ŁKS - Wisła Kraków 1:2 Relacja LIVE. Relacja na żywo ŁKS - Wisła

hof
W spotkaniu 34. kolejki piłkarskiej ekstraklasy ŁKS przegrał w Łodzi z Wisłą Kraków 1:2. To 23. ligowa porażka, szósta z rzędu, drużyny z al. Unii. Ten, kto liczył na to, że łodzianie będą się z godnością żegnać z ekstraklasą, musi być mocno zawiedziony. Łodzianie znów zagrali słaby mecz i nie zdołali pokonać Wisły, która przyjechała do Łodzi bez siedmiu kluczowych zawodników. Jednak i tak słabego rywala ełkaesiacy nie potrafią pokonać. To ósmy mecz ŁKS pod wodzą trenera Wojciech Stawowego. Bilans fatalny- tylko punkt! Już dziś wiadomo, że pomysł zwalniania trenera Kazimierza Moskala był strzałem w kolano w wykonaniu prezesa Tomasza Salskiego. Ten wynik oznacza, że z ekstraklasy spada Korona Kielce. relacja live. W piątek, 3 lipca, ŁKS Łódź podejmuje u siebie zespół Wisły Kraków. Czy łodzianom - których spadek z ligi jest już przesądzony - uda się zwyciężyć choć jedno spotkanie? Czy Wisła Kraków uratuje się przed spadkiem? Śledźcie razem z nami relację live z meczu ŁKS - Wisła, by poznać odpowiedzi na te pytania. Piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego mają coś do udowodnienia kibicom. Zobaczcie, jak się spiszą. Zapraszamy na relację na żywo. Pierwszy gwizdek już o godz. 18.

ŁKS - WISŁA RELACJA NA ŻYWO

Trwa relacja live, naciśnij F5, by odświeżyć stronę.

ŁKS ŁÓDŹ1
WISŁA KRAKÓW2

90+5' Koniec spotkania, ŁKS przegrał 1:2
90+4' Żółta kartka dla Sadloka
90+3' Rożny dla Wisły
90+2' Wisła kradnie już każdą sekundę ŁKS Wisła 1:2
90' Sędzia doliczył piąć minut
89' Faul na piłkarzu Wisły
88' Malarz wygrywa pojedynek sam na sam z Boguskim
87' Żółta karta dla Niepsuja
86' Wisła szanuje piłkę i czeka na ostatni gwizdek sędziego
85' Strzał głową Grzesika obronił bramkarz Wisły
83' ŁKS stara się jeszcze odwrócić losy spotkania
81' Trąbka zszedł z boiska, w jego miejsce Sajdak
79' Rożny dla ŁKS
77' Zmiana w Wiśle. Tupta za Turgemana
76' ŁKS coraz mniej wierzy w to, że zdoła jeszcze coś osiągnąć
74' Żółta kartka dla Kuveljicia
73' Hołownia zmieniony przez Buksę
72' Pirulo wysoko nad bramką
70' Domínguez za Sobocińskiego
70' Zmiana w ŁKS, schodzi Corral wchodzi Sekulski
68' Strzał z dystansu Ratajczyka
65' Żółta kartka dla Corrala
64' Boguski strzelił, ale Malarz obronił jedenastkę, ŁKS - Wisła 1:2
63' Karny po faulu Rozwandowicza
62' Wisła się już nie spieszy...
60' ŁKS nie ma zupełnie pomysłu, jak zaskoczyć Wisłę
58' Żółta kartka dla rezerwowego bramkarza ŁKS.Arndt powiedział o dwa słowa za dużo
57' Nieudany atak ełkaesiaków
55' Piłkarze ŁKS w szoku, nie widzą jak przełamać niemoc
53' Kibice ŁKS załamani, słychać gwizdy
52' Gol dla Wisły, karnego wykorzystał Turgeman ŁKS - Wisła 1:2
51' Krany dla WISŁY. Faulował Sobociński
49' Wisła zaczęła z animuszem, ŁKS nic przygaszony
47' Strzał z dystansu Srnicia, bramkarz Wisły broni
46' Zmiana w Wiśle. Wojtkowski za Chuca
46' Sędzia rozpoczął drugą część spotkania. Liczymy, że ełkaesiacy powalczą o pierwsze zwycięstwo od 4 marca!

Zapraszamy po przerwie
ŁKS nie byłby sobą, gdyby nie ułatwił rywalowi sprawy. Wydawało się, że uda się utrzymać prowadzenie, ale niestety...
Koniec pierwszej połowy
45+2' Gol dla Wisły. Turgeman dostał podanie od... Grzesika (wrzucał piłkę z autu). Ruszył z akcją i było po wszystkim ŁKS - Wisła 1:1
45' Sędzia doliczył dwie minuty
44' Faulował Garcia w środku pola
43' Grzesik z bliska fatalnie spudłował
42' Próba wymuszenia jedenastki przez zawodnika Wisły, bez kartki
41' Faul dla ŁKS
39' Szybką akcję ełkaesiaków zakończył niecelnym dośrodkowaniem Grzesik
37' Żółta karta dla Grzesika
35' Dużo walki na boisku, ale gorzej z piłkarskim poziomem
34' Rzut wolny dla ełkaesiaków
33' Żółta kartka dla Klemenza
31' Niecelny strzał Rozwandowicza
31' Faul dla ŁKS
29' Pirulo strzelał z dystansu, ale piłka poleciała nad poprzeczką. ŁKS - Wisła 1:0
28' Rożny dla Wisły
27' Faul na Malarzu
26' Okres chaotycznej gry
24' na murawie leży jeden z ełkaesiaków - Jan Grzesik
23' Niecelny strzał Hołowni
22' Drugi rożny dla ŁKS
21' Rożny dla ŁKS
18' Wisła uzyskała przewagę, ale nic z tego nie wynika
16' Rzut wolny dla Wisły, ale piłka w rękach Malarza
15' Ładna akcja Grzesika, ale Pirulo poślizgnął się w polu karnym
13' Pirulo przegrywa sytuację sam na sam z bramkarzem Wisły. Nadal ŁKS Wisła 1:0
11' Silny strzał Hołowni, ale niecelny
9' Dobre zagranie Srnicia do Pirulo. ten w polu karnym, mimo asysty dwóch obrońców Wisły, zdołał umieścić piłkę w siatce, Ładna bramka.
9' GOL, PiIrulo ŁKS - Wisła 1:0
7' ŁKS ma kłopot z wypracowaniem klarownej sytuacji bramkowej
5' Dziś Maksymilian Rozwandowicz w pomocy
4' Niecelny strzał Trąbki
4' Rożny dla ŁKS
3' Na początku spotkania aktywniejsza Wisła
1' Arbiter rozpoczął spotkanie

17.58 ŁKS nie wygrał meczu w piłkarskiej ekstraklasie od 4 marca. Czas to wreszcie zmienić.
17.57 Dzisiejszy mecz sędziuje Bartosz Frankowski (Toruń).
17.50 ŁKS już spadł do pierwszej ligi. Wisła walczy o pozostanie. Aby tak się stało, musi zajść jedna z dwóch sytuacji:
a) Wisła pokonuje ŁKS Łódź, Arka Gdynia nie wygrywa z Koroną Kielce
b) Wisła remisuje z ŁKS, Korona wygrywa z Arką
W każdym innym przypadku emocje dla krakowian będą trwały dalej.
17.45 Rezerwowi Wisły: Buchalik, Drzazga, Silva, Wojtkowski, Wasilewski, Tupta, Szot, Buksa, Pawłowski.

17.40 Na ławce rezerwowych ŁKS zasiądą: Arndt, Klimczak, M. Dąbrowski, A. Dominguez, Sekulski, Lorenc, Sajdak, Ł. Piątek, Vidmajer.

17.34Dzisiejsze spotkanie ŁKS - Wisła będzie już 119. ligowym pojedynkiem tych drużyn. Więcej meczów w lidze ełkaesiacy rozegrali tylko z Ruchem i Legią.

17.25

17.20

17.05 Prezes Wisły Kraków, Dawid Błaszczykowski, przyznał, że trener Artur Skowronek zostanie w klubie na kolejny sezon. Widać uznał, że szkoleniowiec wykonał kawał dobrej roboty. A w ŁKS...

Jeśli dla podopiecznych trenera Wojciecha Stawowego mecz ŁKS - Wisła nie ma już żadnego znaczenia, bo drużyna i tak spadła do pierwszej ligi, to dla gości wynik dzisiejszej konfrontacji ma olbrzymią wagę. Krakowski zespół nie jest jeszcze pewien utrzymania w ekstraklasie, dlatego będzie robił wszystko, aby wywieźć z Łodzi trzy punkty.

- Dziś chcemy postawić „kropkę nad i” - mówi Mateusz Lis, bramkarz Białej Gwiazdy.

Kibice drużyny z al. Unii są już zmęczeni oglądaniem nieudolności piłkarskiej drużyny. Fani tracą nadzieję, że jeszcze choć na chwilę może być lepiej. Czy w piątkowym meczu sytuacja się odmieni? Czy piłkarze wreszcie zrobią coś, by zadowolić swoich kibiców? Śledźcie z nami mecz ŁKS - Wisła na żywo. Początek o godz. 18.