ŁKS Łódź - Raków Częstochowa RELACJA WYNIK Mecz ŁKS Raków 1 liga 14 kolejka relacja na żywo

Aleks Ched
ŁKS - Raków Częstochowa. Mecz 14. kolejki 1. ligi ełkaesiacy rozegrają na wyjeździe. Drużyna ŁKS jest niepokonana od 6 spotkań. W środę 24 października ŁKS zajmujący 3. miejsce w tabeli 1. ligi walczy z liderem Rakowem Częstochowa.

W środę ŁKS walczy z Rakowem na stadionie w Częstochowie. Początek zaległego meczu 14. kolejki 1. ligi o godzinie 17, w środę 24 października. Faworytem spotkania pozostaje Raków, jednak liczymy, że pod Jasną Górą zdarzy się cud i ŁKS odniesie kolejne zwycięstwo.

Przed zaległym meczem Raków Częstochowa ma 29 punktów a Łodzianie 24. Czy ełkaesiacy sprawią wielką radość swoim kibicom i zdobędą 3 punkty? Raków od dwóch kolejek nie odniósł zwycięstwa, a drużyna ŁKS pozostaje niepokonana od sześciu spotkań! Czy łodzianie zdobędą Częstochowę?

Relacja na żywo. Wciśnij F5 by odświeżyć stronę!

RAKÓW CZĘSTOCHOWA - ŁKS WYNIK

Raków Częstochowa

1

ŁKS Łódź

1

Szkoda, remis nie satysfakcjonuje, bo był to wygrany mecz ŁKS. Łodzianie byli wyraźnie lepszą drużyną.

Koniec meczu. Puszczają nerwy za zawodnikom ŁKS i Rakowa. Bójka na meczu w Częstochowie, wszyscy na murawie.

91' REMIS. Kasperkiewicz, pokonał Kołbe. Bielak otrzymał żółta kartkę, i czerwoną, i schodzi z boiska.
91' Karny! Faulował Sobociński.
90' Sędzia dolicza 3 minuty. Raków próbuje a ŁKS wybija piłkę daleko od bramki Kołby.
88' Raków przy piłce, piłkarze próbują dośrodkować ale bezskutecznie. Piłka wybita.
87' Atakuje raków. Dośrodkowanie przed bramkę ŁKS ale zabrakło zawodnika gospodarzy.
86' Szczepański strzela obok bramki Kołby.
85' Raków ciśnie ale nie daje rady wyprowadzić akcji, która mogłaby zagrozić bramce łodzian. Rzut wolny.
84' Gospodarze przy piłce, i znów kontra ŁKS.
83' Faul na polu karnym ŁKS. Poturbowany Grzesik. Kontra ŁKS.
81' Ełkaesiacy są zmęczeni i brakuje im już trochę szybkości.
80' Szykuje się Radionov. Schodzi Kujawa. Zmiana w Rakowie: Schodzi Kościelny, wchodzi Petrasek.
79' Aut z lewej strony dla Rakowa.
78' Rzut rożny dla Rakowa. Piłka w rękach Kołby!
77' 10 piłkarzy Rakowa na połowie ŁKS
76' Ciśnie Raków. Czy ŁKS wytrzyma presję.
75' Szczelna obrona ŁKS przed dośrodkowaniem Rakowa. Zaczyna Kołba.
74' Kontra ŁKS i Kujawa. Głową, nie trafia, daleko od słupka.
72' Przed 16' piłkę ustawia Kun. Zamieszanie pod bramką piłka wybita i strzał Radwańskiego wysoko, wysoko nad bramką Kołby.
71' Atakuje Raków prawą stronę, rzut wolny dla Częstochowy
70' Zmiana w Rakowie: Mondka zastępuje Kun
70' Zmiana w ŁKS: Kalinkowski zastąpił kontuzjowanego Łuczaka.
69' Raków blisko remisu, ale daleko od słupka bramki Kołby!
67' Szykuje się zmiana w ŁKS szykuje się Kalinkowski.
65' Raków groźnie. Przyśpiesza drużyna Częstochowy na połowie ŁKS.
63' Znów atak ŁKS prawą stroną. Leżał Łuczak.
61' Atakuje ŁKS. Próbował Kujawa i rzut rożny. Nietrafiony strzał głową. Piłka mija krótszy słupek.
60' Gra jest szybka, czy obie drużyny to wytrzymają?
59' Rzut wolny dla Rakowa.
57' Kontra Rakowa prawą stroną. Kołba byłby bezradny, ale strzał był niecelny!
56' Niecelne dośrodkowanie na pole karne do Kujawy.
55' Piłka znów na połowie Rakowa.
54' Juraszek z kontuzją ręki. Rzut rożny dla Rakowa.
52' Aut dla ŁKS. Znów lewą stroną Raków próbuje zagrozić łodzianom.
49' Duże tempo meczu. ŁKS dobrze się ustawia i zakładają presing.
48' Żółta kartka dla Bielaka, ostry atak na nogi zawodnika Rakowa. Rzut wolny.
47' Mocny strzał z pierwszej piłki Pyrdoła
46' Zaczynamy drugą połowę. Znów Kujawa zagroził bramce Rakowa.

Zmiana w Rakowie: Adam Radwański zastąpi Schwarza

Bardzo dobra pierwsza połowa. Obie drużyny walczą. ŁKS prowadzi. Raków nie był do tej pory wstanie skutecznie zagrozić łodzianom. Ełkaesiacy walczą o trzy punkty i awans na pozycję wicelidera.

45' Doliczona minuta. Strzał ŁKS nad bramką.
43' Kołba ratuje ŁKS przed samobójem. W zamieszaniu pod bramką piłka odbiła się od Sobocińskiego.
42' Raków cały czas atakuje, walczą na 15 metrze. Rzut rożny. Łapie Kołba, brawo.
40' Kontra i fatalny strzał Pyrdowła, zbyt długo się wahał
39' Znów Schwarz, strzela w świetle bramki z 12 metrów. Piłka wybita!
38' Raków prawą stroną ale stracili piłkę przed polem karnym.
36' Raków próbuje zagrozić bramce Kołby, ale dobre krycie ełkaesiaków.
35' Schwarz zdecydował się na strzał z daleka. Ale niegroźnie
34' Bogusz przed bramką posłał piłkę wysoko nad poprzeczką.
32' Kontra ŁKS, prawą stroną i znów Raków przejął piłkę.
31' Rzut rożny dla Rakowa.
30' Raków przy piłce i cały czas atakuje bramkę ŁKS
29' Faul Kujawy i żółta kartka dla ełkaesiaka.
29' Kołba był na miejscu! Raków znów atakował lewą stroną i łódzki golkiper wyłapał piłkę strzeloną głową.
26' Faul na ełkaesiaku w środku boiska.
24' Raków w środku boiska. Lewą stroną.
23' Niebezpiecznie pod bramką Kołby.
22' ŁKS Atakuje bramkę Rakowa
20' Kontra ŁKS
19' Żółta karta dla ełkaesiaka. Faulował Grzesik. Wolny w pobliżu bramki ŁKS.
15' Faulowany Pyrdoł, kuleje i schodzi z boiska.
14' GOL przewrotką strzela Rafał Kujawa!!! Świetnie zachował się ełkaesiak przyjmując piłkę w świetle bramki.
12' Pyrdoł nad poprzeczką!
11' ŁKS pod dużym presingiem Rakowa, od początku spotkania
10' Raków ma problemy z wyprowadzeniem akcji, a to zespół z Częstochowy jest faworytem spotkania!
9' Ełkaesiacy zaczynają z linii bocznej. Faulowany ełkaesiak. Słychać głośny doping kibiców ŁKS!
6' Wolny dla Rakowa, piłkę przejmują ełkaesiacy.
4' Atakuje Raków, piłka w środku pola.
2' Aut dla ŁKS i rzut wolny dla łodzian, dośrodkowuje Łuczak. Zablokowany Bogusz.
1' Piłka w grze! Rozpoczyna zespół Rakowa.

godz. 17

godz. 16.55
Dzisiejsze spotkanie sędziuje Łukasz Bednarek , a na liniach będą mu asystować Jacek Tokarski i Wiktor Wątrobą. Sędzia techniczny to Rafał Rokosz.