Merab Gabunia odchodzi z Budowlanych Łódź [ZDJĘCIA]

  Merab Gabunia odchodzi z Budowlanych Łódź [ZDJĘCIA]

  Dariusz Kuczmera

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Merab Gabunia w swoim ostatnim meczu w barwach Budowlanych
  1/6

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Krzysztof Szymczak

  Łodzianin z Gruzji rodem Merab Gabunia będzie grał we Francji w drużynie S.O. Givors Rugby. Pracuje tam też były trener kadry Tomasz Putra. W nowym klubie Merab zadebiutuje we wrześniu.
  Tak więc już bez Meraba wystąpią podopieczni trenera Jarosława Batora w najbliższym meczu drugiej kolejki ekstraligi rugby. Tym razem czekają nas prawie derby, bo drużyna Master Pharm Budowlani wystąpi w Sochaczewie przeciwko Orkanowi. Mecz rozpocznie się w sobotę o godz. 17.30.

  W pierwszej kolejce łodzianie z trudem pokonali Posnanię 20:19, a Orkan uległ wyraźnie 0:65, ale mistrzowie Polski Lechii na jego stadionie w Gdańsku. Rugbiści z Sochaczewa liczą na niespodziankę i zwycięstwo nad faworyzowanymi łodzianami. Szlagierem tej kolejki będzie mecz Lechii z Arką.

  Na swoim boisku Budowlaniu zagrają w trzeciej kolejce i to także będzie hit, gdyż do Łodzi przyjedzie mistrzowska Lechia. Spotkanie odbędzie się 14 września.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo