Master na podium. Młodzieżowy Puchar Polski i turniej Wielka Nagroda Łodzi w zapasach

Medalistki Magdalena Kaźmierczak i Paulina Wesół  z Tadeuszem Michalikiem i trenerami Piotrem Górskim i  Agatą Żuromską,
Medalistki Magdalena Kaźmierczak i Paulina Wesół z Tadeuszem Michalikiem i trenerami Piotrem Górskim i Agatą Żuromską,
W Piotrkowie Trybunalskim odbył się Młodzieżowy Pucharu Polski. Gościem specjalnym zawodów był Tadeusz Michalik, brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

Dwie łódzkie zawodniczki z klubu Master stanęły na podium turnieju: Magdalena Kaźmierczak zdobyła srebrny medal w kat. do 62 kg, a Paulina Wesół - brązowy medal w kat. do 59 kg.

Dzień później (10.10) w Łodzi odbył się międzynarodowy turniej zapaśniczy Wielka Nagroda Łodzi. Turniej rozegrano w ośrodku olimpijskich sportów walki - Master, przy ul. Skorupki 21. W zawodach w grupie dzieci rywalizowali uczniowie łódzkich szkół, a w grupie młodzików reprezentanci 18 klubów z 7 województw oraz goście z drużyny Nitra ze Słowacji. W zawodach wystartowało łącznie 163 zawodników i zawodniczek. W klasyfikacji medalowej na pierwszym miejscu uplasowały się ex aequo dwa łódzkie kluby: Suples i Master, trzecie miejsce zajęła Gwardia Warszawa.
Medale najlepszym zawodnikom wręczali, wspierający inicjatywy sportowe dla dzieci i młodzieży: Marek Kondraciuk - dyrektor Wydziału Sportu Urzędu Miasta Łodzi oraz Damian Raczkowski przedstawiciel Rady Miejskiej w Łodzi.
Zawody były współfinansowane przez miasto Łódź, a działania wspierał MOSiR Łódź.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0