tj
ŁKS Odra na żywo. Zapraszamy na relację na żywo z meczu pomiędzy Łódzkim Klubem Sportowym i Odrą Opole Krzysztof Szymczak
ŁKS Odra na żywo. Zapraszamy na relację na żywo z meczu pomiędzy Łódzkim Klubem Sportowym i Odrą Opole. Czy znakomita passa piłkarzy z al. Unii będzie dziś przedłużona? Kibice wierzą, że tak.

ŁKS ODRA NA ŻYWO

Wynik meczu ŁKS Odra 5:1

93' ŁKS wygrywa 5:1 z Odrą Opole w ostatnim meczu rundy jesiennej!**92' Aut przy bramce Odry 92' Łodzianie kontrolują spokojnie piłkę i szukają okazji. 90' ŁKS cały czas przy piłce! Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry 87' Piłkarz Odry strzela, ale wysoko nad bramką ŁKS 85' Rzut wolny dla ŁKS i zmiana w Odrze: Baranowski zastępuje Żemłę. 84' Strzela Widejko! Niecelnie 82' Ełkaesiacy są zdecydowanie lepszym zespołem. Chcą strzelić szóstą bramkę! 81' Rzut rożny dla ŁKS. 80'** ŁKS próbuje wypracować akcję, która da Łodzi kolejną bramkę.

79' Rzut wolny dla ŁKS
77' Zmiana Radionow zastąpi Rafała Kujawę
74' Rzut karny dla ŁKS. Rozwandowicz i 5:1. GOOOOOOL!
74' Wolski faulowany przez Szromnika w polu karnym gości.
72' Zmiana w ŁKS Ramirez schodzi z boiska. Kibice dziękują Hiszpanowi. Na murawę wchodzi Wolski.
69' Zmiana w drużynie z Opola: Bonecki za Niziołka
66' Duża przewaga dodała ełkaesiakom skrzydeł. Nie ustają w atakowaniu bramki Odry.
64' Zmiana w ŁKS. Schodzi Patryk Bryła a wchodzi Wojciech Łuczak
63' Znów ŁKS przy piłce i kolejny atak na bramkę Odry. Niecelnie tym razem Kujawa, trafia w poprzeczkę.
62'**Kujawa! GOOOOOOL!!!60' Piątek próbował strzelać ale piłka wysoko nad bramką. ŁKS cały czas próbuje przejąć piłkę. 55' Bogusz strzela GOOOOL. Łodzianie prowadzą 3:0!! 53'**Gol! Samobój Jana Sobocińskiego!
52' Widejko na spalonym. Głośny doping kibiców ŁKS.
51'**GOOOL!!! Daniel Ramirez podwyższa na 2:0! Ramirez świetnie strzelił z pierwszej piłki. 47'** Wracamy na boisko przy al. Unii. Bodzioch niecelnie uderza głową z kilkunastu metrów

Koniec pierwszej połowy meczu. ŁKS prowadzi z Odrą 1:0!
46' Jeszcze łodzianie próbują, atakują, ale piłka ląduje w rękawicach bramkarza.
45' Rożny dla ŁKS. Piłka jednak wybita przez obrońców. Gra przenosi się w środkową strefę boiska.
42' ŁKS kontroluje przebieg meczu. Łodzianie w ataku i skutecznie w obronie.
38' GOOOOLLLLL dla ŁKS Bielak lub Widejko strzelcem gola.
37' Żółta kartka dla zawodnika z Opola za faul na Bryle.
Strzał obok słupka...
34' Dobra sytuacja dla ŁKS. Rzut wolny około 20 metrów od bramki Odry.
31' Gwizdy na trybunach. Kibice domagają się rzutu karnego dla ŁKS. Gwizdek jednak milczy.
28' Teraz Kujawa na spalonym - zdaniem pani sędziny...
27' Aut dla łodzian.
23' Ramirez w polu karnym!! Piłka w rękach bramkarza.
20' Chwila przerwy w grze. Bramkarz gości potrzebuje pomocy masażystów.
17' Gra z lekką przewagą Odry, choć goście nie potrafią skutecznie zagrozić bramce Michała Kołby. Może uda się ełkaesiakom przeprowadzić skuteczną kontrę?
14' Odra w ataku, wrzutka w pole karne... obrońcy na posterunku.
12' Teraz chwila gry w środku boiska.
9' Kujawa z dystansu! Niewiele brakowało. Wynik bez zmian. ŁKS Odra 0:0
Rożny dla ŁKS
7' Ramirez w odpowiedzi - pierwsza dobra akcja łodzian. Brakarz w opałach, ale piłka nie wpada do siatki.
6' Kolejny rzut wolny dla Odry. Lekko pada deszcz i strzały po ziemi mogą sprawiać dziś bramkarzom kłopoty.
Teraz ŁKS w ataku pozycyjnym.
5' Rzut wolny dla Odry - strzał, ale piłka w rękach Kołby.
3' Pierwsze minuty pod dyktando... Odry. Goście odważnie zaatakowali.
1' Gramy!

Składy:
ŁKS
M. Kołba - A. Bogusz, M. Rozwandowicz, J. Sobociński, B. Widejko, P. Pyrdoł, Ł. Piątek, L. Bielak, P. Bryła, D. Ramirez, R. Kujawa
Odra
M. Szromnik - P. Żemło, R. Niziołek, M. Bodzioch, Dudu, M. Czyżycki, J. Habusta, K. Janus, R. Brusiło, M. Rybicki, I. Gomez

Najważniejsze, że łodzianie przełamali pasmo niezbyt dobrych meczów na własnym boisku. W ostatnich dwóch meczach udało się zgarnąć całą punktową pulę. Łodzianie mają nadzieję podtrzymać znakomitą serię. Czy im się to uda?

Mecz ŁKS Odra rozpocznie się na stadionie przy al. Unii dziś o godzinie 14.

Zapraszamy na naszą bezpośrednią transmisję - relację ŁKS ODRA NA ŻYWO

Kibice Widzewa, kibice ŁKS - archiwalne zdjęcia fanów łódzkich drużyn

Tak dopingują kibice ŁKS

.

Zawisł na hakach wbitych w ciało! Mocne sceny na festiwalu t...

Materiał oryginalny: ŁKS ODRA OPOLE na żywo. Relacja live online z meczu ŁKS Odra. Wynik meczu na żywo i na bieżąco - zapraszamy! - Express Ilustrowany