5/14
W marcu odbyły się ostatnie zawody Pucharu Świata w...

Historyczne podium dla Polki

W marcu odbyły się ostatnie zawody Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim w sezonie 2021-22. W Heerenveen dobrze spisał się Piotr Michalski, który zajął drugie miejsce na dystansie 500 metrów. Najwięcej powodów do radości miała jednak Kaja Ziomek, która zakończyła sezon na trzecim miejscu (500 metrów) w klasyfikacji generalnej!

6/14
16 marca to szczęśliwy dzień dla Oskara Kwiatkowskiego. W...

Oskar Kwiatkowski na podium snowboardowego Pucharu Świata

16 marca to szczęśliwy dzień dla Oskara Kwiatkowskiego. W słoweńskiej Rogli Polak w konkurencji slalom gigant równoległy zajął drugie miejsce.

7/14
18 marca 2022 to z kolei szczęśliwa data dla Adrianny Sułek....

Srebrny medal i rekord Adrianny Sułek

18 marca 2022 to z kolei szczęśliwa data dla Adrianny Sułek. Polka podczas halowych mistrzostw świata w Belgradzie właśnie tego dnia zapewniła sobie srebrny medal w pięcioboju, przy okazji bijąc 24-letni halowy rekord Polski.

8/14
Polska sztafeta 4x400 metrów w składzie Natalia Kaczmarek,...

Brązowy medal kobiecej sztafety 4x400 metrów

Polska sztafeta 4x400 metrów w składzie Natalia Kaczmarek, Iga Baumgart-Witan, Kinga Gacka i Justyna Święty-Ersetic zdobyła brązowy medal podczas halowych mistrzostw świata w Belgradzie.