Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Matura poprawkowa matematyka 2019: Arkusze, odpowiedzi, wyniki, OKE, CKE. Matura poprawkowa matma 2019. Egzamin ustny i pisemny

SR
07.05.2019 sosnowiecmatura egzamin lo im emilii platerfot. marzena bugala- azarko / /dziennik zachodni/ polska press
07.05.2019 sosnowiecmatura egzamin lo im emilii platerfot. marzena bugala- azarko / /dziennik zachodni/ polska press Marzena Bugala- Azarko / Polska Press
Matura poprawkowa sierpień 2019 już za nami! Absolwenci, którzy nie zdali egzaminu dojrzałości z jednego przedmiotu otrzymali teraz kolejną szansę na nadrobienie zaległości. Jaki będą zadania na egzaminie poprawkowym? W tekście poniżej znajdziecie również arkusze, odpowiedzi i wyniki matura poprawkowa matematyka 2019. Jak Wam poszedł egzamin poprawkowy? Dajcie nam znać w komentarzach!

Matura poprawkowa sierpień 2019: Terminy

Matura poprawkowa 2019 już za nami!

  • Część pisemna odbędzie się we wtorek, 20 sierpnia 2019, o godz. 9:00,
  • Zaś część ustna będzie miała miejsce we wtorek i w środę - 20 i 21 sierpnia 2019. Kolejność, a także godziny, w których odbędzie się matura poprawkowa ustna reguluje harmonogram stworzony przez dyrekcję szkoły.

Matura poprawkowa sierpień 2019: Kto może przystąpić do matury poprawkowej?

Do matury poprawkowej nie mogą niestety przystąpić wszyscy. Taki prawo przysługuje jedynie absolwentom, którzy nie zdali egzaminu tylko z jednego przedmiotu obowiązkowego - w części ustnej albo w części pisemnej. Trzeba także spełnić dwa warunki:

  • absolwent musiał przystąpić do wszystkich egzaminów z przedmiotów obowiązkowych w części ustnej i w części pisemnej i żaden z tych egzaminów nie został mu unieważniony,
  • absolwent przystąpił do egzaminu z co najmniej jednego przedmiotu dodatkowego na poziomie rozszerzonym w części pisemnej i egzamin ten nie został mu unieważniony.

Matura poprawkowa matematyka 2019: Arkusze, odpowiedzi, wyniki, OKE

Matura poprawkowa 2019 z matematyki odbędzie się we wtorek, 20 sierpnia. Egzamin rozpocznie się o godzinie 9:00. Matura poprawkowa z matematyki 2019 potrwa 170 minut.
Tuż po zakończeniu egzaminu w tekście znajdziecie arkusze, odpowiedzi, wyniki matura poprawkowa z matematyki 2019.

MATURA 2019: MATEMATYKA PODSTAWOWA [ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE, ZADANIA, ROZWIĄZANIA, POZIOM PODSTAWOWY]Przejdź dalej i sprawdź odpowiedzi --->

MATURA 2019: MATEMATYKA PODSTAWOWA - Odpowiedzi i arkusze z ...

Matura poprawkowa matematyka 2019: Wyniki - kiedy będą?

Uczniowie, którzy zmierzą się z maturą poprawkową z matematyki 2019 będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Wyniki z egzaminu poprawkowego będą dostępne 11 września 2019 roku.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki