(mek, ww)
Dziś piłkarze ŁKS rozegrają mecz ze Stalą Stalowa Wola. Spotkanie przy al. Unii rozpocznie się o godzinie 17.30. Zapraszamy na relację minuta po minucie.

ŁKS ŁÓDŹ - STAL STALOWA WOLA RELACJA NA ŻYWO [1.05.18]

odśwież (wciśnij F5)

ŁKS ŁÓDŹ

1

STAL STALOWA WOLA

2

Fatalny mecz rozegrali łodzianie. Spokojnie byli w stanie wygrać to spotkanie, gdyby wykorzystali wszystkie okazje, które sobie stwarzali. Niestety - stało się inaczej. W drugiej połowie piłkarzom ŁKS zupełnie zabrakło ikry. W efekcie zostali pokonani przez znajdującą się w strefie spadkowej Stal. Szkoda, ponieważ po dzisiejszym remisie Warty mogli powiększyć swoją przewagę nad poznaniakami. Na tym kończymy dzisiejszą relację, dziekujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia na naszej stronie kolejnych meczów łódzkiego klubu.

94' Koniec! Stal Stalowa Wola wygrywa w Łodzi.
92' Aut dla ŁKS. Wcześniej, czerwona kartka dla Widejki za drugą żółtą.
91' Widejko dośrodkowuje w pole karne Stali w rogu. Jednak futbolówkę bez problemu łapie bramkarz.
90' Nic nie są w stanie zrobić zawodnicy łodzian. Zupełnie nie przypominają zespołu, który grał z Wartą. Sędzia dolicza 4 minuty.
88'**GOL dla Stali! Kolejna fatalna pomyłka obrońców! Strzelcem bramki Sebastian Łętocha. 87' Dośrodkował Widejko, próbował główkować Łuczak. Niestety, bez skutku. 86' Rzut rożny dla ŁKS. 85' Kontra Stali zakończona na szczęście nieudanym podaniem. 84' Pyciak dośrodkowywał w pole karne, bez skutku. Obrońcy przejęli piłkę. 83' Rzut wolny dla Stali. 80' To mogło skończyć się fatalnie. Groźne dośrodkowanie w pole karne łodzian. Jednak zawodnicy "stalówki" na spalonym 79' Zagdański zastępuje na boisku Patryka Bryłę. 77'**GOL dla Stali! Zaspali obrońcy łodzian i piłka wylądowali w siatce! Bramkę dla Stali zdobył Stepan Hirskyi.
76' Bryła przy polu karnym Stali próbował dośrodkowywać - bez sukcesu.
75' Pyciak w polu karnym do Łuczaka. Ten pada w polu karnym, ale sędzia każe grać dalej. Zagranie do Radionowa, ale nie udało się strzelić bramka. Kontra Stali zakończona fatalnym strzałem.
74' Mogło być groźnie, ale Radionow został zneutralizowany przez obrońców.
73' Zmiana w zespole ŁKS - Margol za Kocota.
72' Groźna okazja dla łodzian, ale skończyła się tylko rzutem rożnym - piłka odbiła się od obrońcy.
69' Kontra ŁKS, jednak Stal opanowuje sytuację. Kontra i wrzutka w pole karne ŁKS - piłka dla łodzian.
68' Rzut wolny dla Stali Stalowa Wola.
67' Piłka znów od bramki Stali.
65' Aut dla Stali. Faulowany Wojciech Łuczak.
64' Aut dość blisko pola karnego Stali. Jednak arbiter przerywa akcję - Radionow popychał przeciwnika.
63' Zmiana w zespole Stali. Schodzi Przemysław Stelmach. Za niego Mateusz Bukowiec.
60' Boisko opuszcza Piotr Pyrdoł. W jego miejsce Damian Guzik.
59' Piotr Pyrdoł mocno strzelał na bramkę Stali, jednak bramkarz gości wykazał sie dobrym refleksem.
58' Na dłużej zagościli łodzianie pod polem karnym Stali, ale skończyło się na wolnym dla gości.
57' Teraz na bramkę Stali strzelał Pyrdoł, ale nie udało się trafić w okienko.
56' Akcja szybko przeniosła się pod pole karne ŁKS, próba strzału z dystansu Stali, ale ostatecznie piłka opuściła boisko.
55' Rzut wolny na ŁKS, niestety daleko od bramki. Egzekwuje Łuczak. Jednak Stal od własnej bramki.
53' Aut dla "stalówki".
52' Rzut wolny dla ŁKS po faulu na Bryle. Piłka złapana jednak przez bramkarza Stali.
51' Faul na Radionowie. Szymon Jarosz ukarany żółtą kartką.
50' Piłka odebrana graczom Stali i ŁKS rusza pod bramkę gości. Akcja niestety się urywa.
48' Aut dla Stali.
46' Zaczęliśmy drugą połowę.

Koniec pierwszej połowy. Zapraszamy po przerwie!

46' Rzut wolny dla ŁKS blisko bramki Stali. Rozwandowicz strzelał, ale piłka wyszła poza boisko.
45' Kołba od bramki. Pierwsza połowa dobiega końca. Ile doliczy arbiter?
43' Aut dla ŁKS.
41' Mocno strzelał z daleka na bramkę Stali Wojciech Łuczak. Niestety - niecelnie.
40' Wolski zgubił piłkę, a szkoda, to mogła być dobra akcja. Kontra Stali, ale bez sukcesu.
38' Pyciak przewrócił piłkarza Stali. Rzut wolny dla gości.
35' Adrian Dziubiński próbował strzelać z dystansu, ale był to prawdziwy strzał na wiwat.
34' Rzut rożny dla Stali po kiksie obrońcy ŁKS.
33' Goście próbowali strzelać, ale futbolówka przeleciała obok bramki. Wybija Michał Kołba.
32' Rozwandowicz faulował rywala. Rzut wolny dla Stali.
30' Pyrdoł próbował strzelać, jednak strzał zablokowany. Piłka nadal w posiadaniu ŁKS.
28' Piłka poza boiskiem. Na murawie leży Bryła.
26' Dośrodkowanie nieudane. Bramkarz Stali zaczyna od swojej bramki.
25' Groźny strzał Łuczaka, ale bramkarz Stali wypiąstkował piłkę. Rożny dla ŁKS.
24' Próba strzału Tomasza Zielińskiego, jednak uderzenie z 18 m było zbyt słabe, by zaskoczyć bramkarza ŁKS.
22' To mogła być dobra okazja dla ŁKS, jednak Łuczak na spalonym.
21' Wymiana podań między napastnikami ŁKS w okolicach pola karnego, ostatecznie jednak skończyło się na aucie dla łodzian.
20' Widejko próbował dośrodkować, podanie zablokowane przez obrońców.
19' Aut dla ŁKS.
17' Rzut wolny przy polu karnym ŁKS. Strzał w środek bramki. Michał Kołba nie dał się zaskoczyć.
16' ŁKS zdominował Stal. Goście nie są w stanie jak do tej pory skonstruować żadnej groźnej akcji ofensywnej.
14' Stal z wolnego dośrodkowuje w pole karne łodzian, na szczęście obrońcy na posterunku.
13' Aut dla ŁKS, mocne podanie w pole karne i Stal od swojej bramki.
11' Rzut wolny dla Stali. Bryła faulował rywala.
10' Pyciak w pole karne, ale bramkarz Stali wychwycił piłkę.
9' Rzut Wolny dla ŁKS. Michał Kołba zagrywa do Radionowa.
8' Strzelał z dystansu Bryła, ale bramkarz Stalowej Woli złapał futbolówkę.
6' Widejko z rożnego i GOOOOOOOLLLL! DLA ŁKS. Kamil Juraszek daje prowadzenie łodzianom.
5' Piłka z autu wrzucona w pole karne Stali, jednak została wybita przez obrońców.
4' Bryła w polu karnym Stalowej Woli, wyprzedzony przez obrońców.
3' Aut dla ŁKS
2' Piłka wybita z pola karnego ŁKS, była okazja do kontry, ale Bryła sfaulował rywala. Rzut wolny dla "stalówki".
1' Zaczęli goście.

17.31 Przenosimy się na stadion przy al. Unii. Za chwilę początek meczu

17.22. Już za kilka minut zabrzmi pierwszy gwizdek. Zostańcie z nami!

SKŁAD ŁKS:

W II lidze odrabianie zaległości. 1 maja zagrają też: MKS Kluczbork - Warta Poznań oraz Gwardia Koszalin - Wisła Puławy.

Pozostałe zaległe spotkania - 16 maja: Błękitni Stargard - ŁKS (godz. 17), Olimpia Elbląg - Gryf Wejherowo, Legionovia - Garbarnia, Rozwój - Siarka.

Już 5 maja ŁKS w 29. kolejce spotka się w Puławach z Wisłą (17), a GKS Bełchatów godzinę wcześniej zagra z Gwardią w Koszalinie. Zespoły naszego regionu są faworytami tych pojedynków. Liczymy na zwycięstwa.

Materiał oryginalny: ŁKS ŁÓDŹ - STAL STALOWA WOLA RELACJA NA ŻYWO [1.05.18] ZAPRASZAMY NA RELACJĘ LIVE Z MECZU ŁKS VS STAL. ŁKS STAL - WYNIK - Express Ilustrowany