Tomasz Jabłoński
ŁKS Łódź Skra Częstochowa na żywo. Zapraszamy na relację na żywo z meczu pomiędzy ŁKS i Skrą. Wynik meczu ŁKS SKRA. Łodzianie w pierwszym meczu tylko zremisowali, choć dominowali na boisku rywala. Czy tym razem piłkarzom ŁKS uda się zdobyć komplet punktów?

ŁKS Skra online na żywo

Wynik meczu ŁKS Skra 3:2

Konie meczu ŁKS napracował siŁ solidnie i najadł trochę strachu, żeby wygrać mecz
89 min Szeliga ujrzał żółtą kartkę
88 min Kamil Wojtyra strzela kontaktowego gola
86 min Kelechukwu za Pirulo
82 min za Niedbałę wchodzi Lukoszek
81 min Wolski główkuje tuż obok słupka
78 min po mierzonej centrze Pirulo, Wolski pięknym strzałem głową nieomal w okienko strzelił trzecią bramkę
77 min Podwójna zmiana w Skrze. Kamil Wojtyra i Dawid Wojtyra za Masa i Szymańskiego
76 min Janczukowicz za Juricia
71 min gol dla ŁKS. Nareszcie. Trąbka inteligentnie wyofał piłkę na 16 metr do Pirulo, a ten pewnym strzałem w róg strzelił drugą bramkę
69 min Mesjasz strzeelił tu obok słupka, ale był na minimalnym spalonym
63 min Kwietniewski za Naporę w Skrze
62 min Rygaarda zmienia Wolski, Rozwandowicza - Tosik
56 min Sujecki pewnie obronił strzał Moreno
54 min ŁKS niby atakuje, ale groźniejsze są akcje gości

48 min bliski strzelenia gola Pirulo
46 min początek drugiej połowy za Dąbrowskiego Nacho Monalve

Koniec pierwszej połowy. Wolny i przewidywalny ŁKS
46 min żółta kartka - Jurić

43 min Mesjasz uprzedził w polu bramkowm Juricia
40 min - żółta kartka - Szymański

39 min zablokowany strzał Masa
31 min kolejna składna kontra Skry. Nocoń posłał piłkę nad poprzezkę
26 min zamiast faulu w polu karnym na Masie odgwizdany spalony
22 min żółta kartka Niedbała
19 min po składnej akcji Bąkowicza z Pirulo, odwrócony tyłem do bramki Jurić, uderzniem piętą w róg doprowadził do wyrównania
16 min interwencja Sujeckiego, zablokowany strzał Marciniaka. ŁKS w natarciu
12 min nieupilnowany Mesjasz głową po długim rogu strzela bramkę dla Skry, pierwszą w I lidze

11 min po kontrze w ostatniej chwili zablokowany Niedbała
10 min strzał z 20 metrów Pirulo. Broni na raty nastolatek Sujecki
8 min akcja Bąkowicz - Pirulo. Zatrzmany Hiszpan
6 min pierwszy faul - Rozwandowicza
3 min ŁKS próbuje konstruować zazepne akcje
1 min mecz się rozpoczął
godz. 17.53 – ŁKS to duża firma, ale nie ma się co bać. Trzeba wyjść na boisko i zagrać jak równy z równym. To, co na papierze nie ma znaczenia. Wszystko zweryfikuje boisko, więc powalczymy o trzy punkty – zapowiada rezerwowy piłkarz Skry Mikołaj Kwietniewski, były reprezentant Polski do lat 20

godz. 17.46 Przed graczami z al. Unii mecz z beniaminkiem, który po 69 latach wrócił na drugi poziom rozgrywkowy w Polsce. Jak do tej pory jeszcze nigdy łodzianie nie rywalizowali w meczu o punkty z tym rywalem. Skra Częstochowa awansowała do Fortuna 1. ligi po zwycięskich barażach, choć sezon zakończyła na 6. miejscu w tabeli II ligi. Rywal łodzian rozpoczął rozgrywki od porażki w Kielcach z Koroną 0:2.
godz.17.36 W ŁKS zabrakło: Dankowskiego, Corrala (trenuje indywidualnie), Domingueza (Hiszpana czeka jeszcze ok. dwutygodniowa przerwa) oraz Ricardinho. Brazylijczyk powinien być do dyspozycji szkoleniowca na mecz z GKS Jastrzębie
godz. 17.25 Pierwsze w historii ligowe starcie ŁKS ze Skrą Częstochowa sędziuje Dominik Sulikowski z Gdańska (mecz z VAR).

godz, 17.11 Wyjściowa jedenastka ŁKS: Kozioł - Bąkowicz, Dąbrowski, Marciniak, Szeliga, Pirulo, Trąbka, Rozwandowicz, Rygaard, Javi Moreno, Jurić

W pierwszym meczu ŁKS grał "swoje", czyli to, do czego nas przyzwyczaił w ostatnim czasie. Łodzianie długo posiadali piłkę, stwarzali sytuacje, strzelali z dystansu, ale nie zwyciężyli. Czy przed własną publicznością uda się rozstrzygnąć losy meczu na własną korzyść? Kibice ŁKS wierzą, że ich drużyna zdobędzie w meczu ze Skrą 3 pkt.

Relacja na żywo z meczu ŁKS Łódź skra Częstochowa od godziny 17.45 - zapraszamy!