ŁKS Commercecon i Grot Budowlani przed Ligą Mistrzów. Nasze drużyny wygrały po 3:0.

Jovana Brakocević w meczu w Legionowie zdobyła aż 24 punkty
Jovana Brakocević w meczu w Legionowie zdobyła aż 24 punkty Grzegorz Gałasiński
Radomka - ŁKS Commercecon 0:3 (18:25, 18:25, 18:25) i Legionovia - Grot Budowlani Łódź 0:3(23:25, 17:25, 14:25) w Lidze Siatkówki Kobiet.

ŁKS Commercecon: Marta Wójcik 2, Regiane Bidias 7, Klaudia Alagierska 9, Monika Bociek 22, Aleksandra Wójcik 6, Zuzanna Efimienko-Młotkowska 6, Anna Korabiec (l) oraz Daria Szczyrba. Trener: Michal Masek.

Grot Budowlani: Jaroslava Pencova 7, Femke Stoltenborg 2, Agata Babicz 11, Gabriela Polańska 2, Jovana Brakocević 24, Anna Bączyńska, Maria Stenzel (l) oraz Małgorzata Śmieszek 9, Oliwia Urban 5, Ewelina Tobiasz 1. Trener: Błażej Krzyształowicz.

W pierwszym secie siatkarki Grot Budowlanych napędziły strachu swym kibicom. Prowadziły 23:19, ale pozwoliły rywalkom na wyrównanie. Na szczęście dwie ostatnie piłki blokiem i atakiem wygrała Jovana Brakocević. W dwóch następnych setach emocji nie było. Łodzianki górowały zdecydowanie.

Przed naszymi siatkarkami mecze Ligi Mistrzyń. We wtorek o 18 siatkarki ŁKS Commercecon w Sport Arenie grają z Conegliano. W środę o 20 Grot Budowlani zagrają w Sport Arenie z Minczanką Mińsk.

Inne mecze: BKS Bielsko-Biała – KSZO Ostrowiec, #VolleyWrocław - MKS Kalisz, PTPS Piła - Pałac Bydgoszcz (dziś), Developres Rzeszów - Chemik Police