Jan Hofman
Jan Hofman
ŁKS Łódź Chrobry Głogów na żywo. Dziś (sobota) łodzianie grają na własnym stadionie z drużyną Chrobrego Głogów. Zwycięstwo i zdobycie 3 pkt. pozwoli drużynie ŁKS wrócić na fotel lidera rozgrywek. Zapraszamy na relację na żywo. ŁKS Chroby online!

ŁKS Łódź Chrobry Głogów na żywo

Wynik ŁKS Chrobry 4:0

Koniec spotkania. ŁKS zasłużenie wywalczył trzy punkty. Łodzianie rozwinęli skrzydła dopiero w drugiej połowie, zdobywając cztery gole! Widać, że przymusowa przerwa w grze nie wpłynęła ny dyspozycję łódzkiej drużyny.
90' GOOOOL dla ŁKS. Tym razem Dominguez. ŁKS - Chroby 4:0

89' Piłka nadal w posiadaniu drużyny ŁKS
87'Tylko trzy minuty dzielą ŁKS od kolejnego zwycięstwa, już ósmego w sezonie.
85' ŁKS spokojnie operuje piłką, zmuszający rywali do biegania. ŁKS - Chrobrz 3:0
83' Jeszcze jeden zryw Chrobrego i rzut rożny dla tej drużyny
82' ŁKS gra już spokojnie,ale przy każdej okazji szuka sytuacji bramkowej
80' A teraz Termalika remisuje 1:1 z Górnikiem Łęczna, a więc ŁKS liderem?
79' Termalika prowadzi 1:0 z Górnikiem Łęczna.
77' GOOOOL dla ŁKS. Bramkę dla gospodarzy zdobył Pirulo. ŁKS - Chrobry 3:0.
76' Zmiany w drużynie ŁKS. Zeszli Trąbka, Wolski i Corral, a weszli Nawotka, Klimczak i Sekulski.
74' Jeśli ŁKS wygra to ma szansę powrócić na fotel lidera
72' Dobra sytuacja Trąbki, ale strzelił prostu w bramkarza. ŁKS - Chrobry 2:0
70' Potrójna zmiana w Chrobrym. Na boisku pojawili się: Cywka, Machaj i Kowalczyk
70' Wydaje się, że łódzcy piłkarze mogą już myśleć o zwycięstwie. Rywala wydają się pogodzeni z losem
67' Gol dla ŁKS. Piłka po rzucie rożnym piłka trafiła na głowę Morosa, która pokonał bramkarza Chrobrego. ŁKS - Chrobry 2:0
66' Rożny dla ŁKS
65' Chroby się nic ożywił po sracie gola
63' Gol dla ŁKS! najpierw piłka po strzale Pirulo trafiła w poprzeczkę, ale dobitka Corrala znalazła drogę do siatki Chrobrego. ŁKS - Chrobry 1:0.
61' Rzut rożny dla gości
60' Tosik wychodzi do gry, zastępując Rozwandowicza
59' ŁKS gra na razie w dziesiątkę
58' Rozwandowicz ucierpiał przy wybiciu piłki przy linii bocznej. Na boisku jest lekarz. Będzie chyba konieczna zmiana.
57' Gra toczy się głównie w środku boiska
55' Na boisku leży dwóch zawodników
54' Faul na Pirulo, rzut wolny dla ŁKS z 23 metrów
53' Aut dla ŁKS
52' Niezbyt wiele dzieje się na boisku
50' Piłkarze Chrobrego nie spiszą się z budowaniem ataku. ŁKS - Chrobry 0:0
48' Faulowany Dankowski
47' Rożny dla ŁKS, ale nie udało się stworzyć zagrożenia pod bramką Bieszczada
46' Zaczęła się druga część spotkania.

45' Koniec pierwszej połowy. ŁKS - Chrobry 0:0
44' ŁKS nieporadnie na przedpolu Chrobrego
42' Po błędzie Sobocińskiego było niebezpiecznie, ale na szczęście stoper ŁKS naprawił swoje przewinienie.
41' Aut dla gospodarzy
39' Dużo fauli z obydwu stron. ŁKS - Chrobry 0:0
37' Gra przerwana po spalonym Corrala.
35' Z boiska wieje nudą
33' Robert Mandrysz ujrzał żółtą kartką za faul na Samuelu Corralu.
31' Rywale coraz śmielej zaczynają atakować
28' Znów niecelny strzał zawodnika gości
27' Było bardzo groźnie pod bramką ŁKS, ale na szczęście napastnik gości nie zdołał zamknąć akcji
26' sędzia upomina pomocnika Chrobrego, by nie grał tak ostro
25' Pewna interwencja Malarza
23' Trzeba przyznać, że tempo tego spotkania nie oszałamia. ŁKS, Chrobry 0:0
21' Bramkarz bez problemów broni strzał Domingueza
19' Piłkarze Chrobrego dobrze się bronią i ŁKS musi szukać sposobu na oszukanie ich defensywy
17' Strzał napastnika Chrobrego, ale na szczęście dla ŁKS niezbyt dokładny
16' ŁKS stara się narzucić swój styl gry, ale rywale nie dają za wygraną
14' ŁKS ma problemy z wypracowaniem klarownej akcji
12' Rywal gra agresywnie i ŁKS rozgrywa piłkę na swoje połowie
11' Strzał Rozwandowicza zablokowany
10' Pierwsza groźna akcja Chrobrego,ale zakończona... faulem
9' Próba z dystansu Domingueza, ale mocno niecelna
8' Aut dla ŁKS
7' ŁKS długu buduje atak pozycyjny
5' Wolski fauluje w środku pola
4' Pierwsza groźna akcja ŁKS, ale Rozwandowicz z dystansu strzeli niecelnie
3' rywale grają wysoko i agresywnie
2' ŁKS gra spokojnie
1' - Sędzia rozpoczął spotkanie
12.38 - Rezerwowi ŁKS: Arndt – Klimczak, Nawotka, Ibe-Torti, Sekulski, Celea, Tosik, Sajdak, Srnić.
12.36 - W zespole rywala ełkaesiaków występuje dwóch byłych piłkarzy ŁKS-u – Kamil Juraszek i Patryk Bryła.
12.35 - W takim składzie zagrają piłkarze Chrobrego

12.34 - Pierwszy ligowy mecz z Chrobrym Głogów piłkarze ŁKS rozegrali 20 lipca 2018 roku. Ełkaesiacy wygrali inauguracyjne spotkanie tamtego sezonu pierwszej ligi 1:0 po golu Jewhena Radionowa. Dziś trzecie stracie z tym rywalem.

12.28 - Dla ŁKS będzie pierwszy ligowy mecz po niemal miesięcznej przerwie spowodowanej zakażeniami koronawirusem wykrytymi w zespole. W związku z tym na późniejszy termin przełożono konfrontacje drużyny z al. Unii z Koroną Kielce (11 listopada) i Radomiakiem Radom (18 listopada).

12.25 - Dzisiejsze spotkanie poprowadzi Sylwester Rasmus z Torunia.