Marta Mysur z tomaszowskiej policji ze złotym medalem Pucharu Europy w Taekwon-Do [ZDJĘCIA]

Karolina Fijołek
Sierżant Marta Mysur, policjanta z Tomaszowa Mazowieckiego, zdobyła złoty medal i Puchar Europy podczas VII Pucharu Europy Juniorów i Seniorów w Taekwon-do ITF.

Od 24 do 26 czerwca sierż. Marta Mysur reprezentowała Polskę na Pucharze Europy w rumuńskim Cluj Napoka. Startowała w kategorii seniorów.

PRZECZYTAJ TEŻ: Marta Mysur, policjantka z Tomaszowa, Mistrzynią Europy w Taekwon-Do [ZDJĘCIA]

Marta Mysur w konkurencji układów stopni mistrzowskich 3-6 Dan okazała się najlepsza, zdobyła złoty medal i Puchar Europy.

W walkach kat. -68kg po ciężkich pojedynkach w finale, po kontrowersyjnej dogrywce, decyzją sędziów musiała ustąpić reprezentantce Grecji i przegrała z nią 1 punktem. W tej konkurencji zdobyła srebrny medal.

PRZECZYTAJ TEŻ: Policjantka z Tomaszowa zdobyła 4 medale na Pucharze Europy Taekwon-do [ZDJĘCIA]