 minuty.
89' Rzut rożny dla ŁKS. Piłkę wybija na aut obrońca gości.
88' Rzucili się do ataku łodzianie, jednak Bytovia się broni.
87'**GOOOOOL!!!! dla ŁKS. Ramirez dośrodkował do Kujawy i ten umieścił piłkę w siatce! Wraca nadzieja! 86' Zylski w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie jest w stanie trafić do bramki. 85' Stały fragment zaowocował... rzutem wolnym dla Bytovii. 85' Rozwandowicz z wolnego strzela na bramkę. Piłka po rykoszecie wyleciała za linię końcową. 83' Jaroch zgubił piłkę w polu karnym ŁKS. Piłka łodzian. 82' Kujawa fauluje Wróbla. 81' Wilczyński za Jakóbowskiego w Bytovii. 80' Praktycznie zamknęli gości na ich połowie piłkarze ŁKS, jednak nie udało się stworzyć żadnej akcji. 79' Widejko faulowany. 78' Ramirez pięknie, technicznie wrzucił piłkę w pole karne do Kostyrki. Ten jednak nieskuteczny. 77' Wolski za Letniowskiego w Bytovii. 76'**GOOOOOL!!! dla ŁKS. Widejko po dośrodkowaniu z rzutu rożnego!
75' Zylski próbowal dośrodkować, obrońca wybija piłkę na rzut rożny.
74' Kostyrka stracił piłkę pod polem karnym gości, przejął ją Kuzdra i wywalczył jeszcze aut dla Bytovii.
73' Wolski fauluje Jarocha.
71'**GOOOL!. Jaroch pogrąża ŁKS. 70' Aut dla Bytovii na połowie ŁKS. 68' Groźnie Bytovia pod bramką ŁKS, pogubili się jednak zawodnicy gości. Kontra i wyjście Witana powstrzymuje Kostyrkę przed zdobyciem bramki. 67' Akcja skrzydłem Kuzdry przerwana przez Wolskiego. 66' Kolejna zmiana w ŁKS schodzi Radionow, za niego Kujawa. 65' Wolski faulowany. 64' Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Bytovii, ale obrońcy sprawnie wybili piłkę. 63'**GOOOOL! Kolejna bramka dla Bytovii. Burkhardt ładnie dograł z rzutu wolnego i Rozwandowicz skierował piłkę do własnej bramki.
60' Zmiana w Bytovii. Schodzi Kuzimski, w jego miejsce Jaroch.
59' Faul na zawodniku Bytovii i zmiana w ŁKS - schodzi Bogusz, w jego miejsce Widejko.
58' Ramirez próbował zagrać w pole karne do Kostyrki, ale piłkę znów wyłapał Witan.
57' Rozwandowicz mocno z dystansu, ale Witan łapie piłkę.
56' Burkhardt ładnie strzelił, piłka jeszcze skozłowała, ale Kołba złapał futbolówkę.
55' Sporo teraz brzydkiej gry. Bytovia ma rzut wolny z groźnej pozycji.
54' Bytovia od rzutu wolnego po faulu na Kuzdrze. Przewinił Bogusz.
53' Aut dla ŁKS na połowie gości.
52' Grzesik przewraca się pod polem karnym, sędzia jednak nie sięga po gwizdek.
51' Łodzianie teraz rozgrywają piłkę na połowie Bytovii.
50' Strzelał z ostrego kąta Zylski, piłkę odbił któryś z obrońców i wypadła za boisko.
48' Dryblował pod polem karnym łodzian Kuzdra. W efekcie stracił piłkę.
47' Nieudane dośrodkowanie w pole karne Bytovii po rzucie wolnym. Goście od bramki.
46' Zaczynamy drugą połowę!

Koniec pierwszej połowy! Zapraszamy po przerwie.

45+1' ŁKS próbowal atakować, jednak piłkę na aut wybija Bytovia.
45' Burkhardt z rzutu rożnego, ale faulowany Kołba. Piłka dla łodzian.
44' Co za zamieszanie w polu karnym ŁKS. O mały włos skończyłoby się bramką samobójczą.
43' Strzelał z dystansu Wolski, jednak niecelnie.
43' Zylski próbował podać do Radionowa, jednak podanie przecięte przez obrońców.
42' ŁKS wybija piłkę na oślep ze swojej połowy. Ramirez ma pretensje do kolegów.
41' Witkowski próbował dośrodkować w pole karne łodzian. Piłka głową wybita przez jednego z obrońców.
40' Kolejna kontra ŁKS, znów powstrzymana przez obronę.
39' Kontra Bytovii, strzelał Letniowski, tym razem Kołba broni.
39' Wróbel wybija piłkę na aut, powstrzymując rajd Radionowa.
38' Błyskawiczna kontra ŁKS, powstrzymana przez bramkarza.
37' Burkhardt próbował wrzucić do napastnika, piłka przejęta przez łodzian.
36' Akcja ŁKS zakończona faulem na Wolskim. Letniowski ukarany żółtą kartką.
35' Witkowski próbował dośrodkować do Letniowskiego, piłka wybita przez obrońcę.
34' Rzut wolny dla ŁKS blisko pola karnego kończy się fatalnym strzałem na bramkę Bytovii.
33' Grzesik próbował dośrodkowywać w pole karne Bytovii, obrońca wybija piłkę za boisko.
32' Zamieszanie w polu karnym Bytovii po rzucie rożnym ŁKS, ostatecznie jednak piłka wybita przez obrońców na połowę łodzian.
31' Radionow do Grzesika, ten próbuje strzelać z dystansu. Piłka odbita przez obrońcę wylatuje za boisko.
30' Faulowany Grzesik.
29' Goście spokojnie rozgrywają piłkę na swojej połowie.
28' Od razu szansa na wyrównanie. Zylski do Ramireza, ten jednak pudłuje.
26'**GOOOOOL! Letniowski z dystansu pokonuje Kołbę! Piłka odbiła się jeszcze od słupka. 26' Za Kalinkowskiego wchodzi Wolski. 25' Zylski w sytuacji jeden na jeden. Strzela nad bramką. 24' Rzut wolny dla ŁKS ze środka boiska. 23' Kalinkowski leży na murawie. Udzielana jest mu pomoc medyczna. Będzie zmiana! 22' Letniowski stracił piłkę w pobliżu pola karnego ŁKS. Zamiast odzyskać piłkę, jeden z gości fauluje Kalinkowskiego. 21' Kuzimski strzelał na bramkę łodzian, ale strzał zablokował jeden z obrońców. 20' Procyszyn próbowal strzelać po dośrodkowaniu z rożnego, ale niecelnie. 20' Letniowski w pole karne do Jakóbowskiego, ten poślizgnął się jeszcze, ale zdołał oddać strzał. Rzut rożny dl Bytovii. 19' Sobociński próbował zdziałać coś na skrzydla, jednak piłkę wyłuskali obrońcy. 18' Próba strzału Kalinkowskiego nieudana. Witan bez trudu łapie piłkę. 17' Żółta kartka dla Kuzdry za faul na Kostyrce. Niezła pozycja do strzału z wolnego. 16' Faul na Grzesiku. 15' Ramirez pięknie zagrywa do Kostyrki. Niestety, akcja rozbita przez obronę gości. 14' Kalinkowski szukał kogoś, komu zagrać pod polem karnym, nie było tam nikogo, zaś piłka wyleciała na aut. 13' Witkowski wrzucał piłkę w pole karne ŁKS, w ostatniej chwili Ramirez zmienił jej tor lotu - futbolówka wypada za linię końcową. 12' Sami Ramirez strzela minimalnie obok słupka Bytovii. 11' Teraz, z drugiej strony dośrodkowywał Kostyrka, nie było nikogo kto mógłby odebrać podanie. 11' Zylski próbował dośrodkowywać, niestety zza linii końcowej. 10' Łodzianie próbują wprowadzić piłkę pod pole karne Bytovii, jednak nie udaje im się ta sztuka. 9' Zamieszanie pod bramką Bytovii i ostatecznie piłka wędruje za linię końcową. Od bramki Witan. 8' Kuziński wbiegł w pole karne ŁKS, ale był przy nim Sobociński. 7' Gamrot posłał prostopadłą piłkę do Radionowa, jednak szybszy był Witan. 6' Grzesik miał szansę na skonstruowanie groźnej akcji. Nie udało się wprowadzić jednak piłki w pole karne rywali. 5' Witkowski wyszedł na pozycję, z której mógłby zagrozić łodzianom, w porę sytuację opanowali jednak obrońcy. 4' Strzał Letniowskiego zza pola karnego ŁKS. Za słaby i niecelny. 3' Aut dla ŁKS, na wysokości pola karnego gości. 2' Słabe dośrodkowanie w pole karne ŁKS. Piłka dla łodzian. 1' Faul na Jakóbowskim. 1'** Zaczynamy! Od środka rozpoczynają goście.

Godz. 16.42 Piłkarze wychodzą na boisko. ŁKS w białych koszulkach, Bytowia w swoich czerwono-czarnych barwach.

Godz.16.36 Adrian Stawski, trener Bytovii chwali stadion i atmosferę panującą na al. Unii. Już za chwilę początek meczu!

Godz. 16.25 Skład Bytovii Bytów:

Witan - Kuzdra, Dampc, Wróbel, Witkowski - Procyszyn, Duda, Letniowski (77' Wolski), Burkhardt, Jakóbowski (81' Wilczyński) - Kuzimski (60' Jaroch).

Godz. 15.54 Mamy skład łodzian na mecz ŁKS - Bytovia:

Kołba - Bogusz (59' Widejko), Sobociński, Rozwandowicz, Grzesik - Zylski, Sami Ramirez, Kalinkowski (26' Wolski), Gamrot, Kostyrka - Radionow (66' Kujawa)

ŁKS - Bytovia na żywo | Dzisiejsi rywale łodzian, jak do tej pory mają na swoim koncie tylko jedną porażkę. 11.08 przegrali pojedynek ze Stalą Mielec. Od tej pory, goście odnotowali dwa zwycięstwa (Garbarnia i Termalica) oraz zremisowali ze Stomilem Olsztyn. Czy ŁKS Łódź pokona Bytovię? Dowiemy się tego niedługo!

Za chwilę podamy składy obu drużyn

Materiał oryginalny: ŁKS - BYTOVIA BYTÓW WYNIK. Wynik online ŁKS vs Bytovia. Zobacz wynik meczu ŁKS - Bytovia [ŁKS ŁÓDŹ NA ŻYWO] - Express Ilustrowany