ŁKS trenuje i czeka na swój pierwszy mecz przy al. Unii

  ŁKS trenuje i czeka na swój pierwszy mecz przy al. Unii

  Marek Kondraciuk

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Walkowerów nie będzie, a pierwsze dwa mecze wyjazdowe ŁKS Łódź w rozpoczynającej w weekend rozgrywki czwartej lidze zostaną rozegrane w innych terminach. To efekt rozmów w zainteresowanych klubach z udziałem wiceprezesa ŁZPN Adama Kaźmierczaka.
  Wojciech Robaszek chciałby już przekonać się o sile ŁKS

  Wojciech Robaszek chciałby już przekonać się o sile ŁKS ©Łukasz Kasprzak

  Zaplanowane pierwotnie na niedzielę spotkanie Jutrzenki Warty z ŁKS zostało przełożone na 18 września, a środowy mecz drugiej kolejki KS Paradyż z łodzianami będzie rozegrany 2 lub 9 października.

  Ełkaesiacy zainaugurują więc rozgrywki za 9 dni, w przyszłą niedzielę 25 sierpnia o godz. 17 przy al. Unii, meczem z Pogonią Zduńska Wola.

  W całej sprawie najbardziej zastanawia to, że kiedy ważyły się losy ŁKS głosowi kibiców nadano kluczowe znaczenie. Z emocjonalnie zaangażowanych obserwatorów wydarzeń stali się niemal decydentami. A dziś nikt nie potrafi zapanować nad ich środowiskiem i i nie chce wziąć za nich odpowiedzialności.


  Zmiany w terminarzu z pewnością komplikują trenerowi Wojciechowi Robaszkowi cykl przygotowań.

  - Przygotowywaliśmy się do niedzielnej inauguracji, a z tego co słyszę nie zagramy - mówi trener Wojciech Robaszek. - Czekamy jednak na oficjalne pisma w tej sprawie. Jeśli meczu nie będzie, to w sobotę planuję kontrolną grę wewnętrzną. Jeśli nie zagramy również w środę, to będziemy mieć normalny mikrocykl treningowy. Mam nadzieję, że to przekładanie spotkań ma charakter jedynie incydentalny i kolejne nasze mecze będą odbywać się w atmosferze piłkarskiego święta. Personalnie dobrałem zespół pod względem nie tylko umiejętności, ale i charakterów, co mnie satysfakcjonuje. Przygotowania też przebiegły zgodnie z tym, co sobie założyłem. Mam drużynę gotową do osiągnięcia celu, a celem jest zawsze wygrać najbliższy mecz - dodał trener ŁKS.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  A MY SWOJE

  ŁÓDZKI KLUB SPORTOWY (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 12 / 2

  ŁÓDZ TO MY Ł.K.S!

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Z jednej strony dobrze, a z drugiej źle.

  MKS (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 22 / 4

  Z jednej strony dobrze, że walkowerów nie będzie bo mecze są po to żeby się rozgrywały bo po to jest sport żeby wygrywać na boisku, a z drugiej to tak sobie bo jakby nie było ŁKS jest teraz w 4...rozwiń całość

  Z jednej strony dobrze, że walkowerów nie będzie bo mecze są po to żeby się rozgrywały bo po to jest sport żeby wygrywać na boisku, a z drugiej to tak sobie bo jakby nie było ŁKS jest teraz w 4 lidze i najważniejszy jest awans i nie wątpię w sukces ale po prostu ŁKS musi awansować choćby samymi walkowerami. Życzę Wam żebyś Cie awansowali do 3 ligi piękną grą na boisku bo na was stać, a potem po kolei do powrotu tam gdzie wasze miejsce czyli do ekstraklasy! Choć jestem kibicem Korony Kielce ŁKS bardzo lubię i szkoda, że nie wyszło bez was jest trochę nudno. Pozdrowienia od kibica Koronny Kielce. zwiń

  Polecamy

  Najlepsze prezenty dla kobiety na urodziny i imieniny

  Najlepsze prezenty dla kobiety na urodziny i imieniny

  Naturalny sposób na przeziębienie

  Naturalny sposób na przeziębienie

  Szamanie na ekranie - nowy program kulinarny

  Szamanie na ekranie - nowy program kulinarny