Łódzki chór jedzie do Bydgoszczy

  Łódzki chór jedzie do Bydgoszczy

  (Ad.)

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Łódzki chór jedzie do Bydgoszczy.
  1/2
  przejdź do galerii

  Łódzki chór jedzie do Bydgoszczy. ©Marek Trzeciak, Piotr Nadolski

  Międzyszkolny Młodzieżowy Chór Żeński Iuvenales Cantores Lodzienses zakwalifikował się do finału ogólnopolskiego Ogólnopolskiego Konkursu Chórów A'Cappella Dzieci i Młodzieży w Bydgoszczy.
  Z informacji przekazanej przez Krzysztofa Kozłowskiego, dyrygenta łódzkiego chóru, wynika, że Iuvenales Cantores Lodzienses zakwalifikował się do Finału Ogólnopolskiego XXXIII edycji Konkursu w kategorii V - Młodzieżowe Chóry Pozaszkolne o głosach równych do 21 lat. Finał odbędzie się 18-20 października 2013 roku w Bydgoszczy. Będzie to jedyny chór z regionu łódzkiego.

  Wcześniej łódzki chór jedzie do Odessy. Wspólnie z chórem Odeskiej Szkoły Chóralnej będzie realizował projekt w ramach programu Polsko-Ukraińska Wymiana Młodzieży. Chór Iuvenales Cantores Lodzienses zdobył na ten cel grant Narodowego Centrum Kultury.
  (Na podstawie informacji prasowej Krzysztofa Kozłowskiego, dyrygenta chóru)

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo