ŁKS ŁÓDŹ - SANDECJA NOWY SĄCZ RELACJA NA ŻYWO. Piąte zwycięstwo ŁKS!

Dziś mecz ŁKS - SANDECJA NOWY SĄCZ. Zapraszamy na RELACJĘ NA ŻYWO.

ŁKS ŁÓDŹ - SANDECJA NOWY SĄCZ RELACJA LIVE

strona wymaga odświeżania

ŁKS ŁÓDŹ4
SANDECJA NOWY SĄCZ1

Koniec meczu. ŁKS wygrał 4:1. Łodzianie pokazali czarno na białym, że zasługują na pozycję lidera I ligi
87 min Zmiany w ŁKS. Kelechukwu za Trąbkę, Corral za Sekulskiego
86 min strzał Sajdaka nad poprzeczkę
85 min po faulu na wolskim żółta karta dka Pitera Bućko
83 min Sajdak za Gryszkiewicza
83 min Dominguez strzelił z 20 metrów obok słupka
82 min Kamiński ujrzał żółtą kartkę po fauliu na Dankowskim
80 min Zmiany. Nawotka za Pirulo, Dankowski za Klimczaka
79 min Basta sfaulował Gryszkiewicza i zobaczył żółtą kartkę
78 min Tokarz uprzedził Sekulskiego po centrze Wolskiego
75 min ŁKS dąży do zdobycia kolejnego gola
68 min gol dla ŁKS!!!! Rzut wolny wykonywał Rozwandowicz, piłka skozłowała przed Tokarzem i wpadł do bramki
66 min z wielkim trudem Tokarz broni strzał Rozwandowicza z 25 metrów
64 min gol dla Sandecji!!!! Strzałem w górny róg z 30 metrów Kasprzak pokonał Malarza
60 min Gol dla ŁKS!!!!! Hat trick Sekulskiego. Po centrze Wolskiego, Tokarz odbił piłkę przed siebie po strzale Trąbki. Nie miał szans przy dobitce napastnika ŁKS
58 min po długo budowanej akcji Pirulo z 20 metrów nad poprzeczkę
56 min strzał Trąbki z 30 metrów broni Tokarz
b]53 min[/b] po centrze Klimczaka, Dąbrowski główkował obok słupka
51 min tym razem po podaniu Małkowskiego nie doszedł do piłki Korzym
49 min po centrze Korzyma na drugi metr przed putsą bramką Danek minął się z piłką
46 min Piter-Bucko po rzucie rożnym posłał piłkę obok słupka
Zaczynamy drugą połowę. ŁKS bez zmian
Koniec pierwszej połowy. Przewaga łodzian w posiadaniu piłki przełożyła się na dwubramkwoe prowadzenie
45+3 min gol dla ŁKS!!!! Kapitalny strzał z rzutu wolnego z 20 metrśw Sekulskiego. Stadiony świata!
45 min strzał Klimczaka z 25 metrów nad poprzeczkę
41 min powinno być 2:0. Po błędzie obrońcy piłkę przejął Pirulo, podał na koniec pola karnego do Trąbki, a ten trafił w obrońcę
40 min po akcji z Trąbka i strzale Klimczaka piłka po rykoszecie ląduje za końcową linią
37 min nieczyste uderzenie Wolskiego zza pola karnego
31 min gol dla ŁKS!!!!!! Strzelał Rozwandowicz, piłka odbiła się od obrońcy, trafiła ona do będącego w polu karnym Wolskiego, a ten dokładnie obsłużył stojącego na piątym metrze Sekulskiego
29 min pierwszy celny strzał ŁKS. Po centrze Domingueza, Sekulski piersią posłał piłkę wprost w bramkarza
28 min po kontrze Małkowski posłał piłkę z 25 metrów nad poprzeczkę
25 min po kontrze z ostrego kąta Korzym trafił z pięciu metrów w boczną siatkę
21 min ŁKS gra stanowczo za wolno
17 min strzał Pirulo zza pola karnego tuż obok słupka
16 min po centrze Chmiela Piter-Bucko główkował nad poprzeczkę
12 min dużo strat łodzian w środku pola
9 min efektowny atak Pirulo zatrzymany w polu karnym przez obrońcę
7 min jeden rzut rożny to do tej pory urobek łodzian
2 min ŁKS na połowie rywala w ataku pozycyjnym
1 min Zaczynamy
Godz. 12.39 Koszulka - 100 meczów dla Maksymiliana Rozwandowicza
Godz. 12.38 Do drużyny Sandecji wrócił Maciej Korzym
Godz. 12.35 – Nie zawsze będzie szybko, łatwo i przyjemnie. Cała sztuka w tym, żeby potrafić wygrywać w spotkaniach, gdy nie wszystko idzie po naszej myśli - przestrzega trener Wojciech Stawowy.

Godz. 12.32 Mecz obejrzy w Łodzi komplet widzów (w reżimie sanitarnym). Sędziuje Łukasz Kuźma z Białegostoku, któremu na liniach będą pomagać Łukasz Sikora i Marcin Adamski.

Godz. 12.25 ŁKS notuje najlepszy w swojej historii start w rozgrywkach na zapleczu ekstraklasy. Bilans składający się z czterech zwycięstw, jedenastu zdobytych goli i tylko jednej straconej bramki mówi sam za siebie.

Godz. 12.21 Nawet na ławce rezerwowych nie ma Adama Ratajczyka, który zostanie graczem Zagłębia Lubin
Godz.12.18 Czy piłkarze ŁKS grający w I lidze pójdą tym śladem? Druga drużyna łodzian pokonała Ner Poddębice 8:0, a trzecia w pierwszych takich derbach od 50 lat wygrała ze Startem Łódź 12:0
Godz. 12 - Sandecja Nowy Sącz po czterech porażkach w czterech rundach okupuje przedostatnie miejsce. Kibice z Łodzi liczą dziś na 3 punkty i łatwe zwycięstwo swojej drużyny.

Godz. 11:42 - Skład ŁKS: Malarz, Klimczak, Sobociński, Dąbrowski, Wolski, Rozwandowicz, Gryszkiewicz, Dominguez, Trąbka, Pirulo, Sekulski
Rezerwowi: Arndt, Moros, Dankowski, Corral, Nawotka, Kelechukwu, Tosik, Sajdak, Srnić

Godz. 11:30 - Zwycięskiego składu się nie zmienia. W jakim zestawieniu zagrają dzisiaj łodzianie? Za chwilę się dowiemy...

Godz. 11:25 - Łódzki Klub Sportowy jest dzisiaj zdecydowanym faworytem. Po czterech zwycięstwach z rzędu łodzianie są upatrywani jako główni pretendenci do awansu do esktraklasy. Każdy inny wynik niż zwycięstwo z Sandecją byłoby wielkim zaskoczeniem.

Godz. 11:20 - Poniżej aktualna tabela I ligi...