ŁKS - Jagiellonia Białystok 0:3 WYNIK na żywo. Mecz ŁKS - Jagiellonia wynik ONLINE ŁKS - Jagiellonia 0:3 relacja WYNIK

Dariusz Piekarczyk
ŁKS - Jagiellonia
ŁKS - Jagiellonia brak
Mecz ŁKS - Jagiellonia Białystok zakończył się wynikiem 0:3. Ełkaesiacy jesienią przegrali z Jagiellonią 0:2, tera ponownie ulegli drużynie z Białegostoku. Spotkanie 29. kolejki PKO Ekstraklasy ŁKS Jagiellonia zakończyło się wynikiem 0:3. Drużynie ŁKS udało się w poprzedniej kolejce zremisować z Rakowem, tym razem ta sztuka się nie udała. Łodzianie od bardzo dawna "królują" na ostatnim miejscu tabeli. Brakuje pomysłu na grę i woli, aby iść wyżej.

RELACJA MECZU ŁKS - JAGIELLONIA BIAŁYSTOK ABY ODŚWIEŻYĆ STRONĘ NACIŚNIJ F5

ŁKS ŁÓDŹ0
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK3

Ostatni w Łodzi mecz fazy zasadniczej ŁKS - Jagiellonia [ZDJĘCIA]

ŁKS - JAGIELLONIA WYNIK

90+2 -KONIEC MECZU! Jagiellonia w grupie mistrzowskiej, do trzeciego w tabeli Śląska traci jednak dwa punkty. ŁKS jst ostatni i ma 13 punktów straty do bezpiecznego miejsca w tabeli. I liga wita? Wszystko wskazuje, że tak!
90+2 - jeszcze rzut rożny dla gości, ale bez efektu.
89 min - koniec meczu w Warszawie. Legia wygrywa z Arką 5:1 i ma w tabeli 10 punktów przewagi nad Piastem Gliwice, aktualnym mistrzem Polski.
86 min - czas już na małe podsumowanie, ŁKS z Wojciechem Stawowym nie wygrał żadnego strzech meczów - bilans szkoleniowca to dwie porażki i remis. 0:3 z "Jagą" to najwyższa przegrana łodzian z nowym trenerem.
85 min - mecz zbliża się ku końcowi, a łodzianie tak naprawdę poważni nie zagrozili bramce przyjezdnych.
83 min - Legi prowadzi z Arką już 5:1.
82 min - żółta kartka dla Kwietnia (Jagiellonia)
81 min - w najbliższą niedzielę łodzianie zmierzą się na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław.
78 min - "bomba" Sekulskiego, Węglarz odbił piłkę przed siebie, ale żaden ełkaesiak nie zdążył z dobitką.
76 min - nie zmienia się wynik meczu w Warszawie.
75 min - zmiana w ŁKS, za Wróbla wchodzi Sekulski, w Jagiellonii też zmiana, Borysiuka zastępuje Kwiecień.
73 min - zmiana w Jagiellonii. Schodzi z boiska Puljić, a wchodzi Imaz.
70 min - gra ŁKS wygląda tak, jakby łodzianie mieli już dość PKO Ekstraklasy.
68 min - 0:3 - Pospiśil wykorzystał pewnie rzut karny.
67 min - żółta kartka dla Vidmajera (czwarta), który fauluje we własnym polu karnym Arsenića i "11"dla gości.
66 min - z boiska schodzi Klimczak (ŁKS), a wchodzi Vidmajer
66 min - kapitalna interwencja Malarza, który wygrnął piłkę spod nóg Puljića
64 min - nie wszyscy kibice ŁKS zapewne wiedzą, że Marek Lorenc, ojciec rezerwowego piłkarza ŁKS Mieszka napisał książki o piłkarskiej przygodzie syna - jedna z nich to "Mieszko -piłkarz nad piłkarze".
62 min - Ratajczyk zaskakująco głową z około 11 metrów, ale tuż obok lewego słupka.
62 min - czekamy na zmiany w ŁKS licząc, że trener Stawowy da szansę "młodym wilkom".
60 min - ŁKS i Jagiellonia maja na koncie po dwa celne strzały. To "Jaga" prowadzi jednak 2:0.
59 min - tymczasem w Warszawie kolejny gol - już 5:1 dla Legii, która mknie po mistrzostwo Polski.
57 min - w Warszawie Legia prowadzi z Arką 3:1.
56 min - z głośników tymczasem "hej ełksa goool".
55 min - zmiana w Jagiellonii, schodzi Makuszewski, a wchodzi Prikryl.
53 min - znowu rzut rożny dla łodzian Puljić wybił pilkę sprzed linii bramkowej po strzale Trąbki.
52 min - rzut rożny dla gospodarzy, ale bez efektu.
49 min - zaskakująco Guima i rzut rożny dla ŁKS, znowu bz efektu.
47 min - w Warszawie tymczasem 51 minuta i 2:1 dla Legii.
46 min - żółta kartka dla Pospiśila (Jagiellonia)
45 min - sędzia Marciniak dał znak do rozpoczęcia meczu.
Piłkarze wychodzą z szatni. Będzie zmiana w ŁKS. Na boisku pojawi się Ratajczyk, zastąpi Domingueza.
II POŁOWA

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY W ŁODZI. ŁKS - JAGIELLONIA 0:2
45 min - sędzia doliczył dwie minuty. W Warszawie koniec pierwszej połowy.
43 min - zmiana wyniku w Warszawie, mamy 1:1, a gola głową dla Legii strzelił Wszolek.
42 min - żółta karta dla Domingueza (ŁKS)
40 min - Wolski próbował zaskoczyć Węglarza strzałem głową, ale uderzenie było lekkie i sygnalizowane nie na bramkarza "Jagi".
36 min - ŁKS stracił już tym sezonie 48 goli w lidze.
34 min - w Warszawie Legia nadal przegrywa z Arką 0:1.
33 min - Trąbka wywalczył rzut rożny, ale obrońcy Jagiellonii wybili piłkę.
31min - tak się nie gra w ekstraklasie, nawet jeśli drużyna zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.
30 min - jak na razie łodzianie nie zagrozili bramce gości, napastnik Wróbel nie otrzymuje piłek.
27 min - 0:2 i gol dla "Jagi". Były piłkarz UKS SMS Łódź Makuszewski wpadł w pole karne i strzelił w słupek, piłka odbiła sie od pleców leżącego na murawie Malarza i wpada do siatki.Koszmar!
25 min - Trąbka strzelał z dystansu, ale niecelnie. ŁKS nie ma pomysłu na sforsowanie obrony gości.
24 min - w Warszawie wynik bez zmian, Legia - Arka 0:1.
22 min - Puljić strzela w mur.
21 min - żółta kartka dla Srnića (ŁKS) po faulu na kapitanie Jagiellonii Romanczuku. Rzut wolny dla gości z około 20 metrów.
20 min - gospodarze częściej przy piłce, ale bez sytuacji pod bramką Węeglarza.
16 min - strzelał Pirulo, ale tuż obok prawego słupka.
15 min - Pirulo faulowany tuż przed polem karnym. Rzut wolny dla ŁKS.
14 min - rzut rożny dla ŁKS, ale nic z tego nie wyszło.
14 min - żółta kartka dla Mystkowskiego z "Jagi"
11 min - 0:1 - Pulijić i Malarz sięga do siatki, a wcześniej Guima strzelał z dystansu i obroni bramkarz gości. Gracz Jagiellonii popisał się strzałem zza linii pola karnego. Strzelał lewa nogą.
10 min - niespodzianka w Warszawie, gdzie Legia przegrywa z Arką Gdynia 0:1!
7 min - w ataku gospodarzy Wróbel, który jeszcze nie strzelił gola w ekstraklasie.
5 min - dużo walki, ale też i niedokładności w grze obu drużyn.
2 min - skończyło się na strachu. Z głośników słychać doping fanów ŁKS. Na trybunie awatary. Brak jednak, bardzo brak kibiców.
1 min - strzał Makuszewskiego z dystansu, piłka ociera się o Sobocińskiego i rzut rożny dla gości.
Zaczynamy! ŁKS gol!
20:25
ŁKS będzie grał dzisiaj w białych koszulkach, a goście w Czarnych. W "Jadze" od pierwszej minuty bedzie grał wychowanek klubu Mystkowski.
W Warszawie Legia podejmuje Arkę Gdynia. Oba mecze kończą 29 (zaległa) kolejkę PKO Ekstraklasy.

20:20
- Dziwię się, że ŁKS ma tylko 21 punktów - mówi trener gości Petew.
20:15
- Nasza gra nie wygląda najgorzej - mówi trener ŁKS Wojciech Stawowy. - Chciałbym żeby za dobrą grą szedł wynik sportowy. Krok po kroku drużyna idzie jednak do przodu. Nam utrzymanie mogą dać tylko zwycięstwa.

20:13
Wynik z Krakowa sprawia, że Jagiellonii wystarczy dziś remis, aby wystąpić w grupie mistrzowskiej.

20:12
Wisła Płock przegrała ze Śląskiem Wrocław 1:2

20"05
Mecz poprowadzi nasz eksportowy arbiter Szymon Marciniak z Płocka.

20:00
Mamy składy w meczu ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok
ŁKS: Malarz - Wolki, Sobociński, Gracia, Klimczak - Trąbka, Dominguez, Srnić, Pirulo, Guima - Wróbel.
Jagiellonia: Węglarz - Kadlec, Romanczuk, Borysiuk, Makuszewski - Arsnić, Mystkowski, Runje, Puljić - Tiru, Pospiśil.
Niespodzianką jest brak w składzie wyjścuowym łodzian Ratajczyka, ale pojawił się młodzieżowy reprezentant Polski Sobociński.

19:50
Koniec meczu w Krakowie. 3:2 dla Wisły i obie drużyny będą rywalizować w grupie spadkowej. ŁKS czekają więc mecze z Wisłą i Rakowem.
19:48
Jednak 3:2 dla Wisły po golu Savićevića.

19:45
Raków Częstochowa, który w poprzedniej kolejce zremisował z ŁKS Łódź stawia się w Krakowie Wiśle z Jakubem Błaszczykowskim w składzie i na kilka minut przed końcem meczu remisuje 2:2
18.10
Może trener Wojciech Stawowy postawi na młodych piłkarzy? Lorenc, Górecki, Sójka aż rwą się do gry.
godz. 18.00
Na dzisiejszym meczu nie będzie jeszcze kibiców, ale organizatorzy spotkania przygotowali tzw. awatary, czyli naklejone na tekturę duże zdjęcia fanów, którzy wcześniej wykupili karnety. Są w tym gronie między innymi Marek Dziuba, Marek Chojnacki, Ryszard Polak.
ŁKS jeszcze nie wygrał meczu pod wodzą Wojciecha Stawowego.

godz.17.10
Przed drużyną ŁKS przedostatni meczu rundy zasadniczej. Kogo do walki przeciwko Jagiellonii Białystok wyśle trener Wojciech Stawowy? Malarz, Wolski i kto jeszcze?

W środę o godz. 20.30 na stadionie przy al. Unii piłkarze ŁKS w przedostatnim meczu rundy zasadniczej podejmować będą Jagiellonię Białystok. Po ostatnim meczu z Rakowem trener Wojciech Stawowy był w miarę zadowolony z postawy swoich podopiecznych. Można zatem spodziewać się podobnego ustawienia. Oczywiście nie może zagrać Maciej Dąbrowski. Będą niespodzianki w składzie?KTO ZAGRA W MECZU ŁKS? CZYTAJ DALEJ NA KOLEJNYCH SLAJDACH

W takim składzie zagrają piłkarze ŁKS. Będzie niespodzianka?

godz. 17.05
Wiadomo już, że 30. kolejka rundy zasadniczej PKO Bank Polski Ekstraklasy rozpoczną się w niedzielę 14 czerwca o godz. 18. Drużyna ŁKS zagra ze Śląskiem Wrocław. Będzie o mecz wyjazdowy.