Mistrzostwa Województwa w Biegu na Orientację...

    Mistrzostwa Województwa w Biegu na Orientację [WYNIKI+ZDJĘCIA]

    mek

    Dziennik Łódzki

    Dziennik Łódzki

    Mistrzostwa Województwa w Biegu na Orientację [WYNIKI+ZDJĘCIA]
    1/12

    Przejdź do
    galerii zdjęć

    ©UKS Orientuś Łódź

    W sobotę, w Arturówku odbyły się mistrzostwa województwa łódzkiego w biegu na orientację.
    Impreza jest kontynuacją Mistrzostw Szkół. Dlatego też, jej uczestnicy reprezentują nie kluby ale swoje szkoły. Poza uczniami, w zawodach biorą też udział studenci i nauczyciele. Zawodnicy i zawodniczki, startowali w 9 kategoriach.

    Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach:
    Kobiety (2003-2004) - 1,6 km:
    1. Krempińska Julia, czas 16.40
    2. Domaradzka Julia, czas 19.07
    3. Kołodziejczyk Marta, czas 24.25


    Kobiety (2001-2002) - 3,2 km:
    1. Block Amelia, czas 27.51
    2. Cygan Agata, czas 50.01
    3. Jurkowska Katarzyna, czas 56.17


    Kobiety (1999-2000) - z licencją sportową - 3,5 km:
    1. Królik Kinga, czas 24.06
    2. Narożna Natalia, czas 37.16
    3. Misiek Zuzanna, czas 49.23
    <
    br>
    Kobiety (1999-2000) - bez licencji - 3,2 km:
    1. Domagała Natalia, czas 41.29
    2. Dziubek Natalia, czas 42.30
    3. Witkowska Natalia, czas 47.20


    Kobiety (1997-98) - z licencją - 5,1 km:
    1. Filipowska Aleksandra, czas 37.20
    2. Kaźmierczak Marzena, czas 42.55
    3. Lech Zuzanna, czas 43.05


    Kobiety (1997-98) - bez licencji - 3,5 km:
    1. Drab Magdalena, czas 30.36
    2. Wiecha Dominka, czas 35.32
    3. Jankowska Magdalena, czas 37.10


    Kobiety (1995-96) - z licencją - 5,7 km:
    1. Białkowska Aneta, czas 41.00,
    2. Siess Małgorzata, czas 41.38
    3. Kaźmierczak Aneta, czas 47.39


    Kobiety (1995-96) - bez licencji - 5,1 km:
    1. Surma Magdalena, czas 48.01
    2. Werbicka Maria, czas 57.34
    3. Mordzak Aleksandra, czas 79.51


    Kobiety (1994-78) - 7,6 km:
    1. Pabich Maria, czas 53.22
    2. Piotrowska Małgorzata, czas 84.20


    Kobiety (1977 i starsze) - 4,3 km:
    1. Mazurkiewicz Jolanta, czas 43.41
    2. Konc Katarzyna, czas 54.00
    3. Filipowska Anna, czas 59.16


    Nauczycielki - 4,3 km:
    1. Miecznikowska-Pisarska Małgorzata, czas 51.01
    2. Wiatrowska Hanna, czas 60.47
    3. Deredos Nina, czas 62.51


    Studentki - 7,6 km:
    1. Ścieszko Natalia, czas 53.01
    2. Hanuszkiewicz Karolina, czas 59.22
    3. Bartczak Natalia, czas 59.53


    Mężczyźni (2003-2004) - 1,6 km:
    1. Bartos Zbigniew, czas 12.49
    2. Sztranek Jan, czas 15.08
    3. Słomczyński Ignacy, czas 19.30


    Mężczyźni (2001-2002) - 3,2 km:
    1. Bartos Grzegorz, czas 28.49
    2. Grądzki Maciej, czas 33.56
    3. Boik Maciej, czas 34.09


    Mężczyźni (1999-2000) - z licencją - 4,7 km:
    1. Kisielewicz Jakub, czas 31.07
    2. Rzeńca Piotr, jr, czas 33.27
    3. Kalisiak Dawid, czas 37.11


    Mężczyźni (1999-2000) - bez licencji - 3,5 km:
    1. Jurkowski Bartosz, czas 31.48
    2. Wejmann Hieronim, czas 40.57
    3. Grabowski Marcin, czas 45.48


    Mężczyźni (1997-98) - z licencją - 5,1 km:
    1. Zuchmański Przemysław, czas 43.27
    2. Żuraw Wiktor, czas 47.23
    3. Siess Grzegorz, czas 49.54


    Mężczyźni (1997-98) - bez licencji - 5,1 km:
    1. Mrówczyński Artur, czas 44.22
    2. Szadowiak Wiktor, czas 46.56
    3. Woźniak Arkadiusz, czas 59.28


    Mężczyźni (1995-96) - z licencją - 9,1 km:
    1. Mateusz Ciekański, czas 47.50
    2. Pałka Szymon, czas 65.10
    3. Kacała Mateusz, czas 70.20


    Mężczyźni (1995-96) - bez licencji - 5,7 km:
    1. Dąbrowski Kamil, czas 45.50
    2. Zaremba Wojciech, czas 51.16
    3. Łubis Piotr, czas 58.41


    Mężczyźni (1994-1978) - 10,3 km:
    1. Gryzio Łukasz, czas 58.10
    2. Pabich Tomasz, czas 58.45
    3. Łubis Michał, czas 65.07


    Mężczyźni (1977 i starsi) - 5,7 km:
    1. Buchnajzer Mariusz, czas 42.04
    2. Krempiński Piotr, czas 42.51
    3. Michalec Piotr, czas 45.43


    Nauczyciele - 5,7 km:
    1. Rzeńca Piotr, czas 54.53
    2. Bolanowski Czesław, czas 58.07
    3. Jaroszczak Sławomir, czas 63.06


    Studenci - 10,3 km:
    1. Podziński Rafał, czas 51.49
    2. Chudzik Dominik, czas 52.51
    3. Charuba Łukasz, czas 57.19


    STRONA Z PEŁNYMI WYNIKAMI MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W BIEGU NA ORIENTACJĘ

    Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Mój reporter

    Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

    Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
    Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
    Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
    Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
    A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
    Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

    Dane kontaktowe

    Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

    Oświadczenia:

    Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
    • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
    • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
    • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Tabela Ekstraklasy

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Eliminacje Ligi Mistrzów
    Eliminacje Ligi Europy
    1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
    2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
    3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
    4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
    5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
    6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
    7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
    8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Spadek do 1. ligi
    1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
    2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
    3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
    4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
    5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
    6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
    7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
    8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
    1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
    2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
    3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
    4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
    5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
    6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
    7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
    8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
    9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
    10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
    11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
    12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
    13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
    14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
    15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
    16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

    Magazyn sportowy