Młodzi piłkarze SMS Łódź z wizytą u marszałka województwa...

  Młodzi piłkarze SMS Łódź z wizytą u marszałka województwa [ZDJĘCIA]

  Dariusz Kuczmera

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Młodzi piłkarze SMS Łódź z wizytą u marszałka województwa [ZDJĘCIA]
  1/8
  przejdź do galerii

  ©Paweł Łacheta

  W miłej atmosferze odbyło się w środę spotkanie marszałka województwa łódzkiego Witolda Stępnia z piłkarzami UKS SMS Łódź - mistrzami Polski do lat 10, czyli zwycięzcami XIII Turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku".
  Marszałek najpierw przeprowadził rozmowę z kapitanem drużyny, poprawiając stremowanego chłopca, że w finale UKS SMS, reprezentujący Łódzkie pokonał drużynę regionu dolnośląskiego nie 2:0, lecz 2:1. Później zaś Witold Stępień otrzymał od drużyny koszulkę z nazwiskiem oraz napisem mistrz Polski.

  Chłopcy prezentowali się profesjonalnie - marszałek ufundował mistrzom dresy, w których zaprezentują się niebawem w Londynie.
  Nagrodą za mistrzostwo Polski jest bowiem wyjazd na mecz Anglia - Polska, który w eliminacjach mundialu rozegrany zostanie 15 października. Dzień wcześniej mistrzowie z UKS SMS zagrają w stolicy Anglii z rówieśnikami z Chelsea.

  - Chłopcy odnieśli niebywały sukces, w turnieju wzięło udział 185 tysięcy dziewczynek i chłopców, czyli 15.600 drużyn! - mówił dumny prezes UKS SMS Janusz Matusiak. - Ciężka i wytrwała praca od sześciu lat, gdy tworzyła się ta grupa, przyniosła efekty. Bardzo dziękujemy panu marszałkowi za pomoc i gratulacje.

  Mistrzowie Polski z UKS SMS Łódź: Jakub Zwoliński, Nikodem Sujecki, Hubert Lenart, Oliwier Matuszewski, Sebastian Padyk, Marcel Przybylski, Szymon Chomicz, Wiktor Florczak, Adam Dela, Mateusz Maryniak, Mateusz Peda i Marcel Żurek. Trenerzy: Dawid Kroczek i Marcin Perliński, kierownik drużyny: Jarosław Padyk.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo