tj
Dziś ŁKS gra z GKS Bełchatów. Relacja na żywo z meczu ŁKS vs GKS
Dziś ŁKS gra z GKS Bełchatów. Relacja na żywo z meczu ŁKS vs GKS Polskapress
ŁKS nie wykorzystał szansy i nie przywiózł z Bełchatowa 3 pkt. Łodzianie prowadzili 2:0, ale pozwolili gospodarzom na grę i w końcówce II połowy stracili druga bramkę i w konsekwencji wywieźli z Bełchatowa 1 pkt.

ŁKS GKS BEŁCHATÓW na żywo. Wynik meczu GKS vs ŁKS na żywo

WYNIK MECZU GKS vs ŁKS 2:2

93' Koniec meczu. GKS remisuje z Łódzkim Klubem Sportowym 2:2**92' Bryła, dośrodkowanie... fatalnie...
Sędzia doliczył 3 minuty

90'88' GOOOOOLLLLL dla GKS. REMIS84' GKS w natarciu, ale łodzianie wciąż bardzo skuteczni w obronie.
80' Dobra akcja ŁKS, ale Lenarcik na posterunku. 78' GKS próbuje, GKS chce doprowadzić do remisu, łodzianie dobrze się bronią. 76' Race zapłonęły w sektorze zajmowanym przez fanów ŁKS 73' Wynik bez zmian, ale kolejna zmiana w drużynie ŁKS. Teraz Gamrot wchodzi za Łuczaka. 70'Zmiana w ŁKS - Zagdański schodzi z boiska, Bryła wchodzi. 68' Walka w środku boiska.
Strzał techniczny w okienko - Kołba bezradny.
64' GOOOOOLLL! Bartłomiej Bartosiak trafia do siatki i mamy bramkę kontaktową.
ŁKS teraz cofnięty...
60' Wynik bez zmian - GKS przegrywa z ŁKS 0:2 56' Faul na Wolskim, ale sędzia innego zdania... 54' Teraz Kołba na posterunku. 49' Teraz mógł paść trzeci gol dla ŁKS, ale piłka trafiła w poprzeczkę. Sędzia jednak zasygnalizował pozycję spaloną. 48' GKS ruszył do ataku, ale łodzianie bardzo skutecznie dziś w obronie. 46' **Gramy w II połowie

KONIEC pierwszej połowy. GKS przegrywa z drużyną ŁKS 0:2.
Kolejny kartonik dla piłkarza GKS za faul na zawodniku z Łodzi.
44' Teraz dobra próba GKS-u, ale kontra powstrzymana.
42' Faul na Radionowie. Żółta kartka dla Patryka Rachwała.
41' GKS nie ma pomysłu na grę, bełchatowianie nie przeprowadzili jeszcze ani jednej groźnej sytuacji.
Głową pod poprzeczkę i ŁKS prowadzi już 2:0
39' GOOOLLLL dla ŁKS znów JURASZEK **35' W odpowiedzi faul na piłkarzu ŁKS. 33'Faul na zawodniku Bełchatowa. 31' ŁKS gra dziś szybciej, ŁKS jest lepszy od piłkarzy GKS. 29' Rzut rożny dla GKS - Kołba piąstkuje, ale niepewnie. Obrońcy wybijają piłkę na środek. 28' GKS stara się przeprowadzić groźną akcję i teraz niewiele brakowało, by Kołba musiał interweniować. 26'Widejko z dystansu, ale niecelnie. 24' Piłkarze z Łodzi próbują jak najdłużej utrzymywać się przy piłce. 23' Gospodarze konstruują akcję. GKS przy piłce, atak pozycyjny. 21' Kiks łodzian, ale ełkesiacy wciąż przy piłce. Guzik strzelił z dystansu, ale słabo i niecelnie. 19' Teraz ŁKS. Kocot, do środka, ale niecelnie. Szkoda. 16' Wynik bez zmian. Łodzianie prowadzą jedną bramką, ale nie zachwycają grą. 12' Sporo walki w środkowej strefie boiska. 10' Teraz łodzianie w ataku, dobra akcja i Garuch wybija piłkę po wrzutce w pole karne
8' Dobra akcja gospodarzy, ale obrońcy ŁKS na posterunku.
5' GKS już się otrząsnął po ciosie i próbuje atakować.
To była wrzutka w pole karne, zamieszanie i tam piłkę do siatki wpakował piłkarz ŁKS!
Ależ początek meczu, ależ cios wyprowadził już na samym początku Łódzki Klub sportowy.

3' GOOOOOOLLLLL Juraszek**
1' GRAMY!
18.00 Jesteśmy już na stadionie w Bełchatowie. za moment pierwszy gwizdek arbitra.

Znamy już składy obu drużyn.
GKS Bełchatów:
P. Lenarcik - M. Sierczyński, F. Kendzia, M. Magiera, M. Ryszka, P. Rachwał, P. Janasik, M. Garuch, D. Flaszka, B. Bartosiak, P. Giel

ŁKS Łódź:
M. Kołba - K. Rozmus, K. Juraszek, T. Margol, B. Widejko, D. Guzik, P. Kocot, M. Wolski, W. Łuczak, Ł. Zagdański, J. Radionow

Obie drużyny podchodzą do dzisiejszego meczu mocno skoncentrowane i żądne zdobycia kompletu punktów. Zarówno w Łódzkim Klubie Sportowym, jak też w GKS Bełchatów po ostatnich meczach piłkarze, kibice i działacze nie za bardzo mają się z czego cieszyć. Obie drużyny nie zachwycają, obie potrzebują punktów. Mecz w Bełchatowie sędziuje sędzia z Warszawy.

Przypomnijmy, że mecz ŁKS GKS Bełchatów w rundzie jesiennej na stadionie przy al. Unii zakończył się remisem 1:1. A jak będzie dziś?

ŁKS GKS BEŁCHATÓW relacja na żywo od godziny 17.50. Zapraszamy!

Mecz GKS vs ŁKS. Kto wygra? Piszcie w komentarzach...

Materiał oryginalny: ŁKS GKS BEŁCHATÓW NA ŻYWO. MECZ ŁKS VS GKS BEŁCHATÓW relacja na żywo. Wynik meczu pomiędzy Łódzkim Klubem Sportowym i GKS Bełchatów [14.04] - Express Ilustrowany