Młodziczki UKS Volley 34 Łódź mistrzyniami województwa łódzkiego

Duże sukcesy odniosły siatkarki UKS Volley 34 Łódź.

Wystąpiło 6 najlepszych zespołów naszego województwa w tej kategorii wiekowej - Lider Konstantynów Łódzki, ŁKS Łódź, Dargfil Tomaszów M., UMKS Tuszyn, Czwórka Aleksandrów oraz UKS Volley 34 Łódź. W finale Volley 34 Łódź - Lider Konstantynów 2:1. Skład zespołu: Julia Balicka (najlepsza zawodniczka turnieju), Zofia Skowrońska, Zofia Sobanty, Julia Małecka, Natasza Szeliga, Natalia Berlińska, Michalina Grabarczyk, Julia Wiśniewska, Nikola Ratajczyk, Aleksandra Balicka, Paulina Jasińska, Hanna Pawlikowska. Trenerami zespołu są: Sylwia Jasińska i Marcin Sapiński.

Podczas meczu finałowego odbyła się również dekoracja zespołu kadetek UKS Volley 34 Łódź, który zajął w lidze czwarte miejsce . Skład zespołu: Natalia Hanwicz, Gabriela Wiśnik, Oliwia Ciechulska (wybrana MVP zespołu całego sezonu), Zofia Skowrońska, Iga Glińska, Zofia Sobanty, Alicja Czernek, Julia Małecka, Natalia Królak, Emilia Stachura, Michalina Grabarczyk, Julia Balicka, Natasza Szeliga. Trenerami zespołu są: Sylwia Jasińska i Marcin Sapiński.

Uczennice SP 34 w Łodzi przy ul. Ćwiklińskiej 9 po zdobyciu mistrzostwa Łodzi Szkół Podstawowych w minisiatkówce, zajęły 3 miejsce w finale wojewódzkim tych rozgrywek, odbierając brązowe medale. Musieliśmy uznać wyższość tego dnia szkoły podstawowej z Łasku, z którą przegraliśmy w grupie półfinałowej 2-1 i pozostał Nam jedynie mecz o 3 miejsce, który zwyciężyliśmy z SP 4 z Aleksandrowa Łódzkiego. Zwyciężyła w finale SP z Łasku, która jako Mistrz Województwa pojedzie na MP szkół.
Skład zespołu: Ola Balicka (C), Hania Pawlikowska, Maja Buczek, Patrycja Piestrzeniewicz, Roksi Hankiewicz, Hania Derczyńska, Marcelina Pietrzak, Maja Bernat. Trenerem zespołu jest Marcin Sapiński. Dyrektorem szkoły Agnieszka Błażejczyk.

Podczas turnieju obecna była posłanka Małgorzata Niemczyk, która po zakończeniu zmagań sportowych wręczała nagrody.