ŁKS - WARTA POZNAŃ wynik meczu [16.03.19] Dziś ŁKS grał przeciwko Warcie Poznań

(DK, ww)
Dziś przy al. Unii piłkarze I-ligowego ŁKS zmierzą się z Wartą Poznań. Łodzianie mają wielką szansę na wyprzedzenie i odskoczenie od Stali Mielec, która straciła wczoraj punkty. Początek spotkania ŁKS Warta o godzinie 17, zapraszamy na RELACJĘ LIVE z tego meczu.

ŁKS Warta Poznań mecz na żywo RELACJA 16.03.2019

odśwież (wciśnij F5)

ŁKS ŁÓDŹ3
WARTA POZNAŃ0

ŁKS wygrał z Wartą 3:0, Sandecja przegrała 0:1 z Garbarnią. Oto czołówka tabeli: 1: Raków 54, 2. ŁKS 46, 3. Stal 41, 4. Sandecja 40. Takiej przewagi nie można zmarnować. Panie i panowie. Ekstraklasa coraz mocniej puka na U2. Dziękujemy za wspólne spędzenie czasu. Do zobaczenia, usłyszenia i przeczytania.

Koniec meczu. Zasłużone zwycięstwo ŁKS. Wymarzony początek: 3:0 z Garbarnią, 1:0 ze Stalą, 3:0 z Wartą.

90+4 min. Ostatnie sekundy tego meczu. 5 tys. kibiców ŁKS wiwatuje na cześć swojej drużyny. Rycerze Wiosny

90+2 min. Warta jeszcze stara się o zdobycie honorowego gola

90 min. Sędzia doliczył cztery minuty

88 min. Już nic nie odbierze wygranej piłkarzom ŁKS.

Dawid Nowak, wychowanek SMS, strzela dla Garbarni gola na wagę prowadzenia z Sandecją. Otwiera się autostrada dla ŁKS do ekstraklasy

84 min. Zmiana w ŁKS. Młody Adam Ratajczyk zastępuje Daniela Ramireza

83 min. Rozwandowicz ukarany żółtą kartką

82 min. Kibice mają powody do wielkiej radości. ŁKS gra jak z nut

80 min. GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL. Łukasz Sekulski strzelił pod poprzeczkę z kilku metrów. Wymarzony debiut nowego napastnika ŁKS. To była świetna akcja łodzian. Asystę zaliczył wprowadzony 12 minut wcześniej Łukasz Piątek. A zatem to gol dublerów

77 min. Kołba potwierdza fantastyczną formę, broni strzał rywala z 10 metrów

75 min. Ostro faulowany Ramirez. Kiełb z Warty ukarany żółtą kartką. Ponadto Cierpka zmienia Marciniaka

73 min. Tempo meczu spadło, ale przecież ŁKS nie ma się gdzie śpieszyć

72 min. Po faulu na Klimczaku zrobiło się nerwowo na boisku. Oby tylko ełkaesiacy nie dali się sprowokować

70 min. Piłkarze ŁKS kontrolują przebieg spotkania.

68 min. Druga zmiana w ŁKS: Łukasz Piątek za Wojciecha Łuczaka

68 min. Kolejne dośrodkowanie w pole karne ŁKS i znów królujący przed swoją bramką Kołba łapie piłkę

66 min. Akcje piłkarzy z Poznania są bez przekonania, a na dodatek Kołba w bramce ŁKS spisuje się bez zarzutu

63 min. Najpierw Grzesik wybija piłkę z naszego pola karnego, a po kontrze Łuczak strzelał z dystansu. Piłkę zablokowali goście

62 min. Ważny moment. W drużynie ŁKS debiutuje Łukasz Sekulski, który zastępuje Rafała Kujawę

61 min. Goście wrzucili piłkę na pole karne ŁKS. Piłkę pewnie łapie Kołba

59 min. Zmiana w Warcie. Żebrakowski zastępuje kontuzjowanego Spławskiego

57 min. Kibice dopingują ełkaesiaków, czekają na trzeciego gola, chociaż i po dwóch są zadowoleni

55 min. Znów Ramirez. Oj, coś się nam wydaje, że niebawem Hiszpan wstrzeli się i zdobędzie trzeciego gola. Trzymamy kciuki

54 min. Pokazał kunszt Ramirez. Podciągnął pod pole karne i potężnie strzelił. Bramkarz gości kapitalnie interweniował i wybił piłkę

52 min. Gorąco na przedpolu Warty, nikt w tłoku nie potrafił celnie strzelić na bramkę

50 min. Ełkaesiacy grają spokojniej, mają rzuty rożne

48 min. Kołba uratował ŁKS. Strzał był groźny

47 min. Zaatakował Klimczak, lecz jego dośrodkowanie było niedokładne

46 min. Sędzia dał znak do rozpoczęcia drugiej połowy. Gramy

W Olsztynie Stomil pokonał Wigry 2:1. Obie drużyny bronią się przed spadkiem z I ligi

46 min. Piłkarze już wychodzą na boisko. Zaraz zaczynamy drugą połowę

45 min. Koniec pierwszej połowy. Po dwóch efektownych bramkach ŁKS prowadzi 2:0. Brawo!

44 min. Kołba ratuje ŁKS, przy tej interwencji jest faulowany

43 min. Kibicom ręce same składają się do oklasków. Tak gra wicelider tabeli ŁKS.

41 min. GOOOOOOOOOOOOOOOL dla ŁKS 2:0. Pięknym uderzeniem zza pola karnego, z odległości około 25 metrów popisał się Lukas Bielak. Gol stadiony świata

41 min. Atakowali Łuczak z Rozwandowiczem, rozbili naszą akcję goście

40 min. Obie drużyny grają ostro. Do końca pierwszej części gry 5 minut

36 min. Zagrożenia po rogu nie było. Kibice cieszą się z prowadzenia ŁKS

35 min. ŁKS idzie za ciosem, kolejna akcja łodzian ciekawa, piłka wybita na róg

31 min.**GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL.** Rafał Kujawa. Wykrakaliśmy. Jest 1:0 dla ŁKS. Grzesik zagrał do tyłu do Kujawy, a nasz napastnik wpakował piłkę do siatki.

30 min. Kwadrans do końca pierwszej połowy, przydałaby się bramka dla ŁKS otwierająca wynik meczu

27 min. Strzelał Grzesik, ale piłka po jego uderzeniu została zablokowana

25 min. Zaatakowali goście, Kołba jest w wybornej formie i łapie piłkę. Strzelał Spławski

23 min. Gra toczy się głównie w środku pola, brakuje składnych akcji

22 min. Kibice starają się pomóc swojej drużynie.

20 min. Ciężko się gra ełkaesiakom, Warta cofnęła się do obrony.

17 min. Aktywnie gra Sobociński, ale fauluje i sam jest faulowany. Oby nie doznał kontuzji

15 min. Goście weszli w pole karne łodzian, ale nasi defensorzy poradzili sobie z akcją rywali.

14 min. Wolny dla ŁKS, ale kiepsko wykonany. Nie zagroziliśmy bramce Warty

12 min. Pierwsza interwencja Kołby po strzale Janickiego w środek bramki

11 min. Strzelał kadrowicz Sobociński, ale niedokładnie

9 min. ŁKS dominuje od początku, może następna akcja przyniesie już gola

7 min. Aktywny w przodzie Kujawa, szuka piłki. Trener nie zdecydował się na wystawienie od początku Sekulskiego

6 min. Łuczak do Pyrdoła, zabrakło dokładności

3 min. Wicelider z ŁKS chce ten mecz wygrać, dynamiczne akcje podopiecznych trenera Kazimierza Moskala, ale na razie w środku pola

1 min. Początek meczu, pierwszy gwizdek sędziego

Godz. 16.55. Za pięć minut zaczynamy. Czuć atmosferę wyjątkowego piłkarskiego święta. Grają legendarne firmy

Godz. 16.46. Kibice czytają magazyn „Nasza eŁKSa”, którego drugi numer ukazał się przy okazji meczu ŁKS – Warta Poznań.

Godz. 16.40. Kibice głośno dyskutują o zbliżających się emocjach. Pamiętajmy, że wieczorem o 20.30 w Sport Arenie z mistrzem grają nasze siatkarki z ŁKS Commercecon

Godz. 16.35. ŁKS ma 43 punkty w 23 meczach, Stal 41 w 24 meczach, a Sandecja 40 w 23 meczach

Godz. 16.30. Kibice wypełniają trybunę na U2. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz. Czy uciekniemy Stali Mielec?

Godz. 15:55 - Dwudziesta czwarta kolejka piłkarskiej pierwszej ligi rozpoczęła się już wczoraj. GKS Tychy zremisował na własnym stadionie 1:1 ze Stalą Mielec.

ŁKS WARTA NA ŻYWO

Godz. 16 DKŁAD DRUŻYNY ŁKS: Kołba, Grzesik, Rozwandowicz, Sobociński, Klimczak, Ramirez, Kalinkowski, Łuczak, Bielak, Pyrdoł, Kujawa

Godz. 15:25 - Warta Poznań wciąż nie może być pewna utrzymania w lidze, każdy punkt dla ekipy gości jest bardzo ważny, dlatego drużynę z Łodzi zapewne czeka ciężka przeprawa. Za chwilę podamy składy.

ŁKS vs WARTA LIVE

Mecz ŁKS vs Warta Poznań rozpocznie się o godzinie 17. Warta Poznań obecnie jest na 11. miejscu w tabeli I ligi. Jeśli dzisiaj łodzianie wygrają mecz odskoczą od Stali Mielec, która należy do grona pretendentów do ekstraklasy, na 5 punktów. Kibice ŁKS liczą na zwycięstwo swojej drużyny, która w tym sezonie zadziwia skutecznością.

Materiał oryginalny: ŁKS - WARTA POZNAŃ wynik meczu [16.03.19] Dziś ŁKS grał przeciwko Warcie Poznań - Express Ilustrowany