ŁKS - Resovia. Kibice doskonale wspierali piłkarzy ŁKS. Zobaczcie na ZDJĘCIACH

Grzegorz Gałasiński
Tak w niedzielę dopingowali w Łodzi fani ŁKS. Więcej zdjęć z trybun na kolejnych slajdach.
W spotkaniu 32. kolejki piłkarskiej ekstraklasy ŁKS pokonał Resovię 2:1. Jak zwykle dopisali fani naszej drużyny, którzy kolejny raz doskonale dopingowali swój zespół. Na trybunach było 11 562 widzów. ZOBACZCIE NA KOLEJNYCH ZDJĘCIACH JAK WYGLĄDAŁ DOPING.

ŁKS pokonał Resovię i jest coraz bliżej ekstraklasy

W spotkaniu 32. kolejki piłkarskiej pierwszej ligo rozegranym w Łodzi, ŁKS pokonał 2:1 Resovię. Ełkaesiacy potrzebują już tylko punktu, by awansować do ekstraklasy.

W niedzielę ŁKS wygrał z Resovią 2:1 po dwóch golach Pirulo. Najpierw w 30 minucie obrońca gości popełnią błąd, zagrał do Janczukowicza, a ten oddał piłkę do Pirulo. Hiszpan minął dwóch obrońców gości strzałem z jedenastu metrów dał swojej drużynie prowadzenie. W 61 minucie znów w roli głównej wystąpił Pirulo. Hiszpan po zagraniu Mokrzyckiego zabawił się z defensorami Resovii, później silnie strzelił z ostrego kąta, a piłka odbiła się od nogi obrońcy gości i wpadła do siatki.