Malaga zainterweniuje w FIFA ws. transferu Pawłowskiego?

  Malaga zainterweniuje w FIFA ws. transferu Pawłowskiego?

  Paweł Hochstim

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Hiszpańska Malaga CF rozważa możliwość wystąpienia do FIFA o wydanie tymczasowego certyfikatu Bartłomieja Pawłowskiego. Gdyby tak się stało, bez względu na ustalenia szefów Widzewa i Jagiellonii Białystok piłkarz mógłby zadebiutować w Primera Division.
  Malaga zainterweniuje w FIFA ws. transferu Pawłowskiego?

  ©Maciej Stanik

  W niedzielę Malaga na własnym stadionie podejmie Barcelonę, a trener Bernd Schuster chce postawić na Pawłowskiego. Problem jednak w tym, że Jagiellonia, która przegrywa z Widzewem po kolei we wszystkich instancjach PZPN wciąż się odwołuje. Aktualnie szefowie białostockiego klubu zastanawiają się nad złożeniem zażalenia do Najwyższej Komisji Odwoławczej PZPN.

  Szanse na zwycięstwo mają marne, ale to ma być straszak na Malagę i Widzew. Widzew, który szybko potrzebuje pieniędzy, a dostanie je wtedy, gdy Malaga zatwierdzi do gry wypożyczonego kilkanaście dni temu pomocnika.

  Nieoficjalnie wiadomo, że we wtorek znów odbyły się rozmowy przedstawicieli Widzewa i Jagiellonii.
  Uczestniczyć w nich miał przedstawiciel klubu z Malagi. Być może dzisiaj oba polskie kluby dojdą do porozumienia, ale widząc zaciekłą walkę o każdą złotówkę właściciela klubu z Białegostoku - tego samego, który wypychał Pawłowskiego na wypożyczenia do Warty Poznań i Widzewa - trudno spodziewać się szybkiego porozumienia.

  Szkoda, że w sprawę nie chce zaangażować się prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek, który powinien czuć, że polskiego futbolu nie stać na to, by zablokować młodemu zawodnikowi szansę gry w jednej z najmocniejszych lig na świecie. Wydaje się, że mediacja Bońka, niekwestionowanego autorytetu w polskiej piłce, szybko załatwiłaby sprawę.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (3)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Widzew kontra Jagielonia

  Marcin (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 8 / 6

  Czy ktoś wreście wytłumaczy Kuleszy włodarzowi Jagieloni,że jest zwykły palant.Przecież facet sam wypychał Pawłowskiego z Jagieloni prawie na siłe a teraz chce się nachapać,debil.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  żydz ew to niech najpierw rozliczy się z jagiellonią za wytransferowanie citki do legii

  Ryży Zbyniu (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 5 / 15

  Chodzi o kwotę 600tyś.Potem niech spłaci innych długoletnich dłużników a dopiero potem niech sobie kupuje kogo chce i skąd chce i za ile chce...


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  ryży

  kaszelot (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 11 / 7

  ryży sieć cicho bo zrobisz się czarny

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo