„Weź nie pytaj, weź go pobierz”. Takim sloganem Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna zachęca do pobrania z internetu „Mini podręcznika przedsiębiorcy”, czyli publikacji wydanej w formie e-booka (elektronicznej książki).

Podręcznik podpowiada, jak zrealizować pomysł na biznes, zarówno na początku drogi, jak i wtedy, gdy myśli się o wdrażaniu zupełnie nowych rozwiązań. Wydawnictwo ma patronat Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Publikację przygotował Adam Trojańczyk, mentor programu akceleracyjnego dla młodych technologicznych firm Startup Spark 2.0. i programu Młodzi w Łodzi oraz dyrektor software house Czarny Kod.

- Podręcznik jest kolejnym narzędziem wspierania rozwoju przedsiębiorczości przez ŁSSE – mówi Agnieszka Sygitowicz, wiceprezes Strefy. – Dzielimy się doświadczeniami w akceleracji startupów, zdobytymi w programie Startup Spark, którym połączyliśmy już niemal 30 młodych technologicznych firm z dużymi korporacjami.

Podręcznik ukazał się w środę (6 lutego), a można go pobrać ze strony internetowej pod adresem: minipodrecznikprzedsiebiorcy.pl

Czytaj także: Technikum Automatyki i Robotyki w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej rusza od września 2019 r.