ŁKS STOMIL wynik mecz. Mecz pomiędzy ŁKS i Stomilem online. Kto wygrał?

ls
ŁKS pokonał dziś Stomil i odniósł pierwsze zwycięstwo na własnym stadionie w tej klasie rozgrywek.

ŁKS ŁÓDŹ STOMIL OLSZTYN WYNIK 1:0

Strona wymaga odświeżania - wciśnij F5

KONIEC DRUGIEJ POŁOWY MECZU 1:0 DLA ŁKS-u. Łodzianie zdobywają pierwsze punkty u siebie

Druga połowa meczu [1:0]:
90' Sędzia dolicza co najmniej trzy minuty
87' Rzut rożny dla gości
85' Ełkaesiacy pozwalają się faulować. Mają teraz kolejny rzut wolny
82' Zmiana w drużynie gospodarzy. Wolski zmienia Ramireza
80' Ramirez mocne uderzenie! Obok słupka
76' Zmarnowana kontra Pyrdoła- to mogła być piłka meczowa. Rzut wolny dla gości.
75' Śledź zamiast Górala - zmiany w drużynie Olszyna.
74' Rzut wolny dla gości.
73' Bryła opuszcza boisko. Na jego miejsce wchodzi Piotr Pyrdoł. I już w pierwszej akcji Pyrdoł faulował rywala
69' Niedokładne dośrodkowanie gości
64' Zmiana w drużynie gości. Dominik Kun opuszcza boisko
63' Łuczak potrzebuje pomocy medycznej. Mecz przerwany. W końcu zawodnik podnosi się z boiska. Utyka na jedną nogę
62' Zablokowany strzał Łuczaka z ostrego kąta
56' Rozwandowicz wykorzystuje rzut karny! GOLLLLLL! Kibice szaleją!
55' Żółta kartka dla faulującego w polu karnym zawodnika Stomila Olsztyn. Składna akcja łodzian przerwana faulem.
52' Sobociński nie doskoczył do piłki dośrodkowanej z rzutu wolnego przez Łuczaka
48' Wynik meczu 0:0. Nie mamy zmian w obu drużynach. ŁKS miał przewagę w pierwszej połowie, ale nie wykorzystał szansy. Próba kontrataku Stomilu.

46' Koniec pierwszej połowy. Bezbramkowy remis
41' Kibice nie mogą się doczekać gola. Zostały ostatnie minuty tej połowy spotkania. Bryła niedokładnie.
38' I znowu! Spektakularna, ale nieskuteczna akcja ŁKS. Łuczak przy bramce rywala, strzela...w bramkarza.
35' Ramirez! Mocne uderzenie prawą nogą, nieee trafia! Kolejna szansa łodzian na bramkę. Ramirez nie trafia z 16 metrów.
33' Kibice zniecierpliwieni, dopingują coraz żywiej swoją drużynę
30' Radionow w ostatniej chwili uprzedzony po dośrodkowaniu Bryły
28' Wypadek na boisku. Zawodnik ŁKS-u przez przypadek wpadł na rywala i go lekko poturbował.
24' Zaczynają gospodarze. Po niebezpiecznej akcji w ich polu karnym, zawodnicy z Łodzi próbują grać bardziej dokładnie.
23' Radionow zatrzymany w polu karnym Stomilu
20' Kalinkowski niedokładnie, chciał zagrać do Bogusza, ale strzela za mocno... Sobociński faulowany. Rzut wolny dla gospodarzy.
18' Bryła w polu karnym, wybijają rywale. Znów piłkę przejmują łodzianie.
15' Próby dośrodkowania zawodników z Olsztyna. Brakuje skuteczności, zresztą podobnie w przypadku łodzian. Bezbramkowy remis.
13' I jeszcze raz aut dla gości. Łodzianie mieli dwie pewne sytuacje. Na razie jednak 0:0.
10' Gamrot do Sobocińskiego, grają do tyłu. Aut. Zespół z Olsztyna wybija piłkę
8' Zawodnicy ŁKS-u atakują Radionow nie trafia do bramki z odległości 3 metrów! Miał stuprocentową sytuację! Kibice są zawiedzeni.
4'Rozpoczynają zawodnicy z Olsztyna. Rzut wolny dla gości. Łodzianie przejmują piłkę. Walka na środku boiska. Ramirez strzela z odległości 20 metrów. Pudło.
3' Kalinkowski został sfaulowany. Rzut wolny dla ŁKS-u.

godz. 17 Sędzia (S. Jarzębak) rozpoczyna mecz. ŁKS Będzie walczył o pierwsze punkty na swoim boisku. Dotychczasowe 4 zostały zdobyte na wyjeździe.

Mecz ŁKS Stomil rozpoczyna się o godzinie 17 na stadionie przy al. Unii w Łodzi. ŁKS, który jest beniaminkiem rozgrywek na razie przeplata dobre występy słabszymi. Jak będzie dziś?

Relacja na żywo z meczu ŁKS Łódź vs Stomil Olsztyn na naszej stronie od godz. 16.50. Zapraszamy!

Łodzianie w ostatniej kolejce grali w Niecieczy i niewiele brakowało, by padł sensacyjny wynik. Niestety piłkarze ŁKS nie potrafili dowieść zwycięstwa i w doliczonym czasie gry stracili bramkę, która pozbawiła ich 2 punktów. Szkoda. Kibice ŁKS wierzą, że dziś ich drużyna zdobędzie komplet punktów i będzie pięła się w górę tabeli.

ŁKS Łódź świętuje awans do I ligi piłkarskiej. Kibice ŁKS podążają na Plac Wolności

ŁKS Łódź świętuje awans do I ligi piłkarskiej. Kibice ŁKS po...

ŁKS Stomil 11.08.2018

Materiał oryginalny: ŁKS STOMIL wynik mecz. Mecz pomiędzy ŁKS i Stomilem online. Kto wygrał? - Express Ilustrowany