Łódzki biznesmen da pieniądze za pomoc w odnalezieniu Iwony...

  Łódzki biznesmen da pieniądze za pomoc w odnalezieniu Iwony Wieczorek

  Wiesław Pierzchała

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Krzysztof Rutkowski z matką zaginionej dziewczyny
  1/2
  przejdź do galerii

  Krzysztof Rutkowski z matką zaginionej dziewczyny ©Przemek Świderski/Dziennik Bałtycki

  Krzysztof Rutkowski będzie zabiegał o to, aby dwoje biznesmenów - spośród dziesięciu, którzy zadeklarowali wypłacić milion złotych za pomoc w wyjaśnieniu zagadki zniknięcia trzy lata temu na Wybrzeżu 19-letniej Iwony Wieczorek - zgodziło się przedstawić opinii publicznej.
  Rozmowy w tej sprawie przeprowadzi w najbliższych dniach. Jeśli zakończą się powodzeniem nie jest wykluczone, że wkrótce - na przykład na konferencji prasowej - poznamy dwoje oferentów i motywy, jakie nimi kierowały przy dołożeniu się do tak wysokiej nagrody.

  Chodzi o jedno z najgłośniejszych zniknięć w ostatnich latach w Polsce. Z pomocą pośpieszyli poważni - jak zaznacza łódzki detektyw - przedsiębiorcy z Wybrzeża i z innych stron Polski, którzy gotowi są wyłożyć milion złotych za odnalezienie - żywej lub martwej - Iwony Wieczorek.

  Wśród nich jest mieszkaniec Łodzi oraz kobieta z Warszawy, którą spotkało podobne nieszczęście. Dwa lata temu zniknęli jej rodzice i do dzisiaj nie zostali odnalezieni. Zdaniem detektywa, wszystko wskazuje na to, że ojciec i matka warszawianki zostali uprowadzeni i najpewniej zamordowani.

  A co stało się z Iwoną Wieczorek? Czy możliwe jest, że widziano ją niedawno w paryskiej restauracji? Czy to oznacza, że jednak żyje? - Takie opowieści to bzdura totalna. Nie wierzę w to, że Iwona była widziana w stolicy Francji. Jeśli ktoś ją widział, to dlaczego do niej nie podszedł i nie porozmawiał - pyta Krzysztof Rutkowski. - Jeśli chodzi o zaginięcie Iwony, to bierzemy pod uwagę dwie wersje wydarzeń. Iwona wsiadła do samochodu człowieka, który czekał na nią i który ją znał. Potem między nimi doszło do awantury, która zakończyła się śmiercią dziewczyny. Według innego wariantu, Iwona została porwana, wywieziona, zapewne zgwałcona i zamordowana. Od niedawna bierzemy pod uwagę jeszcze jedną wersję, ale o niej na razie nie mogę mówić.

  Detektyw dodaje, że za pomoc w wyjaśnieniu zaginięcia Iwony Wieczorek jest gotów wypłacić 10 tysięcy euro.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  :P

  lodzianin (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 31 / 16

  a kto Krzysztofowi R. pożyczy pieniądze ? hahaha tylko jakiś dziwny naiwniak ;) niech pan R. powie jak tam sprawy karne i kiedy idzie na "urlop" ?


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  grrrr

  on (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  idiota jestes

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo