Miss Polonia 2017 Agata Biernat ze Zduńskiej Woli reprezentuje Polskę na wyborach Miss World, które odbedą się już w sobotę, 8 grudnia w Chinach.

Zduńskowolanka, która przez ubiegły rok nosiła koronę Miss Polonia, przebywa już na zgrupowaniu w Chinach, gdzie w sobotę, 8 grudnia, odbęda się wybory Miss World. Agata Biernat konkuruje z ponad setką najpiękniejszcyh reprezenteantem swoich krajów.

- Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i zaszczyt, że jestem pierwszą od wielu lat przedstawicielką Miss Polonia w wyborach Miss World. Konkurs ten to ogromne im prestiżowe przedsięwzięcie, możliwość poznania nowych osób i kultur całego świata. Postaram się jak najlepiej zaprezentować na Miss World w Chinach i przywieźć trofeum dla Polski - zapowiada Agata Biernat.

Finał konkursu Miss World 2018 odbędzie się w sobotę 8 grudnia w chińskim mieście Sanya.

Zobacz galerię

Przed finałem Agata Biernat przebywa na zgrupowaniu, na którym trwją przygotowania do finału. Polka zajęła 4 miejsce w finale konkurencji Miss Talent, gdzie zaprezentowała taneczną choreografię modern-jazz oraz dostała się do finału konkurencji Miss Top Model.

Najsmaczniejsze potrawy wigilijne - przepisy

Przygotowany przez Agatę, wspólnie z Marią Kuśnierz, choreograf Zespołu Tańca Ludowego „Harnam" z Łodzi, taniec ludowy został wytypowany przez organizatorów jako występ solowy reprezentujący Europę i zostanie wykonany na gali finałowej Miss World jako pokaz otwarcia.

Agata Biernat w Chinach prezentuje ubrania i projekty m.in. Marzeny Tarasiewicz, Angeliki Józefczyk, Just Paul, Zaquad, Fabien, Top Studio. Za projekt i wykonanie sukni finałowej Agaty Biernat na Miss World odpowiada marka LA.LILA.

Najlepsze życzenia SMS na Boże Narodzenie i Nowy Rok