pas
ŁKS grał w sobotę z Podbeskidziem. Łodzianie liczyli na zwycięstwo. Niestety znów się nie udało, znów ŁKS zszedł z boiska pokonany. ŁKS Podbeskidzie 1:2.

ŁKS Podbeskidzie na żywo online

Wynik meczu ŁKS Podbeskidzie 1:2

ŁKS podbudowany wyjazdowym zwycięstwem w Legnicy, zamierza walczyć dziś o 3 punkty. Łodzianie pokonali w ostatniej kolejce faworyzowaną Miedź. Podbeskidzie dzielnie stawiało czoła Koronie, ale w ostatnich minutach kielczanie przechylili szalę na swoją stronę i ostatecznie to oni triumfowali.

W Łodzi zapowiada się więc ciekawe widowisko. Tym bardziej, że do składu łodzian powoli wracają kontuzjowani zawodnicy.
Być może na murawę wybiegnie Antonio Dominguez, który przez blisko sześć tygodni był nieobecny.

ŁKS Podbeskidzie na żywo od godziny. 12.20

godz.12.20 Trener Kibu Vicuna dokonał czterech zmian w wyjściowym składzie w porównaniu z ostatnim ligowym spotkaniem z Miedzią, wygranym 2:0. Hiszpan znw zaufał Rygaardowi i dał szansa zagrania na skrzydle Kelechuwku
Wśród rezerowowych nie było bodaj najlepszego gracza ostatniego spotkania - Lorenca

ŁKS Łódź : Marek Kozioł – Maciej Wolski, Jan Sobociński, Adam Marciniak, Adrian Klimczak – Maksymilian Rozwandowicz, Mikkel Rygaard, Michał Trąbka – Pirulo, Piotr Janczukowicz, Kelechukwu.

godz. 12.27 Piłkarze ŁKS w tym sezonie rozegrali na stadionie Króla trzy mecze. Pierwszy wygrali, drugi zremisowali, a trzeci przegrali, więc wypada wrócić na zwycięską ścieżkę

godz. 12.34 To będzie siedemnasty ligowy mecz ŁKS z Podbeskidziem. Ełkaesiacy wygrali sześć spotkań (w tym cztery ostatnie), pięć spotkań zakończyło się podziałem punktów i pięć zwycięstwem bielszczan.

1 min Zaczynamy. Działa system VAR!
2 min akcja Rygaarda z Kelechukwu. Janczukowicza uprzedził w polu bramkowym obrońca
7 min Pirulo walczy za dwóch, ale fauluje
9 min Biliński sam na sam z Koziołem, ale strzela obok słupka. Na dodatek był na spalonym
11 min po podaniu Priulo, za słaby strzał Rygaarda
14 min Wolski zatrzymał prostopadłe podanie do wychodzącego sam na sam Merebashviliego

18 min Uff Pirulo wraca do gry, jego uraz nie był groźny?
20 min niestety Pirulo opuszcza boisko, zastpuje go Ricardinho
21 min po szybkim ataku i precyzyjnie centrze Klimczaka, niepilnowany Janczkowicz posłał piłk głową do siatki. 1:0!
30 min odważnym wyjściem Kozioł uniemożliwił oddanie celnego strzału Bilińskiemu
37 min po akcji Kelechukwu Trąbka posłał piłkę wysoko nad poprzeczkę

39 min po strzale Janczukowicza z rzutu wolnego piłka minimalnie minęła słupek
41 min po strzale z rzutu wolnego Podbeskidzia piłka zmeirzała w światło bramki, ale odbiła się od gracza przyjezdnych
44 min po składnej kontrze Podbeskidzie doprowadza do wyrównania. Znakomitą asystą popisał się były widzewiak Gutowski

Koniec pierwszej połowy.Co z tego, że ŁKS miał więcej z gry, skoro jest remis

46 min Koprowski za Rozwadnowicza. Zaczynamy drug połowę
50 min nieudana kontra w wykonaniu Trąbki
61 min więcej walki i bałaganu w grze niż grania
62 min Janczukowicza zmienia Dominguez. Brawa na trybunach
67 min Klimczak zablokował strzał Gutowskiego z siedmiu metrów
68 min Roginić jak dziecko zwiódł Sobocińskiego i chytrym strzałem w róg p73 min okonał Kozioła. 1:2
73 min po centrze Klimczaka, Ricaridnho główkował obok słupka. Pierwsza od wielu wielu minut akcja ŁKS
78 min Wolskiego zmienia Gryszkiewicz
83 min strzał rozpaczy Ricardinho daleko obok słupka
84 min w opdowiedzi Bliński posłał futbolówkę nad poprzeczkę
88 min po centrze z wolnego Rygaarda, Sobociński z siedmiu metrów posłał piłkę nie do pustej bramki, a nad poprzeczkę
92 min Dominguez z wolnego trafia w mur
Koniec meczu. Druga porażka z rzędu łodzian na własnym boisku. Czy marzenia o ekstraklasie zostaną tylko marzeniami?