Magda Narożna pokazała w TVN swoje trofea! Wokalistka zespołu "Piękni i Młodzi" pokazuje swój piękny dom w "Dzień dobry TVN". Zobacz wideo!

dd
Magda Narożna wpuściła TVN do swojego domu. Wokalistka zespołu "Piękni i Młodzi" pokazuje swój piękny dom w "Dzień dobry TVN" (zdjęcia)KLIKNIJ >>>> TUTAJ >
Magda Narożna, gwiazda zespołu Piękni i Młodzi, wpuściła już kiedyś do własnego domu ekipę TVP. Teraz przyszła kolej na TVN, którego kamera odwiedziła wokalistkę i jej dom pod Łomżą. Podobnie jak wielu z nas w ostatnim czasie, Narożna dużo przebywa w swojej posiadłości. Jak można zauważyć na jej social mediach, nigdy w domu się nie nudzi. Wokalistka chętnie pokazuje swój dom i zdaje fanom relacje z tego co aktualnie robi. Jej instagramowe konto bije rekordy popularności.

Magda Narożna pokazała w TVN swoje trofea! Wokalistka zespołu "Piękni i Młodzi" pokazuje swój piękny dom w "Dzień dobry TVN". Zobacz wideo!

Magda Narożna zdradziła na Instagramie, że w sobotę TVN wyemitowała specjalny reportaż z wizyty w jej domu.

Zobacz dom Magdy Narożnej:

Już jutro zapraszam do oglądania @dziendobrytvn ok godz 8.50 specjalny reportaż prosto z mojego domu :)

Wkrótce zobaczymy nową edycję programu "Twoja Twarz Brzmi znajomo" w Polsacie. Weźmie w niej udział popularna wokalistka z regionu - Magda Narożna. Niedawno zdradziła, że przygotowania trwają:

Jak już pewnie słyszeliście zaczynam przygodę w programie ,,Twoja Twarz Brzmi znajomo” nie ukrywam że to ciężka praca wokalna oraz fizyczna :) postanowiłam więc zadbać o swoją sylwetkę oraz wydolność , aby bez problemu przebrnąć przez wszystkie odcinki :) - napisała wokalistka na Instagramie

Magda narożna zachwyca na Instagramie

Magda Narożna od kilku lat mieszka w pięknym dużym domu pod Łomżą. Pokazywała go już w programie "Pytanie na śniadanie" w TVP, oraz na swoim profilu na Instagramie. Ostatnio Magda Narożna obchodziła swoje 32. urodziny. Jak widać, spędzała je w towarzystwie ukochanego Krzysztofa.

Para pozuje nad tle świątecznej choinki. Jednak najbardziej fanów zainteresowała kreacja wokalistki, która odsłania jej biust. W komentarzach posypały się komplementy.

Zobacz także: Dominik Abus z programu Gogglebox kupił żonie samochód pod choinkę. Co za auto!

Magda Narożna pokazuje swój dom. Gwiazda zespołu "Piękni i Młodzi" pokazuje jak mieszka

Zobacz także: Zenek Martyniuk, jego żona Danuta i syn Daniel ubierają się u słynnego Gabriela Seweryna z hitu TTV "Królowe życia"

Wokalistka szczególnie chętnie pokazuje swoją kuchnię. Ostatnio zdawała relację z jesiennych porządków:

- W tak ponury dzień , najlepiej zając się porządkami w domu. Ja dziś tak zaczęłam od ósmej i końca widać, no cóż działam dalej - napisała na Instagramie

Zobacz także: Sylwia Bomba w odważnej sesji. Gwiazda hitu TTV "Gogglebox. Przed telewizorem" zachęca kobiety do akceptacji swojego ciała (zdjęcia)

Magda Narożna pokazuje jak mieszka. Tak wygląda dom gwiazdy zespołu "Piękni i Młodzi". Robi naprawdę duże wrażenie

Magda i Dawid Narożni byli najpopularniejszym małżeństwem disco polo. Byli, ponieważ w czerwcu ubiegłego roku poinformowali, że są już po rozwodzie. Jako mąż i żona przeżyli ze sobą 7 lat.

Kim jest Magda Narożna?

Pochodząca z okolic Łomży Magda Narożna to obecnie najpopularniejsza wokalistka muzyki disco polo. Śpiewa w zespole Piękni i Młodzi. Zespół został założony w 2012 roku. Zaczynali od grania na weselach, ale szybko ich kariera ruszyła do przodu.

Wokalistka zespołu "Piękni i Młodzi" pokazuje na instagramie jak mieszka

Kariera zarówno Magdy, jak i Dawida nie zwolniła. Dawid Narożny został usunięty z zespołu Piękni i Młodzi. Zastąpił go Daniel Biczak. Dawid rozpoczął karierę solową. Niedawno zarówno Dawid, jak i Magda wypuścili teledyski w których nawzajem sobie dogryzają. Fani kłócą się w komentarzach pod piosenkami na youtube, czyje utwory są lepsze.

Sprawdź także: Dawid Narożny pokazał zdjęcie dziecka. Sprawdź jak żyje były lider zespołu Piękni i Młodzi po rozwodzie z Magdą Narożną

Zespół Piękni i Młodzi po raz pierwszy w nowym składzie zaprezentował się w 18 stycznia 2020 roku.

Sprawdź: Magda Narożna zaręczona! Wokalistka zespołu "Piękni i Młodzi" powiedziała Tak w Rzymie (zdjęcia)

Zarówno Magda, jak i Dawid ułożyli sobie życie prywatne z nowymi partnerami. Wybrankiem wokalisty jest Krzysztof Byniak, a partnerką Dawida - Joanna.

Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi ma bardzo popularne konto na Instagramie. Obserwują ją aż 164 tysiące osób

Niedawno Dawid Narożny po raz drugi został ojcem. Z kolei w czerwcu wokalistka oprowadzając ekipę "Pytania na śniadanie" zdradziła, że zaręczyła się z Krzysztofem w Rzymie. Podobno było bardzo romantycznie, choć zaręczyny były niespodzianką.

Magda Narożna ma bardzo popularne konto na Instagramie (obserwują ją aż 164 tysiące osób), gdzie pokazuje swoje życie rodzinne, wakacje, dom czy samochód. Niedawno zaprezentowała swój piękny dom i ogródek w programie TVP "Pytanie na śniadanie". W tym samym programie dowiedzieliśmy się o jej zaręczynach.

Tak żyje Magda Narożna. Wokalistka zespołu "Piękni i Młodzi" pokazuje na instagramie jak mieszka

Magda Narożna nago w CKM. Co za sesja! Gwiazda zespołu Piękn...

Ile kosztuje koncert zespołu "Piękni i Młodzi"? Tanio nie jest

Niedawno Magda Narożna, w rozmowie z "Faktem" przyznała, że w ostatnim czasie pracy mają sporo.
- Na szczęście zniesiono zakaz organizowania imprez okolicznościowych. Dlatego też w czerwcu gramy tylko na weselach, urodzinach i rocznicach. Mieliśmy kilka rezerwacji z tamtego roku, ale pojawiły się także nowe. W czerwcu jest ich kilkanaście. Wyjeżdżamy w każdy weekend, a dzięki temu możemy się odbić finansowo - opowiadała Narożna.

Magda Narożna to jedna z najpopularniejszych wokalistek disco polo. Śpiewa w zespole "Piękni i Młodzi"

Jak udało się ustalić dziennikarzom WP, zespół za godzinny koncert, bierze do 15 tys. zł. Obecnie zespół tworzą:

  • Magda Narożna
  • Daniel Wilczewski
  • Daniel Biczak

Zobacz także tutaj: Ślub Magdy Narożnej. Tak bawiło się znane małżeństwo

Jak Piękni i Młodzi zdobywali popularność

O Pięknych i Młodych zrobiło się głośno w 2015 roku, kiedy zaprezentowali się w 7. edycji show Must be the Music. Aktualnie Piękni i Młodzi to istna wytwórnia hitów. Nagrali takie przeboje jak "Niewiara", "Wyśmienicie", "Ona jest taka cudowna", "Jedno słowo", "Kocham się w Tobie" i wiele innych. Piękni i Młodzi wystąpili w 438. odcinku talk-show Kuba Wojewódzki.

Wideo

Dodaj ogłoszenie