ŁKS Łódź. Prezentacja drużyny w Atlas Arenie [ZDJĘCIA]

Dariusz Piekarczyk
W poniedziałkowy wieczór piłkarze ŁKS Łódź, mistrza jesieni grupy pierwszej III ligi, zaprezentowali się swoim kibicom.

Prezentacja miała miejsce podczas meczu siatkarskiej Orlen Ligi, pomiędzy ŁKS Commercecon, a Legionovią. Mecz zakończył się wygraną miejscowych 3:0.

Piłkarze wyszli na boisko w czasie przerwy po drugim secie. Kibice mieli możliwość robienia sobie zdjęć z zawodnikami oraz zdobycia ich autografów. Pierwszy mecz ligowy ŁKS gra 12 marca, na swoim stadionie, z Huraganem Wołomin.

Czytaj:Prezentacja drużyny ŁKS Łódź w Atlas Arenie [ZDJĘCIA]