Martwa kobieta znaleziona w samochodzie: zatrzymano...

  Martwa kobieta znaleziona w samochodzie: zatrzymano podejrzanego o zabójstwo

  mar

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Martwa kobieta znaleziona w samochodzie: zatrzymano podejrzanego o zabójstwo
  1/2
  przejdź do galerii

  ©Małgorzata Kulka

  Policjanci zatrzymali 25-letniego mężczyznę, podejrzewanego o zamordowanie 43-letniej kobiety i porzucenie jej ciała w samochodzie pod Kamieńskiem.
  Ciało kobiety w samochodzie porzuconym w lesie pod Kamieńskiem znalazł grzybiarz 3 lipca. Ofiarą okazała się 43-letnia mieszkanka Bełchatowa. Sekcja zwłok potwierdziła, że kobieta została zamordowana.

  Policjanci ustalili, że właścicielem samochodu, w którym znaleziono zwłoki kobiety, jest mieszkaniec powiatu bełchatowskiego. Uwaga śledczych skupiła się wkrótce na jego 25-letnim synu, notowanym wcześniej przez policję. Podejrzenia wzmógł fakt, że 25-latek tuż po zabójstwie zniknął. Za mężczyzną wydano list gończy.

  W poniedziałek 25-latek został zatrzymany w mieszkaniu przy ul. Czaplinieckiej w Bełchatowie. Aby dostać się do mieszkania policjanci musieli wyważyć drzwi. Podczas zatrzymania mężczyzna nie stawiał oporu. Funkcjonariuszom powiedział, że doskonale zna powód ich wizyty.

  CZYTAJ TEŻ: Martwa kobieta znaleziona w lesie pod Kamieńskiem: Podejrzany o zabójstwo zatrzymany [ZDJĘCIA]

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo