MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Menedżer Roku Regionu Łódzkiego 2023 - na uroczystej gali poznaliśmy laureatów!

Dariusz Pawłowski
Dariusz Pawłowski
Wideo
emisja bez ograniczeń wiekowych
W auli Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi w czwartek 20 czerwca odbyła się gala, podczas której nagrodziliśmy laureatów 16. edycji prestiżowego konkursu Menedżer Roku Regionu Łódzkiego. Licznie przybyli goście oklaskiwali zwycięzców i wyróżnionych w kilku kategoriach.

Na uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu Menedżer Roku Regionu Łódzkiego 2023 zaprosiliśmy w czwartek, 20 czerwca. Przybyli liczni goście, a zwycięzcy oraz wyróżnieni i nominowani w poszczególnych konkursowych kategoriach odebrali pamiątkowe statuetki i dyplomy.

- Serdecznie gratuluję i dziękuję wszystkim uczestnikom i laureatom naszego konkursu - podkreślał Robert Glinkowski, prezes oddziału Polska Press w Łodzi. - To wydarzenie ma za cel podkreślanie dokonań i promowanie osób, które są całym sercem zaangażowane w rozwój swoich firm, ale zarazem promujemy w ten sposób rozwój całego regionu. Jestem też przekonany, że konkurs oraz wieńcząca go gala przyczyniają się do integracji środowisk biznesowych i samorządowych Łodzi i województwa. Będziemy zatem rozwijać nasze przedsięwzięcie, ponieważ wpisało się ono na stałe w architekturę życia gospodarczego regionu łódzkiego.

Przy burzliwych oklaskach zgromadzonych nagradzaliśmy laureatów naszego konkursu. W kategorii Mikro i Mała Firma zwyciężyła Dominika Sztoch - wiceprezeska firmy Kubota S.A. To polski brand, producent m.in. legendarnych klapek, który po latach nieobecności na rynku, został reaktywowany w 2018 roku w Łodzi i odniósł ogromny sukces. Wyróżnienia specjalne w tej kategorii otrzymali: Janusz Walędziak, prezes zarządu TOP2 Fabryka Chusteczek S.A. i dr Tomasz Makaruk, prezes zarządu i360 Sp. z o.o.

- To nie była łatwa droga, ale dzięki naszej pasji i znakomitemu zespołowi, który udało się nam zbudować, jesteśmy tu, gdzie jesteśmy - powiedziała Dominika Sztoch.

W kategorii Średnia Firma laureatką została Magdalena Piestrzyńska-Książek, prezes zarządu Majami Sp. z o.o., firmy z Bełchatowa produkującej wyjątkowo lubiane słodycze. Wyróżnienia specjalne w tej kategorii otrzymali natomiast: Marcin Trybus - członek zarządu King Cross Developments Sp. z o.o. i Jakub Bielecki - prezes zarządu, ERBI Sp. z o.o.

- Naszymi wiodącymi produktami są krówka, ptasie mleczko i sezamki. Jesteśmy dumni, że cieszą się one popularnością nie tylko w Polsce, ale i na świecie - podkreśliła Magdalena Piestrzyńska-Książek.

W kategorii Duża Firma statuetka powędrowała do Łukasza Srogosza, dyrektora zakładu Corning Optical Communication Polska Sp. z o.o. w Strykowie, produkującego kable światłowodowe i osprzęt telekomunikacyjny. Wyróżnienia specjalne w tej kategorii przyznano Wiesławowi Gorzelakowi - dyrektorowi generalnemu oraz prezesowi zarządu Dell Product Poland Sp. z o.o. oraz Pawłowi Gońdzie - prezesowi zarządu Kiloutou Polska Sp. z o.o.

- Jesteśmy liderem jeżeli chodzi o innowacje, głównie w dziedzinie specjalistycznego szkła i zaawansowanej optyki. Robimy wszystko, by rozwijać nasze produkty technologiczne - zapewnił Łukasz Srogosz.

Pojawiła się też nowa kategoria - Menedżer Logistyki Regionu Łódzkiego. Zwyciężył Marcin Chmielewski dyrektor ds. wdrożeń i rozwoju technologii magazynowych Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

- To dla mnie ogromne wyróżnienie, niezwykle się cieszę - nie ukrywał radości laureat.

Dla gości zagrał skrzypek Artur Lewinowicz. Nagrody przyznawała kapituła, w skład której wchodzą, m.in. przedstawiciele organizatorów, prezydent miasta Łodzi, wojewoda łódzki, rektor Uniwersytetu Łódzkiego, rektor Politechniki Łódzkiej. Organizatorzy konkursu, Dziennik Łódzki i Loża Łódzka Bussiness Centre Club, podziękowali Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi za udostępnienie pięknej sali Centrum Promocji Mody na organizację gali.

BELKA-GAZETA-page-0001

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki