Medale mistrzostw Polski dla wojowników Adamusik Team

Tak prezentują się medale, które na mistrzostwach Polski zdobyli wojownicy Adamusik Team
Sztuki walki. Po długiej przerwie spowodowanej pandemią, siedmiu zawodników Adamusik Team wzięło udział w Mistrzostwach Polski Newaza i Newaza No - gi w Bochni. Organizatorem był Polski Związek Ju -Jitsu.

W kategorii Masters Dariusz Walczak zdobył srebrny medal i tytuł wicemistrza Polski.
W kategorii U 18 kobiet złoty medal i tytuł mistrza Polski wywalczyła Oliwia Wojtak .
W kategorii U 16 wystartowało dwóch zawodników Adamusik Team – Julia Kleba oraz Igor Ćwikliński. Po trudnych walkach oboje zdobyli brązowe medale.
– Zawody w okresie pandemii odbyły się bez publiczności zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Sanepidu –informuje Agnieszka Wilk z Adamusik Team. – Zawody stały na poziomie wysokim, nasz start oceniamy bardzo dobrze, nasi zawodnicy walczyli z bardzo trudnymi przeciwnikami, a i tak potrafili wygrywać i zdobywać medale. Cieszymy się niesamowicie.
Szkoła Sztuk Walk Wojciecha Adamusika mieści się przy ul. Brukowej 6, tel. 601 307 106, 607 459 368. Zajęcia: poniedziałek - piątek: 8- 22, sobota: 9:30- 15.ą