ŁKS Łódź

2

Legionovia Legionowo

0

KONIEC SPOTKANIA! ŁKS był dziś zdecydowanie lepszy. Łodzianie wygrywają 2:0! Teraz czas na fetę! Za chwilę zdjęcia i relacja ze świętowania awansu przez kibiców ŁKS.

90' teraz Bielak dośrodkowuje ale nikt nie zamkną akcji.

88' GOOOOOOOOOOOOOOOL!!! WOJCIECH ŁUCZAK!!!

Łuczak uderza po długim rogu.
86' Widejko fauluje i otrzymuje żółtą kartkę. Wolny dla gości.
ŁKS - LEGIONOVIA 1:0
84' ŁKS teraz naciska, łodzianie chcą strzelić kolejną bramkę.
82' Wolski pięknie uderza ale minimalnie niecelnie.
81' Rzut rożny dla ŁKS.
79' Kaźmierczak już miał możliwość interwencji, ale wyszedł z nich obronną ręką.
76' Zmiana bramkarza także w Legionovii Legionowo.
74' Kolejna zmiana w ŁKS. Pyrdoł schodzi, na murawie kolejny wychowanek Koprowski.
72' Zmiana w ŁKS, Kołba schodzi z boiska. Rozwandowicz kapitanem. Kaźmierczak na boisku.
71' Błąd obrońców ŁKS ale goście nie wykorzystują tego.
69' Zagdański sam na sam ale nie dał rady pokonać bramkarza gości. Wciąż siwo na płycie boiska.
Mecz znów przerwany! Race na trybunie, nic nie widać.
63' Kujawa uderza w słupek! Mało brakowało.
61' Wymuszona zmiana w Legionovii. Koziara schodzi, a na boisku Lewandowski, ale Jacek nie Robert :).
60' Rzut rożny dla ŁKS, wysokie dośrodkowanie ale jest faul i mamy rzut wolny dla ŁKS. Łuczak dośrodkowuje ale Bielak nie doszedł do piłki.

59' Wojciech Robaszek ponagla swoich piłkarzy, ŁKS gra teraz wolno, mamy nudniejszy fragment gry.
55' Masażysta z Legionowa na boisku. Kapitan drużyny gości leży na boisku.
51' Widejko ładnie ze skrzydła dośrodkowuje ale piłka zostaje wybita. ŁKS znów w natarciu.
47' Zmiany w ŁKS, Kujawa wszedł za Radionowa, a Zagdański zmienia Patryka Bryłę.
46' Rozpoczynamy II połowę meczu. Czekamy na kolejne gole ŁKS.

Gwizdek sędziego i kończy się I połowa spotkania. ŁKS prowadzi jedną bramką.

47' Bryła źle zagrywa do Radionowa.
45' Sędzia przedłuża I połowę o 2 minuty. Kibice i piłkarze ŁKS już chyba chcą jak najszybciej skończyć te pierwsze 45 minut.
43' Groźny strzał na bramkę Kołby. Końcówka w wykonaniu ŁKS słabsza.
42' Rozwandowicz teraz przerwał groźną akcję gości.
38' Widejko dośrodkowuje z lewej strony ale Pyrdoł nie opanował piłki.
35' Sędzia wznawia grę, widoczność wciąż jest słaba.
33' Gęsty dym koloru czarnego, ludzie uciekają na górę. To chyba świece dymne.
MECZ PRZERWANY, kibice odpalili środki pirotechniczne...
29' Wolski uderza, bramkarz gości odbija i Radionow dobija jednak piłka wychodzi na rzut rożny dla ŁKS.
26' Rzut wolny dla ŁKS.
21' Łodzianie panują na boisku, cały czas gramy na połowie gości.

17' GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! PATRYK BRYŁA!!!

Patryk technicznym strzałem pakuje piłkę do bramki!
15' Łuczak strzela z 16 metrów, piłka zostaje odbita o obrońcę ale Widejko stał na spalonym.
13' Kalinowski strzela ale Kołba łapie piłkę.
11' Łuczak dośrodkowuje z wolnego w pole karne, Bielak uderza ale znów niecelnie. ŁKS atakuje od samego początku.
10' Bryła huknął z dystansu ale obok słupka.
Głośny doping przy al. Unii, kibice od początku wspierają swoich piłkarzy.
6' Teraz odpowiedź gości, ale obrońcy Łódzkiego Klubu Sportowego zażegnują niebezpieczeństwo.
4' Widejko dośrodkowuje i Łuczak mało brakowało a skierowałby piłkę do bramki. Ładna akcja ŁKS
1' Zaczynamy! Pierwsza połowa rozpoczęta.

Godz. 17:58 - Na trybunie głośne "pierwsza liga ŁKS!"

Godz. 17:40 - Trybuna przy al. Unii powoli się zapełnia, są jeszcze wolne miejsca ale wciąż dużo osób czeka przy wejściach.

Godz. 17.15 - Poniżej skład łódzkiej drużyny.

SKŁAD ŁKS: Kołba - Widejko, Juraszek, Rozwandowicz, Bielak - Łuczak, Kocot, Wolski, Pyrdoł - Radionow, Bryła

Godz. 16:50 - Za chwilę podamy skład Łódzkiego Klubu Sportowego.

Zapraszamy na RELACJĘ NA ŻYWO z meczu ŁKS - LEGIONOVIA. Początek o godzinie 18.