Morderstwo w Andrespolu. 37-latek zabił swoją partnerkę i ukrył się w szafie

Lila Sayed
Lila Sayed
Zaktualizowano 
37-letni mężczyzna prawdopodobnie w pijackim amoku zamordował swoją partnerkę 42-latka była wielokrotnie uderzana po głowie tępym narzędziem. Jej oprawca zadał jej głębokie rany cięte nożem. Gdy kobieta konała, jej kat uciekł...Zwłoki 42-letniej mieszkanki Andrespola i właścicielki jednego z lokalnych sklepów odnaleźli policjanci w sobotę o świcie. Zakrwawione ciało kobiety leżało na podłodze w jej mieszkaniu.Czytaj więcej na następnej stronie archiwum
Krwawe sceny rozegrały się w nocy z piątku na sobotę w jednym z mieszkań w podłódzkim Andrespolu.

37-letni mężczyzna prawdopodobnie w pijackim amoku zamordował swoją partnerkę 42-latka była wielokrotnie uderzana po głowie tępym narzędziem. Jej oprawca zadał jej głębokie rany cięte nożem. Gdy kobieta konała, jej kat uciekł...

Zwłoki 42-letniej mieszkanki Andrespola i właścicielki jednego z lokalnych sklepów odnaleźli policjanci w sobotę o świcie. Zakrwawione ciało kobiety leżało na podłodze w jej mieszkaniu.

Jak informuje Adam Kolasa z KWP w Łodzi, policjanci zabezpieczyli szereg śladów i na ich podstawie ustalili, że związek z zabójstwem może mieć konkubent ofiary. Kryminalni wkrótce ustalili adres zamieszkania 37-latka i w godzinach popołudniowych zapukali do jego mieszkania. Nikt ich jednak nie wpuścił do środka. Postanowili dostać się do lokalu przez drabinę i uchylone okno. Przeszukali pomieszczenia i w szafie odnaleźli ... 37-latka.

Policjanci nie mogli porozumieć się z mężczyzną. Był pijany – miał w organizmie ponad 1,3 promila alkoholu. Podejrzewany był w przeszłości wielokrotnie notowany. Dziś, po wytrzeźwieniu, zostanie przesłuchany. Za zabójstwo grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Zobacz też:

Wideo

Materiał oryginalny: Morderstwo w Andrespolu. 37-latek zabił swoją partnerkę i ukrył się w szafie - Express Ilustrowany

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 80

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-07-31T12:55:34 02:00, Gość:

Czy ktoś wie kiedy będzie pogrzeb?

2019-08-01T14:57:33 02:00, Gość:

W sobotę

2019-08-01T15:12:41 02:00, Gość:

Ale w której parafii i o której godzinie?

W sobotę o godzinie 12 w Bedoniu

G
Gość
2019-07-31T12:55:34 02:00, Gość:

Czy ktoś wie kiedy będzie pogrzeb?

2019-08-01T14:57:33 02:00, Gość:

W sobotę

Ale w której parafii i o której godzinie?

G
Gość
2019-07-31T12:55:34 02:00, Gość:

Czy ktoś wie kiedy będzie pogrzeb?

W sobotę

G
Gość

Czy ktoś wie kiedy będzie pogrzeb?

G
Gość

Zastanowcie sie co Wy piszecie w tej chwili

G
Gość
2019-07-30T18:33:28 02:00, aguuu:

huj wam plotuchy w dupe adam ok jest

2019-07-30T18:44:28 02:00, Gość:

Zastanow sie co piszesz

Zabjl to oniesie kare a Wy przestancie juz

G
Gość
2019-07-30T18:33:28 02:00, aguuu:

huj wam plotuchy w dupe adam ok jest

Zastanow sie co piszesz

G
Gość
2019-07-30T16:02:57 02:00, Gość:

Uszaty cwaniak narkotyki kasa ojcow i myslal ze jest wielkim panem

Zastanow sie co piszesz Doszlo do dramatu Żałoba a nie nienawisc

G
Gość
2019-07-29T20:42:51 02:00, Gość:

Szkoda tego dziecka😢 a cpuna za kraty!!!

2019-07-29T23:14:42 02:00, Gość:

Tchórz sobie kary nie wymierzył tylko schował się do szafy,nigdy nie wejdę do tego sklepu nawet w sobotę pracowali byleby tylko nie stracić,kasa,kasa i tylko kasa.Wyznaje zasade oko za oko,zab za ząb,morderca.

2019-07-30T00:07:48 02:00, Gość:

A czym zawinił sklep i jego rodzina? I co to ma wspólnego z tą całą sytuacją? Żałosne.

2019-07-30T01:30:34 02:00, Gość:

Calkowta prawda

Wydarzyla sie wielka tragedia Przestancie pisac i dajcie w spokoju pozegnac K a A sam odpowie za swoj czyn Rodzina nie jest winna Sklep rowniez

a
abstynent

Kamilek miał 2 x więcej wódy w sobie i tak przejechał na podwójnym gazie ponad połowę Polski

G
Gość

Do tej osoby która tak chętnie się wypowiada na temat sklepu tak bardzo chetnie się wypowiadasz ganisz Adama ja też bo odwali coś strasznego ale żebyś ty teraz nie doprowadził do następnej tragedii bo takie zachowanie może wywołać kolejną agresję jego osadzi sąd bóg i mysle że bardzo surowo

G
Gość
2019-07-30T00:21:35 02:00, Gość:

Po pierwsze sklep poszedł pod jakąś sieciówkę więc nie mieli wyboru czy pracują w sobotę czy nie. Ale jakby zamknęli w soboty to by wielki skandal bo gdzie zakupy zrobić.

Po drugie i tak się nie dowiemy czemu to zrobił. Używki wiadomo nie pomagają w podjęciu właściwych wyborów. Poza tym nie wiadomi jaka była relacja między Adamem a tą kobietą( jaka by ona nie była to nie powinno się to zdarzyć), może coś "pękło"w chłopaku i finał tragiczny. Fakt, szkoda rodziny i dziecka tej kobiety, ale i szkoda rodziny Adama jak i jego samego. A osoby uzależnionej nie da się wyleczyć jeżeli ona sama nie będzie chciała tego. Poza tym otoczenie też jest winne. Skoro tak wszyscy wiedzieli, że ma problemy z używkami to zamiast go odciągać to jeszcze pewnie nie raz namawiali... Bo przecież piwo to nie alkohol... A od piwa się zaczyna....

Sam robiłem zakupy w sobotę bo mają najlepsze owoce masakra te wypowiedzi co ma sklep do sytuacji myślę że to jakiś dziwny człek napisał

G
Gość

Większość osób która się tu wypowiada nie ma o niczym pojęcia.

Owszem, stała się tragedia, ale może zamiast robić widowisko to powinno sie uszanować stratę obu rodzin i nie plotkować bez sensu?

G
Gość
2019-07-29T20:54:44 02:00, Gość:

Rodzina powinna go leczyc. Skoro tacy na poziomie byli.

2019-07-29T23:38:56 02:00, Gość:

Musiałby chcieć się leczyć. Ktoś kto nie miał do czynienia bezpośrednio i na codzień z osobom uzależnioną nie powinien się wypowiadać. To nie jest proste. Nie wiesz o czym mówisz... Rodzina zwykle robi co może żeby wyciągnąć bliską osobę z nałogu Ale jeżeli ta osoba nie będzie gotowa i nie będzie chciała sobie sama pomóc to rodzina może stanąć na rzęsach A i tak spełznie to na niczym. Nie mieszaj w to rodziny. Nie obwiniaj rodziców o tragiczne błędy dorosłego syna. Oni i tak zapłacą za to co zrobił. Będą żyć z wyrzutami sumienia do końca życia. Szkoda dziewczyny a przede wszystkim jej dziecka. Tragedia dla jednej i drugiej rodziny.

2019-07-29T23:49:27 02:00, Gość:

Prawda

Dziecko będzie miało traume do końca życia....

G
Gość
2019-07-29T20:54:44 02:00, Gość:

Rodzina powinna go leczyc. Skoro tacy na poziomie byli.

2019-07-29T23:38:56 02:00, Gość:

Musiałby chcieć się leczyć. Ktoś kto nie miał do czynienia bezpośrednio i na codzień z osobom uzależnioną nie powinien się wypowiadać. To nie jest proste. Nie wiesz o czym mówisz... Rodzina zwykle robi co może żeby wyciągnąć bliską osobę z nałogu Ale jeżeli ta osoba nie będzie gotowa i nie będzie chciała sobie sama pomóc to rodzina może stanąć na rzęsach A i tak spełznie to na niczym. Nie mieszaj w to rodziny. Nie obwiniaj rodziców o tragiczne błędy dorosłego syna. Oni i tak zapłacą za to co zrobił. Będą żyć z wyrzutami sumienia do końca życia. Szkoda dziewczyny a przede wszystkim jej dziecka. Tragedia dla jednej i drugiej rodziny.

Musiałby iść do jakiegoś ośrodka zamkniętego na jakiś dłuższy czas żeby z tym skończyć.... Jakby był ubezwlasnowolniony to rodzina napewno zajelaby się leczeniem ale Adam decydował sam o Sobie... Za jakiś czas dojdzie do niego jakiej tragedii się dopuścił.... Współczuję rodzinom...

Dodaj ogłoszenie