Migawka MPK na zielonej karcie bankomatowej

  Migawka MPK na zielonej karcie bankomatowej

  Agnieszka Magnuszewska

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Tak wygląda migawka MPK na karcie do bankomatu
  1/3

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Paweł Łacheta

  Migawka i karta płatnicza na jednej plakietce oraz dodatkowe 23 punkty, w których można składać wnioski o wyrobienie elektronicznych biletów miesięcznych to udogodnienia, z których już mogą korzystać pasażerowie MPK.
  Do tej pory dostępne były tylko cztery punkty MPK, gdzie można było wyrobić i odebrać migawkę. Z 23 nowych punktów 18 znajduje się na terenie Łodzi. Trzy kolejne zlokalizowane są w Pabianicach i po jednym w Zgierzu oraz Konstantynowie. Wszystkie znajdują się w oddziałach Banku Zachodniego WBK. To właśnie tam można złożyć wniosek o bilet miesięczny i go odebrać.

  Do wyboru są dwie opcje - albo tradycyjna migawka albo na jednej plakietce z kartą płatniczą. - Wyrobienie i użytkowanie wspólnej karty jest bezpłatne.
  Nie trzeba zakładać w tym celu konta osobistego. Po prostu do karty przypisany jest indywidualny numer rachunku. Klient może zasilać konto przelewając środki z dowolnego banku - podkreśla Tomasz Kaczmarek, dyrektor regionalny Banku Zachodniego WBK. - Kartę mogą już wyrobić osoby powyżej trzynastego roku życia.

  Szczególnie dla młodszych klientów banku ważne jest to, że zakupów do 50 zł nie trzeba zatwierdzać numerem PIN. Karta wyposażona jest w pay pass. Umożliwia również zbieranie punktów payback.

  To, jaki rodzaj migawki pasażer chce otrzymać, musi zaznaczyć w składanym wniosku. Ci, co migawki już posiadają, a chcieliby je mieć na karcie bankomatowej, mogą złożyć wniosek o wyrobienie nowej plakietki. Muszą tylko poczekać aż upłynie termin ważności obecnego biletu okresowego.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (5)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  bezpłatna dzisiaj

  balon (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 10 / 11

  to co jest bezpłatne dzisiaj, za kilka miesięcy może być płatne i to sporo!! banki , w tym WBK, tak właśnie robią w "Balona" klientów!! króluje "pocztowy"!!

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  a przyjezdni?

  była łodzianka (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 9 / 6

  kiedyś można było nabyc bilety dwutygodniowe na okaziciela,jak jest terasz,również trzeba sie rejestrowac przez Internet?

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo