MŚ 2018: Szwecja Anglia wynik meczu (7.07.18). Anglicy pokonali Szwedów 2:0

(ww)
Anglia - Szwecja 2:0. Anglicy zagrali dobry mecz i zasłużenie pokonali reprezentacje Szwecji.

ANGLIA SZWECJA NA ŻYWO, WYNIK MECZU ANGLIA SZWECJA

odśwież (wciśnij F5)

ANGLIA

2

SZWECJA

0

Koniec meczu. Anglia wygrywa ze Szwecją 2:0 i zagra w półfinale.

90' Sędzia dolicza 5 minut.
88' W tym meczu już raczej nic się nie wydarzy. Szwedzi jakby pogodzeni z porażką.
84' Wrzutka ale niecelnie. Piłka wychodzi i od bramki Szwedzi.
83' Rzut wolny dla Anglii. Dobre miejsce na wrzutkę.
82' Wynik meczu Anglia - Szwecja 2:0.
78' Ładna akcja anglików, minimalnie chybił zawodnik z wysp.
74' Anglia w ataku pozycyjnym. Szwecja zaprzepaściła dwie znakomite okazje, wciąż Anglia prowadzi 2:0 i jest bliska półfinału.
71' Berg uderza ale nad poprzeczką.
66' Teraz była szansa na trzecią bramkę dla Anglii.
62' Teraz Szwedzi zmarnowali idealną szansę na bramkę. Oddali trzy strzały z bliska i wszystkie obronił bramkarz.

59' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA ANGLII!!!!!

Dele strzelcem bramki, ładne uderzenia głową i mamy kolejną bramkę.

57' Rzut rożny dla Anglii. Wrzutka ale obrona szwedzka wybija.
55' Sterling dośrodkowuje ale Harry Kane zablokowany.
50' Anglicy mają kontrolę. Szwedzi próbują. Twarda walka w środku pola.
46' Zaczęła się druga połowa.

Koniec pierwszej połowy

45' Sterling sam na sam i bramkarz wybił, ponownie dopadł piłkę Sterling i znowu zmarnował. Co on zrobił. To powinna być bramka. Zachował się tragicznie.
42' Forsberg wstrzelił w pole karne Anglii ale bramkarz na posterunku.
39' Tempo siadło. Anglicy w defensywie. Szwedzi próbują ale ciężko przedrzeć się przez defensywę angielską.
36' Szwedzi mają rzut wolny w środku pola.
33' Na trybunach głośne śpiewy kibiców angielskich.

31' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Harry Maguire i mamy pierwszą bramkę! Anglia prowadzi 1:0!

30' Rzut rożny dla Anglii.
26' Prostopadłe podanie ale zawodnik na spalonym. Naszym zdaniem nie było.
23' Sterling wrzuca ale piłka trafia w obrońcę szwedzkiego, Anglicy chcą karnego ale sędzia pokazuje grać dalej.
19' Kontra Anglii i Harry Kane bez namysłu huknął tuż obok słupka.
18' Długie podanie w pole karne Anglii ale obrońcy wybijają. Anglia gra gorzej, to Szwedzi prowadzą grę.
Anglia Szwecja 0:0
15' Nudne spotkanie, obie jedenastki boją się zaatakować, otworzyć. Takie piłkarskie szachy.
13' Strzał z dystansu Claessona i piłka minimalnie nad poprzeczką. Szwecja póki co groźniejsza.
10' Rzut rożny dla Anglii. Dośrodkowanie ale wprost w ręce Olsena.
8' Dośrodkowanie w pole karne Anglii ale nikt nie zamknął akcji. Pierwsza akcja Szwedów.
6' Pierwsze minuty, gra tylko odbywa się w środku pola. Obie jedenastki bardzo uważnie rozpoczęły spotkanie.
4' Anglia w ataku pozycyjnym. Szwedzi cofnięci bardzo blisko własnej bramki.
2' Anglicy na czerwono, Szwedzi na żółto. Od początku ostry atak Anglików.
1' Mecz Anglia Szwecja rozpoczęty.

Za chwilę rozpoczynamy relację na żywo.

Czas na hymny obu państw.

Piłkarze Anglii i Szwecji właśnie wychodzą na murawę.

Godz. 15:35 - Podajemy oficjalne składy obu reprezentacji.
Szwecja: Robin Olsen - Emil Krafth, Victor Lindeloef, Andreas Granqvist, Ludwig Augustinsson - Viktor Claesson, Sebastian Larsson, Albin Ekdal, Emil Forsberg - Marcus Berg, Ola Toivonen.

Anglia: Jordan Pickford - Kyle Walker, John Stones, Harry Maguire - Kieran Trippier, Dele Alli, Jordan Henderson, Jesse Lingard, Ashley Young - Raheem Sterling, Harry Kane.

Godz. 15:15 - Sławny szwedzki napastnik Zlatan Ibrahimović stwierdził, że Szwecja zostanie mistrzem świata, gdyż bardzo ciężko jest strzelić im gola. Taką informację podał przegladsportowy.pl.
Jak będzie naprawdę zobaczymy już za 45 minut.

Godz. 15 - Mecz Anglia Szwecja rozpocznie się o godzinie 16. Za chwilę podamy składy obu jedenastek.

Materiał oryginalny: MŚ 2018: Szwecja Anglia wynik meczu (7.07.18). Anglicy pokonali Szwedów 2:0 - Express Ilustrowany