Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Menedżerowie z województwa łódzkiego otrzymali certyfikaty [ZDJĘCIA]

Jacek Losik
29 menedżerów z województwa łódzkiego otrzymało w środę certyfikaty. Są one świadectwem ich kompetencji i profesjonalizmu.

- Musi śledzić światy, ale też go wyprzedzać. Musi umieć rozwiązać problem zarówno odpoczywając pod drzewem, jak i w skrajnym stresie. Musi przede wszystkim cały czas się uczyć - charakteryzował idealnego menadżera prof. Stanisław Bielecki, rektor Politechniki Łódzkiej, która patronatem objęła certyfikację.

Na Gali Jubileuszowej V edycji Certyfikacji Menedżerów Województwa Łódzkiego, doceniono 29 osób (ogółem jest ich 138). Określenie "doceniono" nie pojawiło się tutaj przypadkiem. Andrzej Moszura, ekspert gospodarczy i przewodniczący Kapituły, przyznającej certyfikaty, wyjaśniał na Gali, że jest to słowo, które idealnie oddaje charakter przedsięwzięcia.

- Przede wszystkim trzeba zaznaczyć, że certyfikacja nie jest konkursem - mówił Andrzej Moszura. - Nie wyróżniamy nikogo, ale doceniamy każdego menadżera, który udowodnił swoje kompetencje.

Ideą certyfikacji jest wspomaganie rozwoju gospodarczego regionu łódzkiego. Udział w niej jest dobrowolny i bezpłatny. Wiąże się przede wszystkim z prestiżem.

Żeby trafić do Księgi Certyfikowanego Menedżera trzeba było przejść trzy etapy. Pierwszy to ocena wiedzy, polegająca na teście lub case study. Drugi etap to samoocena kompetencji. Ostatni etap to autoprezentacja i rozmowa z Kapitułą, składającą się z 9 osób - władz Wydziału Organizacji i Zarządzania PŁ oraz członków Klubu 500-Łódź, czyli organizatorów przedsięwzięcia.

Certyfikacja podzielona jest na trzy poziomy: podstawowy, organizacyjny i strategiczny. Początkujący menedżerowie otrzymują certyfikat na pierwszym poziomie. Bardziej doświadczeni mogą się starać o certyfikaty na stopniach operacyjnym i strategicznym.

Księgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.plKsięgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.plKsięgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki