Łódzka szkoła mody-kosmetologii fryzjerstwa "anagra"...

  Łódzka szkoła mody-kosmetologii fryzjerstwa "anagra" [ZDJĘCIA]

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Łódzka szkoła mody-kosmetologii fryzjerstwa "anagra" [ZDJĘCIA]
  1/11
  przejdź do galerii
  Myślałeś o przyszłości - jesteś gimnazjalistą, którego czeka najważniejszy w życiu wybór - ta decyzja, która spowoduje i zdecyduje o kształcie Waszego życia. A może jesteś już po szkole średniej i nie wiesz co dalej robić ze swoim wykształceniem, albo ze swoimi marzeniami i pragnieniami.
  To właśnie dla Ciebie Łódzka Szkoła Mody-Kosmetologii-Fryzjerstwa '' A N A G R A" z siedzibą przy ul. Łanowej 4 w Łodzi ( www.anagra.pl ) przygotowała NAJLEPSZĄ OFERTĘ EDUKACYJNĄ SZKOŁY, według Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego oraz Międzynarodowych Targów Łódzkich czyli :

  Technikum Fryzjerskie i Kosmetyczne, Liceum Kosmetyczne i Fryzjerskie, Policealna Szkoła Kosmetyczna i Fryzjerska oraz kursy kwalifikacyjne przygotowujące do zdobycia kwalifikacji zawodowych w zawodzie: Technik Usług Kosmetycznych i Technik Usług Fryzjerskich.

  Na pewno zastanawiasz się, dlaczego właśnie ta szkoła, te zawody - czyli stylista fryzjerstwa, kosmetyczka czy wizażystka - zawody wybrane do pierwszej dziesiątki najbardziej pożądanych zawodów przyszłości i dające pewną pracę po skończeniu szkoły. Szkoła daje Ci możliwość wybrania specjalizacji.

  ANAGRA Współpracuje też z szerokim gronem stałych klientów szkoły - co daje mozliwość pracy na "żywej komórce" już od pierwszych dni praktycznej nauki zawodu. Poza tym w szkole pracuje kreatywna i otwarta na ucznia wykwalifikowana kadra pedagogiczna.

  Jesteśmy jedyną szkołą , która bierze udział w FashionWeek, ale także Targach Edukacyjnych oraz Targach branżowych. Zostało powołane także Kolegium Mody - czyli najlepsi z najlepszych - elitarne grono Uczniów - stylistów i Uczniów - wizażystów do którego może być przyjęty każdy kto fascynuje się modą.

  Jako jedna z nielicznych szkół w Polsce ANAGRA kształci w systemie modułowym, prowadzi program pomocy uczniowskiej, innowacyjne projekty wspomagające wzrost umiejętności ogólnokształcących oraz zawodowych. Należy pamiętać, że placówka pamięta o tych najlepszych i sponsoruje dla nich stypendium naukowe: zarówno dla najlepszych uczniów z przedmiotów ogólnych, a także zawodowych.

  To wszystko powoduje, że absolwenci mają pewną pracę, aby to bardziej wesprzeć Anagra prowadzi także Akademię Absolwentów i na początku kariery każdego absolwenta jest razem z nim. Chociaż część z nich także zaczyna własną działalność gospodarczą - do czego są doskonale przygotowywani na zajęciach.

  Tutaj można zdobyć wykształcenie ogólnokształcące potwierdzone zdaną maturą przy jednoczesnych zdobytym dyplomie zawodowym - przy czym należy podkreślić, że szkoła ma najlepsze wyniki w kraju jeżeli chodzi o egzaminy zawodowe. Placówka pamięta o indywidualistach i kształci tak, aby pomóc w poszukiwaniu siebie, w budowaniu przyszłości i specjalnego, efektywnego podejście do ucznia.

  Dlatego jeżeli stoisz przed wyborem życiowym przyszłej szkoły - a interesujesz się modą, wizażem, fryzjerstwem, stylizowaniem, kreowaniem wizerunku, kosmetyką czy po prostu upiększaniem - ta szkoła jest dla Ciebie.

  Zapraszamy
  http://www.anagra.pl
  42 652 17 66
  Łódź 91-103, ul. Łanowa 4

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo