ŁKS GKS Tychy na żywo online. Wynik meczu ŁKS GKS. Cenne zwycięstwo łodzian

Tomasz Jabłoński
ŁKS Łódź GKS Tychy na żywo. Dziś na stadionie przy al. Unii piłkarze ŁKS zainaugurują rundę rewanżową 1 ligi. Łodzianie zagrają z GKS Tychy. Mecz ŁKS GKS rozpocznie się o godzinie 12.40. Zapraszamy na naszą relację na żywo. Początek od godziny 12.20. Czy łodzianie udowodnią, że kryzys mają już za sobą?

ŁKS GKS na żywo online

Wynik meczu ŁKS GKS 2:0

Koniec meczu Drugie z rzędu zwycięstwo ŁKS!!!
89 min po akcji Bąkowicza, strzale Wolskiego i Rykoszecie Wolski strzela drugą bramkę 2:0!!!
88 min Jurić zmienia Radaszkeiwicza
84 min po strzale Nowaka Sobociński wybił piłkę sprzed linii bramkowej
83 min po podaniu Nowackiego minimalnie niecelny strzał Domingueza
82 min faul w ataku Stebleskiego na Bąkowiczu
80 min Nowacki za Pirulo
78 min żółta kartka dla Szeligi
77 min Jałocha broni niezbyt pewnie strzał Moreno zza pola karnego. Za chwilę znakomicie spisał się przy uderzeniu Radaszkiewicza
76 min Janiak zatrzymał w kontrze Pirulo
72 min żółta kartka dla tyszanina po faulu na Radaszkiewiczu
68 min Radaszkiewicz z rzutu wolnego trafił w mur
66 min po centrze Moreno Mańka w ostatniej chwili uprzedził Koprowskiego
64 min zmiany w ŁKS Wolski za Ricardinho i Rozwandowicz za Tosika
62 min strzał Pirulo w róg bramki, dobra interwencja Jałochy
58 min strzał głową Mańki wprost w ręce Kozioła
56 min Ricardinho wpadł w pole karne, ale piłka po jego strzale z ostrego kta wylądowała na bocznej siatce
54 min żółta kartka dla Tosika
51 min akcje GKS coraz groźniejsze
50 min Koprowski zatrzymał kontrę GKS
48 min strzał Grzeszczyka wysoko nad poprzeczkę
46 min zaczynamy drugą połowę. ŁKS bez zmian
Koniec pierwszej połowy Zasłużone prowadzenie ŁKS
45+2 min Szeliga posłał piłkę nad poprzeczkę z 25 metrów
45 min strzał Tosika z 20 metrów daleko od słupka
40 min jeden z asystentów Kibu Vicuny zobaczył żółtą kartkę
39 min rzut wolny z 25 metrów po faulu na Moreno, Dominguez trafił w mur
37 min Dominguez z 30 metrów wysoko nad poprzeczkę
34 min po kontrze i zbyt krótkim wybiciu Sołowieja, Pirluo posłał piłkę nad poprzeczkę
32 min Szymura zagrał zbyt wysoką nogą, Radaszkiewcz go wyprzedził, został sfaulowany przed polem karnym, ale sędzia uznał, że wszystko odbyło się prawidłowo
30 min GKS przejął inicjatywę, ale bez efektów
27 min po rzucie rożnym Grzeszczyka dobra interwencja Koprowskiego
25 min strzał Koziny po koźle broni Kozioł
22 min analiza VAR, gol uznany
20 min po centrze lewą nogą Domingueza, Radaszkiewicz uprzedził obrońców i głową posłał piłkę do siatki. 1:0!!!!!
18 min Ricaridnho odegrał piłkę do Domingueza, a ten uderzając zza pola karnego, strzelił minimalnie obok słupka
15 min żółta kartka Pirulo po faulu
14 min kontra ŁKS, kapitalny zwód Ricardinho w polu karnym, ale piłka nie dotarła do Radaszkiewicza
12 min gra w trójkącie ŁKS i rzut rożny. Bez efektu
9 min po prostej stracie i strzale Grzeszczyka rzut rożny dla GKS
6 min atak GKS. Grzeszczyk podał do Piątka, ten posłał piłkę wysoko nad bramkę
4 min Szeliga strzelał na bramkę GKS Jałocha łapał piłkę, ale wyleciała mu z rąk zza linię pola karnego.. Rzut rożny bez efektów
1 min rzut rożny dla ŁKS bez efektów
1 min zaczynamy
godz. 12.39 kapitanem Jakub Tosik
godz. 12.37 Wczoraj 50 obchodził Kibu Vicuna, który dostał prezent - tyskie piwo, od treenra GKS - Artura Derbina
godz. 12.33 ŁKS jesienią lepiej radził sobie na wyjazdach niż u siebie. Na boiskach rywali zdobył 14 z 25 punktów. W tym m. in. pokonał w Legnicy obecnego lidera Miedź czy zremisował z Widzewem, a nawet był bliżej wygranej (prowadził 2:0). Z zespołami, które są teraz przed łodzianami (miejsca 1-8) spisał się jednak przeciętnie. Na 24 punkty możliwe do zdobycia wywalczył 11.

godz. 12.26 Wyjściowy skład ŁKS na mecz z GKS Tychy: Marek Kozioł – Mateusz Bąkowicz, Jan Sobociński, Oskar Koprowski, Bartosz Szeliga – Jakub Tosik, Antonio Dominguez, Pirulo – Javi Moreno, Ricardinho – Maciej Radaszkiewicz

Tylko 9 miejsce w tabeli i niezbyt okazały bilans meczów: 7 zwycięstw, 4 remisy i aż 5 porażek - tak ŁKS zaprezentował się w 1 rundzie (łodzianie mają jeszcze 1 zaległy mecz z Chrobrym Głogów) - to z pewnością poniżej oczekiwań. Ale trener przekonuje, że najgorsze jest już za drużyną i teraz ŁKS będzie piął się w górę tabeli. Oby. Wszak celem ŁKS jest awans do ekstraklasy.

Dziś, w niedzielę, ŁKS podejmuje GKS Tychy. Mecz drużyn niemal sąsiadujących ze sobą w ligowej tabeli. W przypadku zwycięstwa łodzian, wyprzedzą oni dzisiejszego rywala.

Głębokie rany cięte nóg i rąk, paskudne rany głowy, złamania, palce wiszące tylko na skórze. To efekt wieczornej jatki, do której doszło na Bałutach w rejonie Starego Miasta miedzy kibolami Widzewa i ŁKS-u. Do zdarzenia doszło w wakacje 2015 roku. W sumie 5 osób w wieku od 18 do 25 lat zostało rannych, w tym 2 ciężko. Zobacz zdjęcia na kolejnych slajdach

Krwawa jatka na Bałutach. To było polowanie z maczetami - re...

W łódzkiej ekipie kilku piłkarzy musi uważać, ponieważ są zagrożeni i w przypadku obejrzenia żółtej kartki, ich występ w kolejnym meczu będzie niemożliwy. Na kartki muszą uważać: Maciej Dąbrowski, Bartosz Szeliga, Jakub Tosik, Maciej Wolski, Oskar Koprowski, Jan Sobociński oraz Pirulo.