Obecna trasa linii 53 zostanie wydłużona do Brzezin. Jednocześnie zostanie uruchomiona linia 53A kursująca na obecnej trasie linii 53. Pierwszy autobus wyjedzie z Łodzi o godz. 4.05. Codziennie wyruszy w trasę po dziewięć autobusów MPK w każdą stronę. Najwięcej pojedzie ich rano i popołudniu. Ostatnie autobusy odjeżdżać mają po godz. 23.
LINIA 53
WĘGLOWA - Knychalskiego, Narutowicza, Uniwersytecka, Palki, Wojska Polskiego, Brzezińska, Droga Krajowa nr 72, (Brzeziny) Kościuszki, św. Anny, Reformacka, Sienkiewicza, Przedwiośnie, Głowackiego - BRZEZINY.
BRZEZINY - Głowackiego, Frycza-Modrzewskiego, Wojska Polskiego, Lasockich, Traugutta, Kościuszki, Droga Krajowa nr 72, (Łódź) Brzezińska, Wojska Polskiego, Palki, Uniwersytecka, Narutowicza, Kilińskiego, Składowa, Knychalskiego - WĘGLOWA.
LINIA 53A
WĘGLOWA - Knychalskiego, Narutowicza, Uniwersytecka, Palki, Wojska Polskiego, Brzezińska - NOWOSOLNA
NOWOSOLNA - Brzezińska, Wojska Polskiego, Palki, Uniwersytecka, Narutowicza, Kilińskiego, Składowa, Knychalskiego - WĘGLOWA
CZYTAJ TEŻ:
Autobus MPK Łódź pojedzie do Brzezin
MPK Łódź wprowadza elektroniczne migawki
WYKAZ PRZYSTANKÓW NA WYDŁUŻONEJ TRASIE 53
w kierunku Brzezin:* Brzezińska - Nowosolna
- Brzezińska 318
- Brzezińska 301
- Natolin 17
- Natolin
- Teolin
- Lipiny 67
- Lipiny
- Paprotnia
- Łódzka (Brzeziny)
- Kościuszki (Brzeziny)
- św. Anny (Brzeziny)
- Przedwiośnie (Brzeziny)
- Głowackiego (Brzeziny)
w kierunku Łodzi* Głowackiego (Brzeziny)
- Wojska Polskiego (Brzeziny)
- Traugutta (Brzeziny)
- Kościuszki (Brzeziny)
- Łódzka (Brzeziny)
- Paprotnia
- Lipiny
- Lipiny 62
- Teolin
- Natolin 20
- Brzezińska 336
- Brzezińska 308
- Brzezińska - Nowosolna
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?