Jan Hofman
Jan Hofman
Tomasz Jabłoński
ŁKS Resovia na żywo. Dziś (niedziela) na stadionie przy al. Unii piłkarze ŁKS podejmują Resovię Rzeszów. Faworyt jest tylko jeden. To ŁKS, który od początku rozgrywek wygrał we wszystkich meczach. Zapraszamy na relację na żywo. Wynik meczu ŁKS Resovia online!

ŁKS Resovia na żywo

ŁKS - Resovia 2:1
ŁKS zagrał słabo w tym spotkaniu, ale cel osiągnął. Lider odnotował siódme zwycięstwo i pewnie tylko to cieszy fanów drużyny z al. Unii.
90+4' Koniec spotkania, ŁKS pokonuje Resovię 2:1
90+3' Szanuje piłkę
90+2' strzał Kelechukwu, bramkarz broni
90' Gramy cztery minuty dłużej
90' Szczęście ŁKS. Wasiluk w doskonałej sytuacji obok słupka
89' Faul ŁKS
88' Żółta kartka dla Corrala
88' Resovia jeszcze próbuje
86' żółta kartka dla Kuczałka
84' GOL, GOL, GOL ŁKS Dominguez wykorzystuje jedenastkę
82' Po konsultacji sędziów, karny dla ŁKS. Faulowany Sajdak. Szczęście łodzian, faul był przed polem
81' ŁKS wyraźnie zagubiony, łódzkiej drużynie
80' Żółta kartka dla Tosika
79' Cały czas przewaga Resovii
78' Kolejna szans gości, broni jednak Arndt
76' Resovia coraz groźniejsza
75' ŁKS wyraźnie zagubiony
74' Faul Sobocińskiego
71' To nie jest ŁKS, jaki chcieliby oglądać kibice.
70' Adamski trafił z dystansu. Piłka w siatce ŁKS, ŁKS - Resovia 1:1
69' Na razie nic ciekawego nie dzieje się na boisku
68' Resovia przeważa
66' Zmiany w ŁKS. Za Dankowskiego Sajdak, za Nawotkę Kelechukwu
64' Teraz więcej z gry ma Resovia
63' Kolejna dobra interwencja Arndta
61' Coraz więcej chaosu na boisku
60' Zmiana w ŁKS, Tosik za Rozwandowicza
59' Niedokładne dośrodkowanie Nawotki
58' ŁKS ma problem z kreowaniem sytuacji, ŁKS - Resovia 1:0
56' Doskonała interwencja Arndta
56' Tempo spotkania wyraźnie spadło
55' Niedokładne dośrodkowanie Klimczaka
53' Faul dla Resovii
51' ŁKS nie forsuje tempa
49' Resovia zaczęła grać odważniej
48' Rożny dla ŁKS
46' Zmiana w Resovii za Twardowskiego Demaniuk
46' Zaczęła się druga część spotkania
46' Zmiana w ŁKS. Sekulskiego zastąpił Corral
Zasłużone prowadzenie ŁKS.

45' Koniec pierwszej części spotkania
44' Goście bezradni w akacjach ofensywnych
43' ŁKS gra już znacznie spokojniej.
40' GOL, GOL, GOL Dominguez pewnie wykorzystuje jedenastkę. ŁKS - Resovia 1:0
40' Karny dla ŁKS. Obrońca gości zagrał ręką w polu karnym. Zawodnicy Resovii są zdania, że n ie powinno być karnego. Sędzia jest jednak innego zdania.
39' ŁKS znów długo buduje akcję
37' Faul Dankowskiego
35' Ale była sytuacja. Sekulski z bliska w poprzeczkę, dobitka zupełnie nieudana
35' ŁKS nie wypracował do tej pory żadnej dobrej sytuacji bramkowej- ŁKS - Resovia 0:0
33' ŁKS ma 74 procent posiada piłki, ale nic z tego nie wynika
32' Było groźnie, ale piłkarz Resovii strzelił obok słupka
31' Różny dla Resovii
30' ŁKS - Resovia 0:0
28' Kibice ŁKS wzmagają doping
27' W poczynaniach ŁKS brakuje finezji
25' Żółta kartka dla Adamski
24' Niecelny strzał Klimaczaka
22' Groźnie pod bramką ŁKS, rożny dla gości
21' Resovia dobrze kryje i to jest sposób na obronę bezbramkowego wyniku
19' Trudno mówić o wielkich emocjach na boisku.
17' ŁKS niemal cały czas przy piłce, lecz brakuje dobrych okazji do zdobycia gola
15' Bez dobrych sytuacji bramkowych, ŁKS - Resovia 0:0
14' Dużo podań między ełkaesiakami, ale goście dobrze się bronią
13' Resovia groźniej zaatakowała, ale bez bramkowej sytuacji
12' Gorący doping kibiców ŁKS
10' Jak na razie brakuje klarownych sytuacji bramkowych
8' Pierwszy strzał, niecelny, gości
7' ŁKS cierpliwie buduje akcje
5' Beniaminek skupia się głównie na obronie
4' Główka Sobocińskiego nad poprzeczką
4' Rożny dla ŁKS
3' Faul dla Rresovii
2' Lekka przewaga łodzian
1' Rozpoczęło się spotkanie. ŁKS gra o siódme zwycięstwo.
12.39 Łukasz Sekulski odebrał melonik za zdobycie hat tricka dla ŁKS
12.37 - Pod nieobecność w pierwszym składzie Malarza, kapitanem zespołu został Dąbrowski
12.35 - Resovia zajmuje dopiero piętnaste miejsce, a jej dorobek punktowy wynosi zaledwie 3 punkty. Bilans meczów to jedno zwycięstwo (z Puszczą Niepołomice w pierwszej kolejce) i aż pięć porażek z rzędu w następnych seriach. Kibice ŁKS wierzą, że łodzianie nie pozwolą na przełamanie.

12.32 - Spotkanie na boisku przy al. Unii poprowadzi Grzegorz Kawałko. Dla sędziego z Augustowa będzie to drugi mecz w pierwszej lidze w tym sezonie i drugi z udziałem ełkaesiaków.
12.23 Dziś na ławce rezerwowych ŁKS zasiądą: Malarz, Moros, Corral, Kelechukwu, Celea, Tosik, Sajdak, Bąkowicz, Srnić.

12.18 Po sześciu kolejkach piłkarskiej pierwszej ligi ŁKS jest liderem tabeli, mając na koncie komplet zwycięstw, 18 punktów i świetny bilans bramek 18:3. Bez wątpienia gospodarze są faworytem tej konfrontacji
12.11 - Znany jest też skład Resovii na dzisiejsze spotkanie z ŁKS

12.08 - Zaskoczenia nie ma. Trener Wojciech Stawowy zmienił nieco wyjściowy skład. Słabszy rywal, przynajmniej w teorii i dlatego spotkanie rozpocznie kilku dublerów: Arndt, Dankowski i Nawotka.

12.00 Wiemy już, w jakim składzie zagrają piłkarze ŁKS

11.55 - W dzisiejszym meczu drużynę gości poprowadzi jednak trener Grabowski. 39-letni szkoleniowiec ma w Resovii duże zasługi. Najpierw awansował z drużyną z trzeciej do drugiej ligi, a potem do Fortuna 1. Ligi. Oto jego oświadczenie

ŁKS ma przystąpić do dzisiejszego meczu bez trzech podstawowych graczy. Na murawę w meczu z Resovią nie wybiegną Ratajczyk (odszedł do Zagłębia), Pirulo i Gryszkiewicz. Czy to będzie duże osłabienie dla ŁKS? Biorąc pod uwagę słaby start Resovii i mocną ławkę w ŁKS, łodzianie powinni sobie poradzić.

W Resovii w ostatnich dniach było bardzo gorąco. Decyzja działaczy o wyrzuceniu trenera Szymona Grabowskiego spotkała się z wielkim sprzeciwem kibiców rzeszowskiego zespołu. Czy to będzie miało wpływ na postawę drużyny w meczu z ŁKS? Zobaczymy!