ŁKS ŁÓDŹ - GRYF WEJHEROWO. WYNIK MECZU ŁKS - GRYF 0:0

Zapraszamy, zostań z nami i śledź relację LIVE z meczu ŁKS - GRYF.

ŁÓDZKI KLUB SPORTOWY

0

GRYF WEJHEROWO

0

KONIEC MECZU! ŁKS remisuje u siebie z ostatnią drużyną w tabeli Gryf Wejherowo. ŁKS w drugiej nie potrafił strzelić gola mimo wielu akcji podbramkowych. Szkoda, takie mecze trzeba wygrywać jeśli myśli się o awansie do I ligi. Kibice zawiedzeni opuszczają stadion. ŁKS - GRYF WEJHEROWO 0:0

93' Rożny dla Gryfu!
93' Kontra Gryfu, w ostatnim momencie wślizgiem piłka wybita.
92' Teraz niepotrzebne niecelnie zagrania ze strony ŁKS. Czas upływa. Łodzianie bardzo chcą.
Sędzia dolicza 3 minuty! Do boju ŁKS!
90' Gryf teraz wybija, byle dalej od własnej bramki.
89' ŁKS remisuje minutę przed końcem z ostatnią drużyną w tabeli Gryfem Wejherowo. W drugiej połowie łodzianie zasłużyli na bramkę ale ta nie chce wpaść.
88' Rzut rożny dla ŁKS. Łuczak... Złe wykonanie, ale ŁKS znów przy piłce.
87' Zmiana w ŁKS, opuszcza boisko jeden z najlepszych na boisku Piotrek Pyrdoł.
86' Rzut rożny dla Gryfu, zamieszanie, zawodnik gości już prawie dochodził do strzału ale na szczęście został zablokowany. Teraz przy piłce znów goście.
85' ŁKS teraz atakuje całą drużyną. Kibice z niepokojem patrzą na to co się dzieje, umilkł doping. Już mało czasu zostało.
84' Bryła wrzuca w pole karne ale Leleń łapie. Radionow schodzi, za niego na boisku Łukasz Zagdański.
Słaby mecz Radionowa, napastnik w drugiej połowie niewidoczny. ŁKS - Gryf 0:0. Wszyscy czekają na bramkę ŁKS!
82' Teraz kontra gości ale Kołba wychodzi daleko na przedpole i zażegnuje niebezpieczeństwo.
80' Teraz piłka po strzale Tomasza Margola trafia w boczną siatkę. Wszyscy myśleli ze jest bramka. ŁKS się spieszy. Ogromna przewaga łodzian.
78' Radionow uderza! Obok bramki. Futbolówka nie chce wpaść. ŁKS zasłużył na gola.
76' Wrzutka w pole karne, strzał Kamila Rozmusa i znów nie ma bramki. Kotłuje się pod bramką gości.
74' Strzał głową Radionowa ale piłka wybita na rożny. Teraz łodzianie naprawdę grają dobrze. Brakuje tylko gola.
72' I kolejna akcja ŁKS, jednak tym razem Pyrdoł niecelnie. Wciąż kibice czekają na bramkę, ŁKS gra teraz dobrze, mocno przycisnął gości.
70' Ładna indywidualna akcja Bryły, mijał zawodników jak tyczki, uderzył ale zabrakło siły.
69' Rozmus ładnie do Radionowa, ale ten drugi na spalonym. Szkoda.
67' Teraz aktywny Łuczak z dystansu ale znów nic z tego. ŁKS próbuje, łodzianie starają się coraz bardziej strzelić upragnionego gola.
66' Strzał na bramkę gości, ale znów niecelnie. Piłka nie chce wpaść. Kibice coraz bardziej zniecierpliwieni.
64' Rzut rożny dla ŁKS, głową uderza napastnik ŁKS ale obok słupka.
62' ŁKS - Gryf 0:0. Kibice cały czas dopingują. Gryf jest groźny z kontry, łodzianie próbują ale goście bronią się bardzo mądrze.
60' Teraz z kontrą wyszedł Gryf, znakomita wrzutka, zamykał akcję piłkarz z Wejherowa i Rozmus w ostatniej chwili blokuje, ależ była niebezpieczna akcja dla gości. Brawo Rozmus, który ratuje bramkę Kołby.
58' Sędzia teraz upomina ławkę trenerską ŁKS. Prosi o spokój.
57' Piłkarz ŁKS przewraca się w polu karnym, kibic domagają się karnego na Wolskim, jednak gwizdek sędziego milczy.
54' Rożny dla ŁKS. Jednak faul na piłkarzu gości. Tomasz Margol otrzymuje żółty kartonik.
52' Wrzutka Wolskiego ale piłka wychodzi za linię. ŁKS przycisnął rywala.
51' Piotr Pyrdoł strzela ale minimalnie niecelnie. Ładna akcja ŁKS. Nareszcie coś się dzieje.
50' Miękkie dośrodkowanie w pole karne Kołby ale piłka opuszcza boisko.
49' ŁKS przyspieszył od początku. Głośno na trybunach. Czekamy na bramki dla ŁKS.
48' Widejko podjął próbę strzału z dystansu ale niecelnie. ŁKS dobrze rozpoczął.
46' Zaczynamy II połowę. ŁKS - Gryf 0:0. Czekamy na bramki łodzian.

Koniec pierwszej połowy. ŁKS nie zachwycił. Łodzianie muszą zagrać agresywniej i szybciej. Gryf jest groźny, jednak widać że piłkarze gości zadowoleni są z remisu. My nie. Czekamy na bramki dla ŁKS. Zapraszamy po przerwie.

44' Dużo niedokładności w szeregach ŁKS w końcówce spotkania. Za nerwowo grają łodzianie.
43' Piotr Pyrdoł na piątym metrze, zamiast strzelać to nie wiadomo na co czekał i zmarnował znakomita sytuację. Szkoda.
41' ŁKS - GRYF 0:0.
40' Teraz będzie groźnie, rzut wolny dla gości. 24 metry. Strzał Kołca ale wysoko nad poprzeczką Kołby.
38' Łuczak znakomicie urwał się skrzydłem, znakomicie dograł do Radionowa ten strzela głową ale bramkarz broni. Łuczak to znakomity transfer, pierwsze minuty dla ŁKS bardzo udane, kibice mogą być z niego zadowoleni.
36' Groźne dośrodkowanie w pole karne ŁKS, Kołba z trudem piąstkuje i jeszcze jedno dośrodkowanie ale już niecelne. ŁKS teraz był w opałach.
35' ŁKS musi przyspieszyć, póki co łodzianie remisują na własnym stadionie. Mecz bardzo wyrównany.
33' Teraz rzut rożny dla gości. Dośrodkowanie ale Michał Kołba bezbłędnie.
Przypominamy, że dzisiaj na mecz nie mogło wejść więcej kibiców niż 3,500 ze względu na zakaz po odpaleniu rac w ostatnim meczu. Taka jest decyzja wojewody.
30' Rzut rożny dla graczy z Wejherowa. Dośrodkowanie, piłka odbita, strzela zawodnik Gryfu, broni Kołba. ŁKS po tej akcji wyszedł z szybką kontrą ale łodzianin faulowany.
28' Teraz gra się uspokoiła, Gryf gra na czas. Widać że goście są nastawieni na remis.
26'**Teraz strzał z dystansu Łuczaka ale niecelnie. Wojtek gra dziś bardzo dobrze. Gryf póki co dobrze ustawiony, ciężko się łodzianom przebić przez obronę gości. 24' Dośrodkowanie w pole karne ale nie było nikogo, ładnie zachował się Patryk Bryła. Gdzie byli napastnicy? 22' Strzał ale wprost w mur. 21' Rzut wolny dla ŁKS, można strzelać, około 20 metrów na wprost na bramkę gości. 19' Rzut rożny dla ŁKS. Ładna wrzutka Łuczaka, Pyrdoł dostawił głowę i minimalnie piłka minęła słupek bramki gości. 17' Rzut wolny dla Gryfu, wrzutka, piłka do pomocnika gości i strzał z woleja Brzozy niecelny. 15' Gra się trochę uspokoiła i ŁKS teraz częściej dochodzi do głosu. 13' Była szansa na gola, jednak Radionow zamiast uderzyć normalnie to próbował piętką pokonać bramkarza. Nieskutecznie.12' ŁKS - GRYF 0:0. Pierwszy rzut rożny dla łodzian. 10' Teraz wrzutka z rzutu rożnego w polu karnym ŁKS zamieszanie i Nadolski mało brakowało a doszedłby do piłki. Teraz fragment przewagi gości. 7' Łuczak wrzucał, jednak zablokowane podanie, początek bardzo wyrównany.
OKOŁO 3 TYSIĘCY KIBICÓW
6' Żółta kartka dla Łukasza Nadolskiego. 5' Wrzutka, uderzenie z główki ale obok bramki Kołby, ŁKS od bramki. 4' Wolny dla gości, będzie groźnie. 2' Strzał Radionowa i mało brakowało a byłaby bramka. Wciąż jednak 0:0. 1'** Gramy! ŁKS do boju!

ŁKS na czerwono biało, goście w żółtych strojach.

Godz. 13:20 - Za chwilę zaczynamy, wciąż bardzo dużo wolnych miejsc. Za 10 minut początek meczu ŁKS - GRYF.

Kara za race, na stadionie może tylko wejść 3700. Póki co na trybunie jeszcze wiele wolnych miejsc. Taką decyzję podjął wojewoda łódzki.

Skład ŁKS: Kołba, Rozmus, Rozwandowicz, Juraszek, Widejko, Pyrdoł, Margol, Łuczak, Wolski, Bryła , Radionow.

Na pełną II-ligową wiosnę trzeba będzie jeszcze poczekać. Obok ŁKS, zagrają jeszcze, sobota: GKS Jastrzębie - Stal Stalowa Wola (14). Niedziela: Znicz Pruszków - Błękitni Stargard (12), Radomiak - Legionovia (14). Pięć meczów II ligi zostało odwołanych ze względu na zły stan murawy. Odwołane spotkania to: Wisła Puławy - ROW Rybnik, Warta Poznań - Gwardia Koszalin, Olimpia Elbląg - MKS Kluczbork, Siarka Tarnobrzeg - GKS Bełchatów oraz Garbarnia Kraków - Rozwój Katowice.

Materiał oryginalny: ŁKS ŁÓDŹ - GRYF WEJHEROWO. WYNIK MECZU ŁKS - GRYF 0:0 - Express Ilustrowany