18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Łódź: apel Lewicy do Pani Prezydent

Agnieszka Magnuszewska
SLD chce dyżurów Hanny Zdanowskiej poza magistratem.
SLD chce dyżurów Hanny Zdanowskiej poza magistratem. Grzegorz Gałasiński
Lewica zaapelowała do Hanny Zdanowskiej, prezydent Łodzi, by nie ograniczała się tylko do dyżurów w magistracie. Dariusz Joński, przewodniczącego Rady Wojewódzkiej SLD oraz gabinetu cieni i Ewa Majchrzak, radna SLD podkreślili, że prezydent powinna spotykać się z mieszkańcami na ich osiedlach.

To według nich najlepszy sposób na poznanie problemów łodzian. Przykładem tego mają być mieszkańcy Osiedla Ziołowa przy ul. Zgierskiej, którzy wczoraj spotkali się z Jońskim i Majchrzak.

- Za poprzedniej władzy, gdy pan Joński był wiceprezydentem, znalazły się pieniądze na remont dróg na naszym osiedlu i budowę kanalizacji. Obecna władza o nas zapomniała - mówi Rafał Kasztelan z Osiedla Ziołowa. - Latem rozpoczął się remont ulicy Trawiastej, ale go nie dokończono.

Mieszkańcy osiedla uważają, że miasto ich tylko straszy. Jak? Każe przestawiać płoty, bo stoją one poza wyznaczonymi granicami działek. - Ogrodzenie stało tak od wielu lat, dlaczego miasto przypomniało sobie o tym dopiero teraz - pytają mieszkańcy.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki