(Dariusz Piekarczyk, ww)
Dziś przy al. Unii mecz ŁKS vs. Puszcza Niepołomice. Początek spotkania o godz. 12:40. Poniżej zapraszamy na RELACJĘ NA ŻYWO

ŁKS - PUSZCZA RELACJA LIVE, TRANSMISJA NA ŻYWO

strona wymaga odświeżania

ŁKS ŁÓDŹ4
PUSZCZA NIEPOŁOMICE4

KONIEC MECZU 4:4 I NIEDOSYT WŚRÓD FANÓW ŁKS.
90+3 - żółta kartka dla Mikołajczyka z Puszczy
90+2 - jeszcze zmiana w ŁKS, Srnić za Corrala
90+1 - koniec meczu w Opolu - 1:1
90 minuta - sędzia dolicza 3 minuty
89 minuta - wychodzi więc, że porażka ŁKS w Radomiu 0:1 nie była wypadkiem przy pracy, łodzianie są w dołku
88 minuta - 90 minuta meczu w Opolu, Odra remisuje z Górnikiem Łęczna 1:1
87 minuta - faul Sobocińskiego, który ma na koncie już żółtą kartkę
86 minuta - rzut rożny dla ŁKS
85 minuta - nadal 4:4
81 minuta - na boisku Stefanik, zszedł z placu gry Rakoczy
80 minuta - zmiany w ŁKS, Corral za Sekulskiego, Moros Gracia za Klimczaka , Nawotka z kolei za Pirulo
79 minuta - w Nowy Sączu nadal 1:1, w Opolu także 1:1
78 minuta - ŁKS musi chyba pilnować remisu
75 minuta - fatalnie ełkaesiacy grają dziś w defensywie, fatalnie!
74 minuta - 4:4!!! GOOOOL dla Puszczy! Coś niebywałego. Znowu Żytek, to jego trzeci gol w tym meczu
71 minuta - zapowiada się nerwowa końcówka meczu
70 minuta - GOOOL dla Puszczy. Malarza pokonuje były ełkaesiak Żytek
69 minuta - żółta kartka dla Klimczaka z ŁKS
63 minuta - rzut rożny dla Puszczy, ale bez efektu
62 minuta - w Opolu Odra remisuje z Górnikiem Łęczna 1:1, a Sandecja z Radomiakiem także 1:1
60 minuta - wynik bez zmian
59 minuta - GOOOOOL! 4:2 - Dominguez z woleja z 16 metrów. Hat-trick Hiszpana!
59 minuta - zmiana w ŁKS. Schodzi Trąbka, wchodzi Dankowski
57 minuta - indywidualna akcja Pirulo, ale jego strzał broni bramkarz Puszczy
56 minuta - GOOOOL DLA PUSZCZY, a więc 3:2. Gola strzelił Spławski
50 minuta - Rakoczy sam na sam z Malarzem, ale spudłował
46 minuta - to nie wszystko, Górski wszedł za Kobylaka, a a Knap za Tomalskiego
46 minuta - zmiana w Puszczy. Z boiska schodzi Skrzypczak, pojawia się Klec
II POŁOWA

45 minuta - koniec pierwszej połowy, 3:1 dla ŁKS
44 minuta - żółta kartka dla Skrzypczaka z Puszczy oraz Sobocińskiego z ŁKS
39 minuta - ten gol powinien uspokoić grę gospodarzy
37 minuta - 3:1, GOOOOOOL! Dominguez wykorzystuje "jedenastkę"
36 minuta - rzut karny dla ŁKS. Bramkarz Puszczy sfaulował Sajdaka we własnym polu karnym!
35 minuta - coraz śmielej atakują piłkarze Puszczy, których na boisku jest 11, a ełkaesiaków 10
34 minuta - zmiana wyniku meczów w Nowym Sączu i Opolu. Sandecja remisuje z Radomiakiem 1:1, Odra przegrywa z Górnikiem Łęczna 0:1
33 minuta - dobra akcja ŁKS, bramkarz Puszczy broni jednak strzał Trąbki
28 minuta - GOOOL 2:1! Dla Puszczy z rzutu wolnego z około 18 metrów, a strzela go Żytek
27 minuta - czerwona kartka dla Wolskiego, który sfaulował Żytka, byłego piłkarza ŁKS. Zupełnie niepotrzebny faul. Na dodatek Wolski chyba doznał kontuzji
21 minuta - wynik bez zmian, 2:0 dla ŁKS
17 minuta - groźna akcja Puszczy. Malarz broni jednak strzał Spławskiego
15 minuta - trwają dwa inne mecze I ligi, Odra Opole remisuje z Górnikiem Łęczna 0:0, a Sandecja Nowy Sącz prowadzi z Radomiakiem Radom 1:0
14 minuta - żółta kartka dla Serafina z Puszczy
12 minuta - Sekulski strzela z około 20 metrów, ale trafia w obrońcę, mamy rzut rożny dla ŁKS
11 minuta - GOOOOL !2:0 - Maciej Wolski!!!
10 minuta - bardzo dobrze ułożył się mecz dla gospodarzy
9 minuta - GOOOOOL!!!!! 1:0 - Antonio Dominguez wykorzystuje rzut karny
9 minuta - rzut karny dla ŁKS
7 minuta - na razie bez goli, sennie
5 minuta - goście zażegnali niebezpieczeństwo
4 minuta - rzut rożny dla ŁKS
3 minuta - strzał Pirulo, ale niecelny
3 minuta - wczoraj niemiłą niespodziankę sprawili młodzi piłkarze ŁKS, którzy przegrali na swoim boisku z Ząbkovią Ząbki 1:7 i nie awansowali do Centralnej Ligi Juniorów U 17. Pierwszy mecz łodzianie przegrali 1:2
2 minuta - gospodarze w strojach biało-czerwonych, Puszcza na niebiesko
1 minuta - zaczynamy
Godz. 12:22 - zawodnikiem Puszczy jest były ulubieniec fanów ŁKS Jewhen Radionow. Dziś piłkarza nie ma nawet na ławce rezerwowych, bo jeszcze leczy kontuzję.
Godz. 12:20 - po raz ostatni obie drużyny zmierzyły się na alei Unii 2 półtora roku temu. Niespodziewanie wygrała Puszcza po golu byłego ełkaesiaka Bartosza Widejko.
Godz. 12:10 - 30 minut do meczu
Godz. 12:05 - Mecz ŁKS - Puszcza rozpocznie się o godz. 12:40. Ewentualne zwycięstwo drużyny z Łodzi przywróci im fotel lidera.

Godz. 12 - 50-letni szkoleniowiec Puszczy Tomasz Tułacz jest najdłużej pracującym trenerem w Polsce na szczeblu centralnym. 13 sierpnia szkoleniowiec świętował pięciolecie pracy w Puszczy.

• Cikos

Godz. 11:40 - ŁKS w tym sezonie jeszcze nie stracił punktu na swoim stadionie. Puszcza natomiast czeka na pierwsze trzy punkty na wyjeździe. Zdecydowanym faworytem dzisiejszego spotkania są zatem łodzianie. Inny wynik niż zwycięstwo Łódzkiego Klubu Sportowego będzie zatem niespodzianką. Poniżej aktualna tabela I ligi...

Godz. 11:35 - Wicelider I ligi ŁKS podejmie dziś u siebie Puszczę Niepołomice. Początek spotkania o 12:40.