ŁKS - KORONA KIELCE RELACJA NA ŻYWO 6.10.19. Dziś mecz ŁKS Łódź - Korona Kielce! Zapraszamy na relację LIVE: ŁKS vs. Korona

pas
od 16 lat
ŁKS - Korona na żywo. W niedzielę, 6 października, ŁKS Łódź podejmuje u siebie Koronę Kielce. Czy tym razem uda się przełamać fatalną passę porażek łodzian? Śledź z nami mecz ŁKS - Korona live. Zobacz, czy podopieczni trenera Moskala odniosą zwycięstwo. Czy trener wprowadzi w grze swojej drużyny zmiany, dzięki którym uda się pokonać rywala z Kielc? Niedługo wszystko będzie już jasne! Tu znajdziesz wynik na żywo, relację live a także wszystkie fakty i ciekawostki związane z niedzielnym meczem. Pierwszy gwizdek już o godz. 12.30.

ŁKS vs KORONA NA ŻYWO

Relacja live - by odświeżyć wciśnij klawisz F5

ŁKS4
KORONA KIELCE1

Koniec meczu. ŁKS wygrał pierwszy mecz na własnym boisku w tym sezonie
92 min - prostopadle podanie do Kujawy, szybszy bramkarz
89 min - strzał Arweładze pewnie obronił Malarz
88 min - strzał Bryły w krótki róg, obok bramki
87 min - Pyrdoła zmienia Bryła
85 min - po akcji Guimy Kujawa w dogodnej sytuacji, ale źle uderzył piłkę
81 min - za Ramireza wchodzi Pirulo
78 min - strzał Guimy obronił Koziol, dobita Grzesika trafiła w boczną siatkę. Niektórzy kibice już widzieli piłkę w siatce i krzyknęli gol
73 min - za Pacindę wchodzi Arweładze
66 min - po indywidualnej akcji Kujawa posłał piłkę w krótki róg bramki Korony. Hat trick napastnika ŁKS. Kujawa ma na koncie cztery zdobyte bramki, tyle samo co kontuzjowany Łukasz Sekulski. Obaj to napastnicy
66 min - gol dla ŁKS!!!!!!
64 min - po podaniu Ramireza strzał Pyrdoła obronił Kozioł. Spalony
60 min - Piątek zmienia Trąbkę
59 min - po centrze Ramireza z rzutu wolnego, Grzesik strzela przepiękną bramkę głową, umieszczając ją w rogu bramki rywali
59 min - gol dla ŁKS!!!!!!!
57 min - strzał Pacindy wysoko nad poprzeczkę
55 min - Żubrowski zmienia Radina
53 min - znów miażdżąca przewaga ŁKS, z której nic nie wynika
50 min - ładna akcja ŁKS, ale piłka w rękach Kozioła
48 min - po strzale Trąbki rzut rożny dla ŁKS
Zaczynamy drugą połowę
Analiza sytuacji w Canal+ pokazała, że przed zagraniem ręką Pyrdoła, piłkarz Korony był na pozycji spalonej. Bramka dla kielczan nie powinna zostać uznana!!!! Po co jest ten cały VAR, skoro polscy sędziowie nie umieją z niego korzystać. Niech biorą przykład z Pucharu Świata w rugby. Tam robi się to fachowo na najwyższym poziomie i co najważniejsze sprawiedliwie!!!
Koniec pierwszej połowy. Zasłużone prowadzenie ŁKS
44 min - bramka dla Korony po strzale Kovacevicia. ŁKS prowadzi 2:1
43 min - po ręce Pyrdoła rzut karny dla Korony
38 min - ŁKS wychodzi z kontrą trzy na jednego, Za późno podaje Trąbka do stojącego na pozycji spalonej Pyrdoła
36 min - fantastyczna interwencja Malarza po główce Dziwniela
33 min - ŁKS ma na koncie 5 celnych strzałów, Korona żadnego
30 min - po akcji Trąbki z Pyrdołem, Kujawa uprzedza obrońcę i zdobywa drugiego gola
30 min - gol dla ŁKS!!!!!!!
28 min -znakomita akcja Trąbki z Ramirezem, po centrze Hiszpana, piłkę w róg bramki posłał Kujawa
28 min - gol dla ŁKS!!!!!
23 min - pierwszy moment w meczu, gdy Korona jest dłużej przy piłce
19 min - żółta kartka dla faulującego Grzesika
18 min - miażdżąca przewaga w posiadaniu piłki ŁKS, z której nic nie wynika (72 - 28)
16 min - po indywidualnej akcji zablokowany strzał Pyrdoła zza linii pola karnego
15 min - po składnej akcji Pyrdoł zgubił piłkę
12 min - akcja Guima - Ramirez. Rzut rożny, bez efektów
9 min - to ŁKS narzuca swoje warunki gry
6 min - Rozwandowicz zablokował strzał Żyry
6 min - strzał Ramireza. Pewna interwencja Kozioła

5 min - przed polem karnym faulowany Srnić, Rzut wolny
5 min - pierwszy rzut rożny dla ŁKS
1 min - Mocny początek ŁKS. Za wysoka piłka dla skaczącego w polu karnym Kujawy
Zaczynamy mecz

Trener Kazimierz Moskal: Nie jest to łatwy dla nas moment, ale takie jest życie. Na treningach wyglądamy dobrze, ale w piłce decydują detale. Popełniamy za dużo błędów. Mocni pracowaliśmy ostatnio nad grą w defensywie. Nie zamykamy się na dziennikarzy. Chcieliśmy trochę spokoju, dlatego odwołaliśmy ostatnią konferencję. Myślę, że to jednorazowa decyzja

Grzegorz Mielcarski: - ŁKS nie rzuci się na przeciwnika. Musi rozsądnie rozegrać ten mecz

Kapitanem drużyny ŁKS w meczu z Koroną będzie Maksymilian Rozwandowicz

Łodzianie zgromadzili do tej pory zaledwie cztery punkty i to wszystkie w dwóch pierwszych kolejkach sezonu. Od tego momentu, w co trudno uwierzyć, przegrali osiem meczów z rzędu, w tym ostatnio z Zagłębiem w Lubinie 1:3

Mecz sędziuje: Bartosz Frankowski z Torunia

Skład Korony Kielce: Kozioł – Szymusik, Pierzchała, Márquez, Dziwniel – A. Kovacević, Radin – Pućko, Pacinda, Jukić – Żyro
Skład ŁKS na mecz z Koroną: Malarz - Grzesik. Rozwandowicz. Sobociński, Klimczak - Pyrdoł, Trąbka, Guima, Srnić, Ramirez - Kujawa

W niedzielę, piłkarze ŁKS Łódź mają szansę dać swoim kibicom choć iskierkę nadziei. Do tej pory nie spisywali się dobrze. Przygnębiająca seria 8 porażek z rzędu nie napawała optymizmem fanów zespołu z al. Unii. Nic dziwnego, że ci, na niedzielny mecz zapowiedzieli pełną mobilizację. Gorący doping ma ponieść piłkarzy ŁKS do drugiego zwycięstwa w Ekstraklasie. Czy to się powiedzie? O tym przekonamy się już wkrótce.

Od 12.30 zaczynamy relację live z meczu ŁKS - Korona. Jednak już wcześniej w tym miejscu znajdziecie składy i ciekawostki związane z meczem.