Łódzcy Budowlani wicemistrzami Polski (ZDJĘCIA)

Redakcja
Nie udało się obronić mistrzostwa Polski rugbistom Blach Pruszyński Budowlanych Łódź. Łodzianie w finale ligi rugby przegrali na własnym boisku z Arką Gdynia.

Mecz świetnie rozpoczął się dla łodzian, którzy szybko objęli prowadzenie 12:0, ale jeszcze przed przerwą gdynianie wyszli na prowadzenie. A w drugiej połowie odskoczyli na 17 punktów i nawet dobry finisz łodzian niczego nie mógł zmienić.

Blachy Pruszyński Budowlani Łódź - Arka Gdynia 22:34 (12:13)
Punkty dla Budowlanych: Kacper Ławski 5, Grzegorz Dułka 5, Władysław Grabowski 5, Dominik Skwarciak 5 i Sebastian Łuczak 2.
Punkty dla Arki: Beka Tsiklauri 24, Siergiej Garkawy 5, Sergo Kvernadze 5

Więcej w poniedziałkowym wydaniu "Dziennika Łódzkiego"