Mateusz Bernatek z AKS Piotrków zdobył tytuł mistrza Polski

Na najwyższym stopniu podium Mateusz Bernatek i dyrektor AKS Piotrków Piotr Stępień
Kolejny wielki sukces i kolejny medal i puchar zdobyty został przez zapaśnika Atletycznego Klubu Sportowego Piotrków.

Mateusz Bernatek zdobył tytuł mistrza Polski w zapasach w stylu klasycznym. Zawodnik AKS okazał się najlepszy w kategorii 72 kg podczas zawodów, które odbyły się w Raciborzu.
Mateusz Bernatek od 2018 roku nieprzerwanie staje na podium mistrzostw Polski seniorów. Piotrkowski klasyk w swojej karierze trzy razy wywalczył tytuł krajowego czempiona.
Podczas turnieju w Raciborzu brązowy medal w kategorii 87 kg wywalczył Igor Gmitrasiuk, a tuż za podium w wadze 63 kg uplasował się Marcin Sztanderski.
W dniach 19-20.05.2023 w Sieradzu zorganizowane zostaną XXXI Mistrzostwa Polski Seniorek w zapasach kobiet. Zawody zostaną przeprowadzone w hali przy ul. Mickiewicza 15.